Расте и хубавее, ЯНУАРЧЕ като слънце грее

  • 68 006
  • 745
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 3 336
Ами, не сме приключили още - на Ели днес още й избиваха пъпки, на брат й от вчера или онзи ден не са. Но вече не е толкова тежко. Извеждам ги по малко на терасата за разнообразие.

Светле, как е Мимито?

Аз питах днес за ваксината - оказа се че я нямало в момента.

# 586
  • Мнения: 4 511
Здравейте пак!
Днес ми е доста тежко, заради случващото се в харманлийско, но кажи-речи съм цял ден във форума и реших да ви навестя и вас.
Първо - бързо оздравяване на всички болни! Ние заобиколихме грипа, за шарки пък още нищо не се чува. Моите деца са били контактни поне 3-4 пъти, от яслата още, обаче до заразяване така и не се е стигало. Искам да я изкарат вече тази шарка, че поне нея да не мисля.
5*, аре сега, остави детето....  Laughing Не бил ученолюбив. Това за 6-годишно да го кажеш....  Laughing
Мишле, много ще ми бъде любопитно да ги видим ученици твоите наесен! Според мен на тях ще им бъде супер интересно. Стефанаки си е още дечко - един такъв слабичък, дребен /макар и да не е по-нисък от връстниците си/, наивничък... Иначе му сече пипето, но определено му е рано още за у-ще.
Та така, както казах - здрави сме, та пушек се вдига, не ги пускам на градина, защото баща им е в отпуск, а и аз почивам през ден-два. И, честно да си призная, аааадски ме мързи да ставам в 7 в тоя тъмник и студ навън, да опкавом два броя момчурля с 10 ката дрехи, като зелки, и после да трамбоваме пеш или с шейна до градината. За кола не ми се и мисли, защото ме мързи да я загрявам. Ще я карам напролет и това е.
Лека нощ от мен, дано да ви е суха, топла и спокойна! Не ми се мисли как ще я карат хората, чиито домове бяха разрушени, като че да бяха от кибритени клечки... Sad

# 587
  • Мнения: 3 336
Кити, предлагам шарка на промоция Laughing Вчера ни идваха гости да ги почерпим Joy Нали и ние дълго търсихме кой да ни зарази, та сега мъж ми се обади на де що познати с деца имаме да им предложи почерпка Laughing До петък се водим в карантина. А да ви кажа мъжа ми и майка му не знаят дали я е карал шарката и той сега всяка нощ се чеше неистово и го тръшка хипохондрията яко Laughing Всяка сутрин идва да го прегледам. Последния хит е че сигурно я карал вътрешно, защото усещал нещо че му има Joy

И аз гледам новините от сутринта. Мой познат е от този край и искаше да взима язовира да го стопанисва, но не му го дадоха. Той отдавна предричаше че това ще се случи, уви беше прав... Дано хората намерят къде да спят Praynig

# 588
  • Мнения: 4 511
Кити, предлагам шарка на промоция Laughing Вчера ни идваха гости да ги почерпим Joy Нали и ние дълго търсихме кой да ни зарази, та сега мъж ми се обади на де що познати с деца имаме да им предложи почерпка Laughing

Еееех, да бяхме в София!  Joy
А на мъжа си кажи да пресуши една бутилка вино. Резултатът е 2 в 1: ако е заразен, пъпките ще избият и ще миряса. Ако си е здрав, настроението ще му се оправи и хипохондрията ще мине от воле.  Laughing

# 589
  • Мнения: 3 336
Аз да предложа Hug А иначе мъж ми се опиянчи от червеното вино, ефект йок Laughing Неговата хипохондрия е нелечима Joy Всеки ден нов "симптом" вади - пъпка не Laughing Затова пък на мен цялата ми уста е в херпеси Rolling Eyes

# 590
  • София
  • Мнения: 615
Виждам, че се подгрявате за любовно-винския празник и ви се радвам на доброто настроение. Моето обаче хич не кореспондира с вашето. Миналата седмица и Ками се разболя от гадния грип, зарази кака си, тя мен и сега е бащата болен. Това че боледувах не значи, че не ходих на работа и т.н. всички задължения, нали знаете, че майките не се разболяват. Познайте кой най-тежко го кара ? Да, познахте. Можете да ме мислите за безсърдечна, но тази нощ ми идваше да го зарежа, защото никой не ме пита как ще се справя на работа днес в кондиция, като цяла нощ не съм спала, поредна нощ всъщност. То не беше охкане и пъшкане, то не беше въртене и будене, не можел да издържа на температура, не иска да му мажа гърлото, че било гадно.  ooooh! Мъжка му работа. Оплаках се. Tired
Относно ваксината на малчо, ЛЛ каза, че март месец щяла да ги взима и когато сме здрави ще я постави.

# 591
  • Мнения: 678
Хайде и аз да се разпиша....
На 29 направихме секцио и се роди Самуил 3.600 и 52 см.
Кака има РД на 30 .01.,направо получи подаръка предната вечер.Щастлива е..... сега малко е болна,кашля иначе е жизнена само се делим по стаите...
Направихме й РД на 04.02......този път повече пари пръснахме ,но няма как да не е отделена.....
Сега сме четиримата в къщи и всеки помага.Бебо спи много добре,все още не плаче...
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/401193_3756419824 … 2_386129282_n.jpg
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/395250_3756246124 … _1068286479_n.jpg
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/395478_3756229624 … _1439884343_n.jpg
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/403264_3756227491 … _1119470855_n.jpg

# 592
  • София
  • Мнения: 615
Ха, честито още едно януарче и още едно Самуилче!
Пепито Да ви е здраво момченцето, голям мъж си износила!  bouquet Дано имат много късмет с каката! Голями празници ще настанат и у вашата къща януари щом зафука  Joy Дръж се майко юнашка! Hug

# 593
  • Мнения: 3 336
Пепито, честит син  bouquet Да ти е жив и здрав и да има много щастливо детство и късмет  bouquet Самуил е с перфектни мерки и е много сладък. Бонбончо! Да го нацелуваш и да поздравиш каката Hug На теб бързо възстановяване, секциото по спешност ли беше или планирано?

Неде, ти защо не му каза той като не иска да му мажеш гърлото, да ти го намаже той. Пусти боой... Ама и моя е същия и да говоря и да не говоря - файда няма... А ти защо караш на крак грипа? Не можеш ли да си вземеш болничен? Хич даже не си безсърдечна Peace

# 594
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Пепи , Честито бебче !Да ви е живо и здраво и много да ви радва!А името ...едно от любимите ми е  Wink

Неде, ти защо не му каза той като не иска да му мажеш гърлото, да ти го намаже той.
Joy Joy Joy Със сигурност няма да и откаже  Mr. Green
Дано бързо и без белези да им минат пъпките на мишлетата Praynig Hug

Neda, бързо оздравяване Hug .

# 595
  • Мнения: 4 511
Пепиии, да сте живи и здрави, мила! Страхотен подарък сте й направили на Анжи, тя сигурно е била страшно горда и има защо.  Grinning   bouquet

Неде, бързо оздравяване на цялата дружина, ако още не сте здрави! Ти си бойна мама и знам, че ще се справиш!  Hug

VIVKA, вие как сте? на колко стана бебока?  Embarassed Ох, ами аз да бях погледнала подписа първо.  ooooh!  Heart Eyes

Последна редакция: ср, 08 фев 2012, 23:11 от McKitty

# 596
  • София
  • Мнения: 1 124
Пепии, да ти е жив и здрав младежа, а на теб бързо възстановяване   bouquet. Много голям сладур ти е, гледам каката как го е гушнала  Heart Eyes. Моята и тя е на 29   Wink.

Мишленце, как са малките, поминава ли им вече, а големия той начеша ли се  Laughing.

# 597
  • Мнения: 678
Благодаря ви много!
Секциото беше избрано от док,с първото много тежко раждане/нормално/,док. предпочете сега да е секцио.Дърпах се,но нямах избор.Голяма глава/37 см/,а това 10 дни преди термин.Ади се роди 5 дни след термин с глава 36см.,та затова....
Аз съм много добре,все едно нормално съм раждала/не вярвах,че така бързо ще се възстановя/.
Кърмим се с добавка Аптамил.
Ади след партито на 4.02 се разболя и сега  е на АБ,с много лоша кашлица и червено гърло.Н анас са ни такива болестите 2 пъти в годината....Сега е в съседния апартамент при дядо си,и я наглеждаме...

# 598
  • Мнения: 214
Пепито, да ви е жив и здрав малкият Самуил! Да расте усмихнат и с много късмет! И да се обичат с каката! Дано да оздравее бързо миличката, че много гадни тия вируси!

Neda, стискам палци и вашата компания да се почувства скоро по-добре!

Мишленце, как са мишоците? Започнаха ли да минават пъпките?

И на мен ми се искаше да се сдобием с варицела, но ни подмина. За сметка на това се обзаведохме с гадния грип. И то точно в деня на детското парти на Еми. Започна да повръща. Вдигна температура. На следващия ден беше със страшна кашлица и хрема. Две - три нощи изобщо не можа да спи... Вече е добре. Но сега е наред татко и. Доста тежко го кара, но не взе никакви мерки. Дори един чай не пожела да изпие.... Инат... Thinking
Та се разминахме с ваксината. Ще видим кога.
Обаче да се похваля - Еми е 110см и почти 17кг Heart Eyes. Много съм щастлива. Grinning И видимо не е вече дребосъче, в сравнение с другите деца в групата. Wink

# 599
  • Мнения: 3 336
JiM, добре са, мерси. Мина им карантината и довечера ги дистрибутираме на бабите Laughing Малко и те да им се порадват Mr. Green Пъпките са с корички и вече 2 дни нищо не ги сърби, дивеят из къщи здраво. От другата седмица съм ги преместила в училище да карат втория срок на предучилищната в училището което сме си избрали за септември. Следобед ще са на занималня с интерактивни игри. Надявам се да им е интересно. Малко ми е притеснено, но децата сме ги тренирали да са адаптивни, мисля че ще им дойде добре смяната на средата. Те нямат търпение, Ники от онзи ден всяка сутрин става с намерението да потегля към училището Laughing

Пепи, радвам се че бързо си се въстановила, дано и Ади се оправи бързичко Praynig

Furia, големия нещо спря да се оплаква, слава Богу Laughing Днес каза че имало май изригвания - не могъл да спи Joy И аз не можах, но със сигурност е от късното кафе дето го пих с вечерята, както и от това че поспах вчера 1 час следобед. До 3.30 съм се въртяла, но сутринта трябваше да стана рано да отида до градината и до училището да оправя едни документи за преместването.


Vivka, мерси мила  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт