Расте и хубавее, ЯНУАРЧЕ като слънце грее

  • 67 988
  • 745
  •   1
Отговори
# 180
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
newsm51Пепи ,Честит Рожден Ден! newsm51
Здраве , любов и късмет ти желая!

# 181
  • София
  • Мнения: 615
 nbirthday Пепи, честит рожден ден, да си здрава и щастлива!    newsm59 Разкажи как изкарахте.
На всички честито възкресение Христово! easter За мен празниците и ваканцията минаха шеметно бързо, а сега съм затрупана с работа. Времето все не ми стига. Разкажете как изкарахте празниците, че се забравихме.

# 182
  • Мнения: 720
 4470 Честит рожден ден Пепито    smile3510



А ние пък в момента сме с бронхит.  Докторката се съмняваше за пневмония , и ни прати на снимка, а на снимката излезе че има бронхит.
Сега си пием илачите дито ни ги изписа докторката...
А майка ми каза и една бабешка рецепта с бадеми и мед , и сега съм направила и от нея .
 Мимито не я хареса особено. Но отвреме навреме успявам да пробутам мъничко , ако я забуламосам с нещо  Mr. Green

# 183
  • София
  • Мнения: 1 152
Мимито, ако към бадемите с мед добавиш и малко настърган лимон с кората ще стане по-поносимо за консумация. И майка ми беше правила подобна комбинация за Вики, само че с орехи - силна витаминозна доза и 100 % усвоимост  Peace Вики миналата седмица беше 5 дни с температура, за малко тя да сефтоса АБ, но се пребори пак без него.  Praynig Предишната седмица пък Сашко ... а, и минала и аз барабар Петко с децата - ангина + конюктивит (от двамата ме прехвана сигурно този конюктивит Sad), не бях пила АБ от 15 год. сигурно... ама много боли тази ангина бее. Та Вики пропусна 1 седмица почивка на Огняново със свекърва ми, та пуснах Сашо заради нея. Тя пък свекърва ми паднала до басейна и си навехнала ръката, та трябваше да ходим с мъжа ми до там да ги докараме с 2те коли. А пък от вчера и тя е с Т - направо семейна болест  Simple Smile, то и без това никога не мога да разчитам на нея...
Тази седмица ги гледам и двамата да се позакрепят без градина, че всяка седмица нещо болни вече не се издържа  ooooh! и аз от 2 месеца нямам цяла седмица на работа  Tired май ще взимаме една жена да помогне малко.
Та това е накратко от нас!

Пепито, малко със закъснение - ЧРД! Много късмет и само здраве!

ilindi4ka, смях! Ами големи ни стават децата!

# 184
  • Мнения: 720
Благодаля за съвета , ще опитам да добавя малко лимонец  Hug А защо с кората ?  Thinking
ние слава богу , не сме повишавали температура... даже почти не кашля Мимито... newsm78

# 185
  • София
  • Мнения: 1 152
Благодаля за съвета , ще опитам да добавя малко лимонец  Hug А защо с кората ?  Thinking/quote]
много просто - кората е много ценна в сладкарството не случайно - за вкус и аромат - в нея има и най-много вит.Ц и етерично масло.

# 186
  • Мнения: 1 187
Привет мацки!  newsm08

Пак ви изпуснах,но все нещо правя вечер и почти не стигам до компа.Адриана аха да се пусне да ходи,но я е страх-водим се за ръчичка и "караме"камиончето по цял ден,голяма веселба. Crazy Tired Дари си е на градина,здрава се задържа вече доста време(пу-пу) и дано така да продължи!Тя по принцип не боледува почти(има по няколко пълни месечни такси) но се случва разбира се и тогава не минава без АБ.Много се радва на сестра си,вече контакта им е по-зрял така да се каже,ама и малката си е характерче(на кой ли се е метнала  Mr. Green) и щом и писне от токлова любов и стискане дирекно си я бута Дарина,заедно с мощен писък на недоволство. LaughingЕх,само да проходи и проговори,ще пада голяма игра...или голямото сърдене. ooooh!

Ауy,добре че е facebook да ми каже,че си имаме рожденничка! mishlentze да не се скатава-да идва бързо да черпава! Laughing Кали,да си все така цветна,интересна и одухотворена!Успех в начинанията и весел празник!



На голяма патерица,да не кажа и две искам да честитя рожденните дни на Виличка и Пепи!Да сте живи и здрави,момичета!Много любов ви пожелавам и сбъднати мечти! Hug  newsm51

Виличка преди беше пускала снимки на Али-много е порастнала и ужасно променена,истинска кокетка! 4470

Пепи успех с килцата,макар че според мен нямаш нужда от сваляне.Божее,аз съм била 55кг.в 7 кл.сигурно! ooooh!

Илиндичка прекрасна е Бояна!Да и цункаш хубавите бузки! Simple Smile Сами вече те поправя в произношението,а? Wink Много са напредничави децата,да се държим за тях и далече ще стигнем! Laughing

Благодаря на всички,които се включиха с мнение за роклите! Hug Поръчах и другата, но не се одобрих и я върнах с куриер(добре че от фирмата излязоха коректни,иначе трябваше да я пускам в продавалника).Кумуването наближава,ходихме с булката на пробни прически.Моята дружка работи в "Луксор" и прави разни миски и актриси,та последно ще ми изправя и удължава косата(много ми е мерак,а и знам че никога доброволно няма да се подложа на това  Simple Smile) и проф.грим си избрах,с изкуствени мигли-абе ще съм пълна промяна. Crazy В събота имам час за оформяне на вежди(и на такова не съм била),много съм назад с тези неща покрай майчинството,а и не само.Нямам фин.възможност да ходя на разкрасителни процедури,не че не ми се иска като на всяка жена..затова покрай тази сватба се забавлявам с тези неща и попивам всяко женско удоволствие,макар за някои това да е ежедневие.Но,както се казва-човек никога не знае какво ще стане утре. Wink

Последна редакция: ср, 14 апр 2010, 23:19 от Бодливка

# 187
  • Мнения: 690
Честито на рожденничките ни!!! Мишленце, Пепито, Виличка - бъдете много здрави, щастливи и имайте страхотни емоции!!!  bouquet

Бодливка, каня се от известно време да ти пиша, ама все не ми стига времето. Знам, че искаш да местиш Дари. И ние бяме така - като се преместихме от Люлин във Витоша, Калоян не можахме да го преместим и остана в градина в Люлин. Добре, че мъжа ми работи горе-долу в тая посока, та го караше на градина, но като е командировка нямаше начин. Та писахме до Дирекция Образование и от там на комисия ни разрешиха преместване, когато има свободно място... Чакахме половин година да се освободи, но не би. Добре, че дир. на новата градина излезе печена и накрая отвори място за него и го взе. Та пиши и ти и дано да стане.

Неда, ние празниците ги изкарахме при бабите, но за мен това не е почивка, защото непрекъснато сновеш да видиш някой роднина... В къщи ми е най-добре  Laughing Може и на хотел  Mr. Green

Аз се върнах на работа тази седмица. Пратих Калина на ясла в работата на мъжа ми (имат за служители) и сега всички свикваме с новото положение. Пожелавам на всички болнички да оздравяват,а на здравите да не се разболяват!  Hug

# 188
  • Мнения: 3 336


Почерпете се за мое здраве, вчера черпих с тази торта колегите в офиса Grinning Бодливка, Петенце, мерси за поздравленията Hug Бодливка, разкошен букет Flutter Мерси!

Виличка и Пепи, да се живи и здрави, щастливи, уважавани и обичани  bouquet

# 189
  • София
  • Мнения: 1 152
ехаа Калинке!  Heart Eyes Да си жива и здрава - много късмет, любов и приятно спокойствие!  Hug
И тази ли Торта е от Росита? Много подходяща.

# 190
  • София
  • Мнения: 615
mishlentze Честит рожден ден! От мен букет от зеленчуци, за да не забравяш, че чушки и домати, който не яде, той голям не ще да порасте. Hug

Тортата е страхотна, кажи как изкарахте празника.

# 191
  • Madrid
  • Мнения: 514
Мишленце,честито с доста голямо зъкъснение!Дано е бил весел прадника ти и да си се почуствала специална в твоя ден!  bouquet  Heart Eyes

# 192
  • Мнения: 3 336
Галитка, не е от Росита, моя приятелка прави торти вкъщи за познати и приятели Grinning Приема поръчки Wink

Празника го изкарахме добре, 30 души в офиса ми пяха Happy birthday Laughing Много неудобно ми беше, ама и много мило ми стана. Иначе в неделя бяхме на ресторант по семейному, нали и свекърва ми е рожденничка на същата дата като мен, та се почерпихме Grinning

Неда ,мерси за зеленчуковото букетче Hug Правихме такъв за един колега, мъжки букет било, вървяло с ракийка Laughing

Вчера на един детски рожден ден нашата госпожица се влюби за първи път Laughing Хареса си един русокос и синеок батко на 10 години. Има вкус детето Laughing Цяла вечер го преследва, мира не видя това момче Joy Напориста госпожица си имаме hahaha

# 193
  • София
  • Мнения: 1 152
... нали и свекърва ми е рожденничка на същата дата като мен, ...
хе, и вие ли бяхте така, че и ние сме така Simple Smile

Вчера на един детски рожден ден нашата госпожица се влюби за първи път Laughing Хареса си един русокос и синеок батко ...:
малемалеее, какво ни чака!  Laughing Joy

# 194
  • София
  • Мнения: 1 056
Моичетааа,
вижте ми новата лентичкаааа!
smile3522

Общи условия

Активация на акаунт