Бременни и майки от проблемното 2010 - единадесета част

  • 32 299
  • 743
  •   1
Отговори
# 705
  • до морето
  • Мнения: 494
Вали Минди, сироп за кашлицата давате ли? Аз им давам Стодал, промивам нослето преди всяко пранене с морска вода и слагам капки виброцил и така се нормализираха нещата, но вярно е че кашлицата я имат вече втора седмица, според доки няма проблеми за сега.
Гея и аз много ще се радвам да се видм, спомнам си че последно те бях видяла на онзи протест с балоните, преди две години Simple Smile и от тогава все се каним да се видим.
Хич не ги крия, но много работа имам и малко време, нещо трудно се организирам, но тези дни сякаш по-лесно започнах да се оправям Simple Smile))


за онези които ги пожелаха Laughing

# 706
  • Мнения: 3 294
Оххх , Душеее , ще ги изям , много са красиви , и такива хубави очички имат и двамката . Искам да ги намачкам  Heart Eyes Heart Eyes Hug Обожавам близнаци . Кой на кого прилича ? 
Даваме сиропче за кашлица , давам и АБ , и куп други лекарства , но имам чувството че тая кашлица не се повлиява от нищо  Tired

# 707
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 883
Мамини красоти Heart Eyes С двечки едновременно, на една възраст си е приключение Grinning Надявам се това лято най-накрая да успеем Hug

# 708
  • Мнения: 339
Много болни дечица ,бързо да оздравяват Hug
Душе,много сладки бебчета да ги намачкаш от нас с Мими Heart EyesЯ разкажи какво правят(да лазят,да се изправят на леглото,колко зъбчета имате)

# 709
  • до морето
  • Мнения: 494
Още нещо да споделя за илачите - предписаха ни един много добър имуностимулатор - Ексбелитокс, дечицата бързо живнаха от него.
Инъче са много забавни, вече си говорят двамата на техния език, много се родват като са един до друг. Мимката има две зъбчета, а Божката още няма. Кръстосват с паяка из къщи, а така и не успяха да се научат да лазят. Много пеят, говорят, кряскат сутрин от тъмни зори. Сутрин Божи започва в 5:30 - абе чудна работа, но като цяло са спокойни дечица.

# 710
  • Мнения: 1 091
Душеее, страхотни са ти слънчицата, честита месечинка. Ама като изписани са, влюбена съм, да са ти живи и здрави  Hug.

Стеф, много хубаво си го написала. Дано повече жени сбъднат мечтата си и да гушкат своите си рожбички  Praynig.

Минди, Вали, да оздравяват бързо бебоците  Peace.

# 711
  • Мнения: 363
Привет,сега прегледах темата и направо се разплаках от написаното.Царевичка,Стеф,Грация-толкова хубаво сте го написали и вичко е истина...това е най-голямото щастие-да гушкаш рожбата си...Хубав ден на всички Hug

# 712
  • Мнения: 2 259
Здравейте.Ние вече си останахме почти само  с кашлицата.Не се вслушвам много в лекарите,а това което ми идва от вътре.Редувам няколко сиропа,Мукоплант,д-р Тайс и Ен-ти-тус. За температурата ги намалих постепенно дозите и от 12 часа не давам нищо.Хремата я овладявам със Стеримар или по-точно вадя секрети с Бейби Вак.Видимо няма хрема ,но като започна да вадя си излизат бая.Явно са в носоглътката.Четох доста за ларингитаи  това било заболяване на певци,политици и др.
Ми той нашия като го сложа в количката ,а и по принцип започва да вика и да се смее.
Гълта студен въздух и явно това отключва проблема.Иска все да привлича внимание и да се закача с някой.От няколко дни се изправя отива до телевизора и си сменя сам канала.Като намери "Планета" спираи и зпочва да вие като вълче.Много му се радваме,но не и на избора на програма.Само вчера нещо не ги одобри и си  ми на на "Европа  точно в 18 ч да си гледа новините.
И друго .Отказва 2 вечер да си пие АМ.Дали не е сега моментът да го спраи да си хапва по рано,баня и в леглото?
Докторката ми каз ,че е добре поне до година да е  на АМ ,а лятото сам щял да си го спре?! newsm78
Досега не ми се вярваше ,но е вече факт .На 8-ми март няколко пъти ме мамоса.Мислих си ,че си въобразявам.Но,чвно е факт и вчера и днес като излизам от стаята и каза мамам.
Ми явно имам 2 подаръка за този ден .Нова скъпа дума и здравословен проблем.
Малко дълго стана .Извинете.
Благодаря ви за всичко .Живи и здрави да сте! Hug

Последна редакция: ср, 10 мар 2010, 10:56 от Vali :)

# 713
  • Мнения: 3 294
Момичета , знам че форумските палци са вълшебни , затова ще ви помоля да стискате палчета за нас днес  Cry

# 714
  • Мнения: 2 382
Минди, Praynig Praynig Praynig

# 715
  • Мнения: 1 062
Минди  Hug   remybussi fingerscrossed
Да се оправят болните дечица и да започват пак игрите  Hug


Душе, целувки на младежа и госпожицата  Heart Eyes
Много са сладки  Hug

Последна редакция: ср, 10 мар 2010, 15:22 от Black_rose

# 716
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 883
Минди Praynig

# 717
  • Мнения: 2 259
Минди  Praynig
 newsm17

# 718
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 786
Mинди  Praynig Praynig Praynig

# 719

Общи условия

Активация на акаунт