ИЙИТ ОЗШЕНЕР: МЕЛОДИЯТА НА СЪРЦАТА НИ, YİĞİT ÖZŞENER: СЕГА И В "EZEL"- 54

  • 28 305
  • 737
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 064
А, бой де! Задачки-закачки!  Laughing Laughing Laughing

Сидче, сложи мила тази анкета, да има нещо, аз друго не мога да измисля...

Да се похваля - имаме 20 минути от първа серия. Всъщност - не знам да се смея ли, да плача ли - 2 дни - 20 минути...  #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy

# 61
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 894
Добро утро!

Бланка,значи напредваме.20 мин са си 20 мин все пак.
Само да не вземем тамън да го преведем целия и някоя наша ТВ да го купи Laughing

Отивам в ю тубата да се трудя Hug

# 62
  • СТАНДАРТНО.
  • Мнения: 30
 Добро утро!  Hug Hug Hug smile3507. Тази сутрин готвача се успа и стоите гладнички, но ... ще поправя тази грешка.   chef



 lacunababe, от същия филм е. Страхоотен филм. Хем се смях, хем ревах на него. Само че качеството на копието, което имам не добро и гифа не стана особено сполучлив, но.... важна е идеята  Mr. Green.
 B l a n k a, ако знаех как да прикоткам Ийит да направи такъв стриптийз......ееех, мечти  Flutter.

# 63
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
 ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

сидче станало е  Hug Hug Hug Hug Hug
изпопритесних се
кмета ще му дърпам ушите,снощи що не ми каза да ги направя на спокойствие Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning

айде ловя ви,следобяда ще мина да ви видя

# 64
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864


да се отчета за днес
никой не е гласувал във втората анкета днес,бива ли така Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

бланче,като си готова ще пуснеш ли новите буквички,да изгледаме до 20-тата минута

# 65
  • Мнения: 0
 Добър ден! Grinning
 Две сме гласували до този момент и двете сме единодушни ДЖЕМИ  newsm44 ДЖЕМИ  newsm44 ДЖЕМИ   Дженгиз също ми харесва.Той е като едно по- сурово копие на Джемил.Но първата любов си е първа любов.

# 66
  • Мнения: 417
Гласувах-Дженгиз

# 67
  • Мнения: 0
 Emely, поддала си се на чара на по-лошото момче  Sunglasses Grinning

# 68
  • Мнения: 417
Мдааа. smile3521Като загледате няколко серии със субове,може да пуснем същатата анкета.Да видим дали резултатите ще са същите. Mr. Green

# 69
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
и аз гласувах за джемката,кво да правя първата любов ръжда не хваща Mr. Green Mr. Green

ази как си мило Hug Hug Hug Hug Hug

виви дойде ли пратката Mr. Green Mr. Green

# 70
  • В най-романтичното място,което можете да си представите.
  • Мнения: 2
И аз гласувах за Джемил. Peace

# 71
  • Мнения: 40


да се отчета за днес
никой не е гласувал във втората анкета днес,бива ли така Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing




 Peace Peace Peace Peace В 9.20 гласувах, но е отчитало още за вчера, Кенан- Езел имаше 1, сега вече 4
Втори път- засега сме  само 3

http://www.whopopular.com/Turkey/Actors

ПРАТКАТА ПРИСТИГНА, СИИИИГУРНО ЩЕ ИМАМ ВЪПРОСИ

Последна редакция: пт, 22 яну 2010, 11:46 от vivivi2

# 72
  • Мнения: 0
Мдааа. smile3521Като загледате няколко серии със субове,може да пуснем същатата анкета.Да видим дали резултатите ще са същите. Mr. Green
Пускайте субовете и да се мятаме на клона  Laughing
 Лакунче,мен не ме мисли.Как креташ с болното краче  Sad ? Сега като минаха повече от 24 часа слагаш ли му загреваещи компреси за да спада отока или има и възпаление ?
 Оставям ви ,че трябва да стягам дисагите  Rolling Eyes

# 73
  • Мнения: 40
Гласувах за Джемил-     Simple Smile     най ми е мил

# 74
  • Мнения: 417

никой не е гласувал във втората анкета днес,бива ли така Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Веднага разцъквам Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт