Предстои ми лапароскопия - тема 5

  • 142 499
  • 1 158
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 646
Няма от какво да се страхиваш, но аз пък съм чувала не чак толкова добри отзиви за Янакиева, я прочети повече за нея, дано и др. момичета ти пишат.

# 76
# 77
  • Мнения: 195
Може ли някой да ми каже нещо по - подробно за упойката. Не ме претиснява това , че ще ме отварят , а упойката. Много се страхувам от нея. Има ли някакво изискване за килограмите ,
 защото на последък съм отслабнала доста. Интересува не дали има някаква връзка със сърцето , понеже доста лоши неща преживях. Мога да звуча глупаво , но се притеснявам доста.

# 78
  • Мнения: 1 053
Не се притеснявай излишно и мен ме беше много страх дали ще се сабудя,анестезеолога си знае работата,тои изчислява за кг.за всичко. всичко ще мине добре нищо няма да усетиш от самата лапароскопия,аз сега ще правя втора лапароскопия и се надявам че и при мен резултата ще е добър ще ми махат киста,като предния път.успех и пиши как е минало.

# 79
  • Мнения: 471
voltarena, това че се страхуваш е нормално. И аз имах доста притеснения дали ще се събудя (може да звучи глупаво, но една душа нося). Това как ще понесеш упойката е строго индивидуално. Аз съм 44кг, но сигурно и 43кг съм била в деня на операцията (предния ден почти нищо не ядох по препоръка на лекарите) и след като се събудих от упойката много повръщах, чак вечерта успях да стана от леглото. Моя приятелка, която е същия калибър като мен, въобще не е повръщала и е станала доста бързо след операцията.

# 80
  • Мнения: 28
Здравейте,преди време ви писах ,че ще ме оперират от киста на яйчника при доктор Попов,вчера ми беше операцията,просто наистина е един професионалист!!!Кистата ми била между яйчника и цялата тръба,по точно все едно тръбата е прегърнала кистата...което е ужасно и той ми е махнал само кистата ...толкова внимателно го е направил иначе е много лесно да се махне с тръбата.... Отношението на доктор Попов и екипа във Вита е прекрасно,много внимателни и организирани...стаите бяха супер...но най вече професионализма на доктор Попов.Толкова се плашех за операцията,четях,разпитвах....и вече като мина всичко просто се чувствам прекрасно.Повръщах иначе след упойката ,но ми казаха ,че е заради тръбата и газта в устата...просто повръщях едно тъмно на цвят...кофти ми беше,гадене и болки ниско долу и където са дупките-сложиха ми 4 пъти болкоуспокояващи ,наистина ми беше много гадно особено през нощта ,защото операцията ми свърши чак в 19 часа...и нощта ми беше кофти тъй като още си бях зле....но вече съм добре!!!!!!!!И  благодаря и на вас за вашите отговори,понеже доста разпитвах Simple Smile просто знам ,че това е нещо което трябва да се случи като се налага,да не се притесняват момичетата които трябва да се подложат на лапароскопия,все пак не е коремна операция,ако беше коремна щяха и тръбата и яйчника да ми махнат...и после  какво...затова човек трябва да внимава на кой се доверява,мен за малко шяха да ме срежат Sad добре ,че попаднах на доктор Попов!

# 81
  • Мнения: 472
renij2002, Много се радвам че всичко е минало повече от добре при операцията ти. То няма и как да е иначе, щом си при д-р Попов. Имам една лапороскопия при него. Той е върха и за мен е No:1 от всички лекари, които съм посещавала.
Благодарна съм, че съществуват такива като него!

# 82
  • Мнения: 28
Така е и аз съм много благодарна и дано не се появяват тези кисти НИКОГА!

# 83
  • Мнения: 1 053
Браво мила казах ли ти нищо страшно няма,радвам се за теб че си добре и доволна от всичко ,сега съм аз наред стискайте ми палци всичко да мине ок,насрочиха ми дата 22 април,надявам се и при мен да мине отлично и никога повече да не се появат тъпите гадни кистииииииииииии.УСПЕХ на всички

# 84
  • Мнения: 28
Успех,успех мацко,ще ти стискам палци,всичко ще е наред.Дано не се появяват НИКОГАААА КИСТИТЕ ГАДНИ!!!!!!!!Ти много ми помогна ,даде ми доста информация-много благодаря.

# 85
  • Мнения: 89
Здравейте,момичета отдавна не съм се включвала. След около две седмици смятам да правя моята лапароскопия и вече съм изтръпнала от страх. Искам да попитам,ако някоя от вас знае дали хистероскопията и лапарото си приличат като преживяване.Питам,защото миналата година ми правеха хистеро и ми отстраниха два  полипа и не беше  много страшно,но от лапарото се притеснявам много.Чао и успех на всички.

# 86
  • Мнения: 68
 Приличат си по шубето  Grinning... А сега по същество, аз съм имала 3 хистероскопии и едно лапаро. При лапарото има болка в раменете от газа, който се използва, която при мене беше доста силна, и също се чувстваш много отпаднала поне една седмица. Това обаче при положение, че са те рязали. Ако  е само диагностично, не знам...Да се включат и други момичета с диагностично. Прави ми впечатление, че в цялата тази тема много се олекотяват нещата с това лапаро, а не е така. Мисля, че човек като е подготвен за трудности се справя по-добре, отколкото обратното.  Успех!

# 87
  • Мнения: 1 053
Преживява се но все пак си операция,по време на операцията си в упойка,след това тази газ ми беше най гадното нещо раменете ме боляха ужасно но се търпи,правим го за хубаво,горе главата и смело напред докато махнат конците опъва после си ок,забравя се.успех на всички.и аз за втори път ще правя на 22.04.2010г.

# 88
  • Мнения: 28
Преживява се...няма начин...после всичко се забравя...аз само като видях на клип колко е огромна кистата(моята беше 5 на 7 см),като цял яйчник егати..и като я пукнаха какво излезе се радвам ,че я махнаха...такова гнусно нещо и колко години съм го носила...и колко болки съм имала...така ,че мацки всичко е за добро-трябва да се махне и вече последните дни до операцията нямах търпение вече-исках да я махнах веднага,такива проблеми ми е направила-от 17 год. егати.,а сега съм на 24 год...само се пукаше и пак се появяваше.Преди 2 дена ми махнаха конците и съм като нов човек направо...съвсем друго е...просто това придърпване,болката е било от конците ,а не толкова от дупките...така ,че всичко е ок-няма страшно.Усещам някаква болка и долу ,но няма как все пак са ровили,рязали са я,отделяли са я от тръбите ми...но след време ще мине и това.Пак благодаря на всички мацки ,за отговорите им и че ме подготвиха супер и знаех какво ме очаква с най-малки подробности.Успех на всички!

# 89
  • Мнения: 195
reni , колко дена след операцията те държаха в Шейново.

Общи условия

Активация на акаунт