Расте и хубавее, ЯНУАРЧЕ като слънце грее

  • 67 987
  • 745
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 336
 Joy hahaha Очилата са си му тъкмо на място Joy

За влюбения празник, има вероятност тогава да съм си сама вкъщи, а децата да са на ски с мъжО. Няма да си отменят почивката заради мен я Laughing

# 76
  • София
  • Мнения: 615
Eee, mishlentze така е, щом причината е ски е напълно оправдана. Grinning Аз съм твърдо ЗА. Какъв е този лигав празник. hahaha  Hug

# 77
  • Мнения: 4 509
Ние пък имаме... един момент да преброя... поне 4 повода за празник на 14.02. и смятам да резервирам в някой китайски ресторант. Тогава се пада и китайската Нова година, а аз традицоинно си я празнувам в китайски ресторант.   chef И покрай НГ, ще полеем и другите поводи.  Grinning

# 78
  • Мнения: 3 336
Кити, добре си го замислила. Peace И аз си падам по китайската храна. Мъжа ми не искаше до скоро да я помирише, понеже е бил няколко месеца в Китай и има лоши спомени от храната Laughing Но отвориха наблизо един луксозен китайски ресторант и сега ходим често, защото ни е единствения на пеша разстояние  Mr. Green Имаме и суши наблизо но там още не съм го навила да отидем. Традиционно го водя на суши само на рождения ми ден, иначе не мога да го склоня Mr. Green

# 79
  • Мнения: 720
Мишленце  , честито  Hug много се радвам се че успя Grinning

McKitty,  те от ХЕИ дошли в детската градина и имунизирали извънредна имунизация на децата от тяхната група (предния ден събираха подписи от родителите - за съгласие) Инъче тази имунизация им е правена на 13 месечна възраст. Следващата такава предстои на 12 годишна възраст.
Добре че не се разболяхме ...  Whistling
Сега пак ще ми донесат Биозин ... и ще й го давам през март. То всъщност го имало по аптеките , и то на същата цена , другия път няма да поръчвам да ми го носят  Stop

Последна редакция: вт, 02 фев 2010, 20:35 от Мимито & Светла

# 80
  • Мнения: 690
Мишленце, честито и успех!

Кити, и аз съм фен на китайската храна, но политика на нашето семейство е да ходим на ресторант след големи празници, а на курорт извън сезона, защото е по-спокойно  Wink

Светле, добре наистина, че не сте се разболяли! Hug

Пепито, бързо оздравяване на Ади!  Praynig

ето и масажчето от мен:

# 81
  • Мнения: 4 509
Кити, и аз съм фен на китайската храна, но политика на нашето семейство е да ходим на ресторант след големи празници, а на курорт извън сезона, защото е по-спокойно  Wink

Добра политика. И разумна. Обаче в Бургас няма много китайци, даже не знам дали изобщо има, та не очаквам наплив повече от обикновеното. Предполагам, че малко българи биха решили да празнуват влюбено в китайски р-т. В Бургас като че ли на почит са повече кръчмите и таверните... Тъй че аз ще си спазя традицията.
Мишленце, ама как ще има лоши спомени тоз човек беее...  Laughing На мен пък точно храната ми липсва. Sad Тук съм била в поне 30 различни ресторанта, в София комай всички съм ги 'изръшкала', почти никъде, даже никъде не е автентичен вкуса. Но съм се примирила вече. Сега има вероятност след 2 месеца пак да отскоча за малко /а дано!/, та чакам с нетърпение... И то в южен Китай, там готвят най-вкусно, според мен.
Светле, браво, радвам се, че не сте се заразили, защото се оказа, че в момента една моя позната е с морбили /не тук/ и каза, че си мислела, че умира.  Shocked То естествено, че нма да се стигне чак дотам де, има си хас, но явно е много неприятно. Чукам на дърво...

# 82
  • Мнения: 678
Изпихте ли си кафето вече?Ако е  да,ето ви малка закуска,преди обяда:



Благодаря,но Ади не е болна,само леко фаринкса е надут,но мисля,че вече започва да се оправя.Вчера когато я вземаме от градина,една майка каза,че синът й само за Анджела говорел в къщи.Ади се обърна и каза:Мамо,той постоянно ми се усмихва!И няма да порасне,защото не си изяде боба.От както сме в първа група и децата започнаха да говорят и разборат всичко,много я търсят нашта Анджела.То не беше Влади,то не беше Дилян,Преско,Симеончо,Гошко сега и Иванчо,ааа маха.

# 83
  • София
  • Мнения: 615
Петенце не ни гъбаркай с такива масажистки ръце само. Да се поправиш! Laughing
mishlentze заинтригува ме с  този свестен китайски ресторант, че ние като гледахме малко репортажи за хигиената им като цяло и не сме стъпили от години. Та сподели къде е, моля. А защо и да не си направим среща там с тукашните майки? Grinning
Людмиланче явно остаряваме за детски рожден ден, но може женско сборище да си направим, стихчето ти беше много мило.  Peace
Пепито hahaha А моя пък вчера каза, че не си пада по женки, само по Васко и малкия Георги, а баща му "Ще ти дойде акъла". Joy Чудесни кифлички, ще ги сънувам.
Моят син също не се изрина от варицела, утре свършва карантината.

# 84
  • Мнения: 4 509
Оххх, назад сте вий, назад сте! Стефан си има гадже.  Rolling Eyes По-скоро тя така си мисли, но той не е много наясно. Нали мъжете по-късно узрявали, така съм чувала...  Whistling

# 85
  • Мнения: 3 336
Eeeeee, Кити, да ви е честита снахата Mr. Green  bouquet Ели се е огледала в едно момченце, дето е с една глава по-ниско от нея Laughing Баба му чистеше у нас преди време и тя си я беше харесала за снахичка, та май ще стане работата Laughing

Кити, я разкажи ти как се запали по Китай? И какво работиш, та имаш път натам? Мъжа ми има проблем със стомаха - киселини и ненавижда класическа китайска храна. Не му харесва оризовото олио, в което пържат всичко. Каза, че дори в МакДоналдс готвели с такова, та един месец само на италиански ресторант е ял Laughing Иначе аз обичам експериментите и чакам с нетърпение най-накрая да отворят тай ресторант и в София, дано някой ден доживея. На мен там ми е слабостта - скариди, морски неща в сладко-кисел сос, водорасли и т.н. В Мадрид си имах един любим и си ходех на обяд понякога, понеже правят менюта от по 8-10 евро с 3 ястия и безалкохолно Wink

Неде, китайския е  от другата страна на Била, улица Пирин се води. По диагонал от Била като минеш подлеза и после първата пряка в ляво като продължиш нагоре към околовръстното все едно. Голям, широк, хубав Peace Аз понякога взимам храна за вкъщи. За 12-15 лв взимам една огромна кутия с ориз и една с мръвки и ядем 2 дни с мъжО Mr. Green Като ме домързи да готвя. Нямам нищо против да се съберем, ще резервирам, само кажете кога. За детския рожден ден се ослушах и нищо не казах, понеже на миналия лепнаха нещо децата, а сега исках да ги запазя здрави заради ските и не исках да ги събирам умишлено с други деца на затворено. Затова и съм ги спряла от детска засега.

Петенце, мерси  bouquet

# 86
  • Мнения: 4 509
Eeeeee, Кити, да ви е честита снахата Mr. Green  bouquet

Муахаха, мерси. Майка й най-любезно й обясни, че ако пак се целуват /щото се били целували, хубостниците/, ще й счупи главата.  Laughing

та един месец само на италиански ресторант е ял Laughing

Оле майко, яко се е одрусал. Коя година това? Преди 7-8 години една най-обикновена пица, тип "Маргарита", малка при това, струваше около 5-6 лв по мои спомени. Аз, като бедна студентка, можех да си го позволя само по много специални поводи.  Laughing Пък и си обичам китайско и въобще азиатско и мъжът ти ако види любимия ми корейски р-т в Пекин /бас хващам, че местното ХЕИ го е затворило вече  Joy/, 100% ще ме вземе за чисто луда. Между другото, единствения път, когато съм получавала хранително натравяне в Китай /зверско при това, мислех, че ще умра/, беше в KFC.  Confused
A как съм се запалила - в началото не бях много във възторг, че това ще уча и истински започнах да се кефя на езика и страната, едва след като заминах да уча там. Абе готино е, но си трябва известна доза авантюризъм, определено. Една колежка пише темата за Китай тук, във форума, ако ти е интересно, влез в чужбинския и я почети. Wink

# 87
  • Мнения: 3 336
Той е бил там по бизнес Laughing Купувал е джапанки от онези с бодилчетата, цели контейнери, и други неща, де Joy Не мога да си го представя. После ги развръзвал на Илиенци. Това по времето когато нямаше нищо и се редяхме на опашки за пилешки колбас от 4 сутринта. Малко след това всъщност Laughing Доколкото ми е разказвал там китайците от завода са го водили по заведения всяка вечер и не са го оставяли да направи 2 крачки сам. Накрая поискал почивен ден и отишъл пазара да види там какви са цените и установил, че на пазара на дребно цената на джапанките е в пъти по-евтина, отколкото на едро в завода Joy Явно пицата наистина им е излизала скъпо Joy

Последна редакция: ср, 03 фев 2010, 20:52 от mishlentze

# 88
  • Мнения: 4 509
Явно пицата наистина им е излизала скъпо Joy

 bowuu  Те са страхотни домакини, наистина. Страшно гостоприемни. И колкото по-бедни - толкова по-гостоприемни.  Но стане ли дума за бизнес...  Whistling

# 89
  • София
  • Мнения: 1 056
Оххх, назад сте вий, назад сте! Стефан си има гадже.  Rolling Eyes По-скоро тя така си мисли, но той не е много наясно. Нали мъжете по-късно узрявали, така съм чувала...  Whistling


Моля, моля!
Мъри си има гадже още от миналата година!
И не кой да е, ами София на Ал Бънди! /за справка на първа страничка - 19-ти януари/
И, комай, любовта е взаимна....
 Joy Joy Joy

Заговорили сте се за китайско... много обичам пиле с ананас. Ммммм!
Обаче, усилено го избягвам заради гастрита, просто не е истина какво става след китайско ядене!

Нединка
, усетих аз, че вече акъла ви по плажовете, а не по клубчетата Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт