Почитатели на Майкъл Джаксън 22 - DEAR MICHAEL...

  • 18 110
  • 289
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7



С риск да ми се разсърдите за снимките...но после няма да мога да ги намеря  а са толкова сладки!Извинете!

# 31
# 32
# 33
  • Мнения: 59
Моето писмо до Майкъл......

Майкъл,
сега след като напиша това писмо до теб,може би,най-накрая ще простя,
ще простя на теб,на себе си и на всички хора....
Търсенето на истината,никога не е било лесно,намирането на отговорите също.Зная го,но никога няма да спра...да търся.
Моето писмо,няма да е ода за възхвала,няма да е описание на безмерна мъка и не стихваща болка...
То ще е търсещо,търсещо истината за теб,за мен и за света който ме заобикаля.
В това писмо,няма да ти кажа,че те обичам,искам да разбера,
защо те обичам и защо все още толква много ме боли?
Искам истината,тази истина която все още не знам...,,,за да я хвана здраво и тя да ми донесе успокоение.
Пораствах с теб,
съзрях без теб,
посъзнателно явно се отдалечих от всичко което се случваше в живота ти по това време.
Аз те обвинявам.
Аз те питам и търся отговорите......
Ти беше на върха,нямаше кой да те събори от там.
Не го ли разбра?
Не се ли опита поне малко да разбереш какви са хората?
Не поиска ли да прецениш обществото в което живееш и твориш?
Времената на, злоба,завист и пълно безхаберие.
Не вярвам да е било така,
просто,не мога...........
Искаше да промениш света,не може да не си знаел какъв е.
Знел си,че за да можем да запазим свободата и независимостта си,трябва да ги защитим.
/Ти защо не го направи..........?/
А за да го направим,не ни трябва нищо друго освен разум.
Хората сме станали мързеливи,нямаме представа как се прави революция.А ни трябва промяна и то най трудната-революция в душата и съзнанието.
Това си го знаел,написал си го в песните....Подтикваше ни да опитаме.....колко от нас го сториха?
Обичаше всички,
а те дали те обичаха...?
Не можеш да обичаш другите,ако не си се научил да обичаш себе си.Клише,но много истинско.
Защо не успя да се научиш на това?
Перфекционист,до мозъка на костите си,ти не поиска да се запазиш.Тази твоя самокритичност,сложи сянката на съмнението...
Какъв съм аз?
Достатъчно ли съм добър?
Мога ли още? И какво?
/a толква още можеше да ни дадеш...../
Обичат ли ме наистина?
И не спря да се доказваш. На същите тези,който не си направиха труда да те разберат.Но ти си не разбираем,дори за нас който те обичаме безусловно.
Продължи по същият начин и това сложи края,довърши те.
А на нас остави болката,че не те разбрахме,че не бяхме до теб,че не се променихме.....Как се живее така?
Останахме си същите жалки същества,не разбиращи и обвиняващи се.

Последна редакция: пт, 22 яну 2010, 18:38 от arween44

# 34
  • Мнения: 7
Скъпи Майкъл...

Не се сърди, но по младите момичета в темата са млади, сладки диви и необуздани и прокарват нова линия на ярка  индивидуалност.В нея няма нищо лошо но дали тя ще им е от полза или от вреда в самостоятелния живот незнам?
Иначе казано- можем ли да се съобразяваме с дадените правила и имаме ли достатъчно добра воля за ги спазваме?newsm78
Мога да го кажа и по друг начин.
Нека всяка прецени сама за себе си..... Peace

та така скъпи ми Майкъл....

Последна редакция: пт, 22 яну 2010, 17:28 от leidi_08

# 35
  • Мнения: 2
Скъпи Майкъл,

погледни колко интересно се изказа leidi. Тя твърди, че "по-младите" прокарват стил и индивидуалност, а аз мисля, че всеки от нас трябва и може да го прави. Да излезе от стадото, да наруши правилата, да създаде свои собствени правила.

Ти правиш така, нали, Майкъл? И аз ще правя така. Не казвам, че ще постъпвам като теб, защото това е отново вид копиране. Аз ще направя сама своите собствени правила.

И  между другото, Майкъл, leidi 08 е наистина оригинална.     

# 36
  • Мнения: 0
Скъпи Майкъл,

много пъти съм се питала какво бих написала до теб... нещо, което ще прочетеш и разбереш. Бих започнала с това, на което ме научи. Ще го кажа така. Ти си Слънцето през мрачните дни, което ми дава толкова топлота и позитивно мислене. Ти си този, който отвори съзнанието ми за светлината, за която трябва да се борим. Ти си Човека, който ме кара едновременно да се смея и да плача, да бъда силна и да осъзнавам автентичното значение на това какъв точно е начина да помагаш от сърце. Ти ми показа какво е Музика, Танц, Изкуство, Доброта, Красота и Любов. И продължаваш да го правиш. Чрез теб ти показваш как човек да бъде Човек. Ти ме направи по-добра, по-силна. И толкова боли, че ти така неочаквано си тръгна... и отново ти си този, който поддържа тази искрица, наречена надежда. Знай, винаги ще те пазя в сърцето си, каквото и да става - ти ще си там, на сигурно място.
Най-важното нещо, което искам да кажа е....
Благодаря ти за всичко това, благодаря ти за тази светлина, за Любовта, която ни подари. Ти самият си един Подарък, който ще пазя винаги дълбоко в мен. Благодаря ти за всичко, Майкъл. За всичко. И ни прости. Прости ни за всичко, което причинихме и за всичко, което не успяхме да предотвратим.
И това, което чувствам към теб.., това, което искам да ти кажа е толкова силно и огромно, че думите са способни да го принизят, но ти просто надникни нежно тук в сърцето ми и ще го усетиш. Сигурно го правиш....
И все пак ще се опитам да го кажа само с две прости, но най-силни думи: Обичам Те!

# 37
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
СКЪПИ МАЙКЪЛ,ТУК Е ТОЛКОВА ТОПЛО ДНЕС-СЪС ВСЕКИ ПОСТ ВИЖДАМ КОЛКО МНОГО ОБИЧ ИМА КЪМ ТЕБ И ТОВА ТАКА МЕ СГРЯВА... и едно малко обръщение:момичета,страхотни писма-темата си е нашата(дано ме разбрахте)  bouquet

# 38
  • Мнения: 522
Скъпи Майкъл...

# 39
  • Мнения: 90
Скъпи Майкъл,ще ти напиша най-сърдечното си писмо....само почакай!Обичам те....
Искам да ти кажа,че всички тук се превърнахме в едно голямо семейство заради тебе,че това,което правим сега е нещо неземно и ме кара да се чувствам горда и благословена да се докосна до теб!!!!Сигурна съм,че всяка една от нас носи част от тебе!!!
Момичета,правим история!!!! Peace

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 10
Скъпи Майкъл, ти беше забравил, че си просто един човек като всички нас...

# 41
  • Мнения: 16
Не се сърди, но по младите момичета в темата са млади, сладки диви и необуздани и прокарват нова линия на ярка  индивидуалност.В нея няма нищо лошо но дали тя ще им е от полза или от вреда в самостоятелния живот незнам?
Иначе казано- можем ли да се съобразяваме с дадените правила и имаме ли достатъчно добра воля за ги спазваме?newsm78

No discipline Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 42
  • Мнения: 15
Скъпи Майкъл, от много време чета темата и бих искала да се присъединя към твоите прекрасни фенове...
Към това голямо семейство, към всички трепети и вълнения.
Надявам се да ме приемат в техните големи сърца...


 Embarassed Embarassed Embarassed

# 43
  • BG
  • Мнения: 2 458
Летен Дъжд  , добре си ни дошла!

 welcome

# 44
  • Мнения: 1
Добре дошла Летен дъжд

Общи условия

Активация на акаунт