148 DE - Купонът продължава, Фашинг наближава!

  • 36 348
  • 758
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 098
И на мен взе да ми писва от сняг.  #Crazy Сутринта ринахме и двамата с мъжа ми, аз после на обяд пак и половината двор е още заринат. А не спира и да вали от вчера.

Тук Фашинга върви с пълна сила. Дори си припомних добрите стари времена. В Езиковата гимназия / Хасково / празнувахме всяка година с голяма шествие през целия град и после в някоя голяма зала. Ще потърся после старите си албуми, да ги покажа на Марина. Била съм Слаш от Гънс, арабка, Гаврош. Колко отдавна беше... Joy

Мама Мумина, как е малката боксьорка?

# 706
  • Мнения: X
Много са ви евтини градините. Само мога да хълцам тука... и да се надявам нещичко да си върнем ние от таксите на златната градина на Бобо.

Сърфо, хахах, интересно....Поне няма какво да размисляш вече Simple Smile
Аз съм попадала само 1 път на такова нещо - едната ни учителка в курса ме попита дали плета за приятели, била искала същия шал като моя... Тя си е нагла по принцип, мен не ме харесва и доста ме игнорира, но като ми видя шала и стана мазна и се разтече... Казах че не плета за приятели, и по поръчка не плета, щото нещата са ми уникати и са твърде скъпи. Което си е така де Simple Smile

Анинка е по-добре, 24 часа е нямала Т. Сега е на етап изхверляне на секрета от дробовете, повръща дамек. Баба и ходи след нея с една купа и парцал и на всяко повръщане и вика Бравоооо. Цирк Буш, както казва Вечка.

# 707
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Чисто частна има до нас - 800Е е месечно, до 16часа - ако искаш повече - се плаща на час след 16часа. Ама хич не им е хубава базата. А сега Симон е в чисто евангелиш, няма частно участие - плащаме 300Е месечно от 8:00 до 12:30  Rolling Eyes

писна ми от тази картинка на аватара на я оправям нон стоп..........

# 708
  • Мнения: 467
и ние плащаме почти колкото Schneefrau  от 8 до 13 часа с храната за 140 евро, държавана градина.
 
Pocahontass  доста плащате вие за градина, а пък тази частната на Шерлок е много изгодна, чак човек да не повярва.

Болните деца бързо да оздравяват и да се включват в карнавала.

Да ви питам жените с минижоб имат ли право на допълнителено часове  kinderbetreuung в градината? Как е при вас?

# 709
  • Германия
  • Мнения: 8 106
Ще си ги мерим ли Laughing 80 на калпак, отделно храната някъде 35 средно на месец.

Имам странни позвънявания от 0800-номер. Това Абцоке ли е? Или някой ме издирва през безплатен номер Thinking

# 710
  • Мнения: 467
може да изпишеш номера в интернет да видиш какво ше ти се появи, но аз не бих им отговорила. Ако е нещо важно би трябвало да ти оставят съобщение на тел секретар  Wink

# 711
  • Germany
  • Мнения: 1 262
много е да - до обяд само - закуска от нас, обяд няма  Whistling

# 712
# 713
  • Германия
  • Мнения: 8 106
може да изпишеш номера в интернет да видиш какво ше ти се появи, но аз не бих им отговорила. Ако е нещо важно би трябвало да ти оставят съобщение на тел секретар  Wink
Мдаммм, оказа се че от този номер вербували за Т-Ком.

Беше питала и за мини-job, при нас градината отваря в 7 (лятото даже от 6.30) и който родител има нужда, минава и оставя детето. Ако не можеш да го закараш сам, минава градинското такси, събира децата и ги кара и после прибира.

# 714
  • Мнения: 7 605
http://www.help-paola.org/  вижте това, парите не са много  Sad

# 715
  • Мнения: 32
Момичета, едно бързо и спешно въпросче!
Като пътувам(летя) сама с детето(бг паспорт) трябва ли ми декларация- съгласие от бащата? 
Да взема да се маскирам  newsm78 newsm78 newsm78

# 716
  • Мнения: 11 341
http://www.help-paola.org/  вижте това, парите не са много  Sad
Муминтролския съвет реши да помогнем. Благодаря за съобщението!

# 717
  • Мнения: X
Момичета, едно бързо и спешно въпросче!
Като пътувам(летя) сама с детето(бг паспорт) трябва ли ми декларация- съгласие от бащата? 
Да взема да се маскирам  newsm78 newsm78 newsm78
Отчаяна, декларация ти трябва само за излизане от БГ. За пътуване от ДЕ към други части на света не знам да има изискване за декларации и прочие.  За връщане в БГ също не ти трябва декларация.

Хареса ми серията с боксовите ръкавици, много! Милото детенце, яко са го джаснали.

# 718
  • Мнения: 19 379
Голям смях с тази директорка на частната градина hahaha
А вярно ли е, че част от парите за градина могат да се абцийнат после от данъците?

# 719
  • Мнения: 32
Отчаяна, декларация ти трябва само за излизане от БГ. За пътуване от ДЕ към други части на света не знам да има изискване за декларации и прочие.  За връщане в БГ също не ти трябва декларация.
Триглава, мерси! Аз си мислих, че няма нужда и си взех билет вече Whistling. Дайте идеи как да си изкарам такава декларация от тук? А, ако имам познат нотариус в Бг дали ще стане без таткото?
Как е Ани?
И нашия е болен, сополи и кашлица, писна ми вече, точно една седмица беше здрав, не ходи на Криппе и пак си ходи болен или по точно сополив....

А вярно ли е, че част от парите за градина могат да се абцийнат после от данъците?
Да, ама как, защо и дали има някакви условия, да кажат запознатите.

Общи условия

Активация на акаунт