Странно преживяване..

  • 4 851
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Незнам дали е за тук темата..Така..Много пъти ми се е случвало,когато съм на дискотека или в помещение с силна  музика,светлини,от виковете на дж-я да ми стане страшно,едно такова грозно,направо почвам да треперя.На какво се дължи това?Струва ми се че ще припадна.Веднъж дори,толкова гадно ми стана,че треперях доста време като се пребрах..Нз какво е това..но е ужасно.Започвам да си мисля за лоши неща и т.н.Ако някой е чувствал нека каже.Мерси предварително  Hug

# 1
  • Мнения: 682
Самовнушение.Може и някакъв твой си необясним страх или фобия, аз се задушавам в затворени пространства с много хора.Избягвам ги.

# 2
  • Мнения: 0
Цитат
Веднъж дори,толкова гадно ми стана,че треперЯх доста време като се прЕбрах

Аз ще ти кажа от какво е-треперЯш от нисък праг на грамотност и непрЕбиране нощем от дискотеката.
За по-голямо уточнение на диагнозата те съветвам да се обърнеш към психиатър,а след това към учител за по-добро образование.

# 3
  • Мнения: 2 175
Ееее, ти пък - чак страшно..
Вид фобия от светлини и тълпи имаш..
Аз съм същата, просто имам непоносимост към тълпи, светлини, климатици и тн..

# 4
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Вероятно имаш фобия към такива места, където е шумно и се събират тълпи. А може причината да е чисто физическа - да ти става лошо от цигарения дим, от алкохол, ако употребяваш такъв, или просто от силния шум.

# 5
  • София
  • Мнения: 787
Добре е да отидеш да ти направят ЕЕГ.

# 6
  • Мнения: 1 788
Имах позната с някаква епилепсия - тя имаше подобни оплаквания...
Нека ти направят едно ЕЕГ за всеки случай.
А може да е просто обикновена фобия.

# 7
  • Мнения: 7
Цитат
Веднъж дори,толкова гадно ми стана,че треперЯх доста време като се прЕбрах

Аз ще ти кажа от какво е-треперЯш от нисък праг на грамотност и непрЕбиране нощем от дискотеката.
За по-голямо уточнение на диагнозата те съветвам да се обърнеш към психиатър,а след това към учител за по-добро образование.

Това беше мн гадно...Мерси..

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 6 970
По принцип на хората с епилемсия им става лошо от много шум и светлини. Е, не бива да се шашкаш обаче. Все пак ако имаш нещо сериозно до сегада е било открито. Но не е зле да посетиш лекар.

# 9
  • София
  • Мнения: 15 486
   Според мен е пристъп на паника, от шума, от светлините, от многото хора!

# 10
  • София
  • Мнения: 15 486
По принцип на хората с епилемсия им става лошо от много шум и светлини. Е, не бива да се шашкаш обаче. Все пак ако имаш нещо сериозно до сегада е било открито. Но не е зле да посетиш лекар.
  И на хора с мигрена им призлява на такива места, с много шум и светлини.

# 11
  • Мнения: 759
Erika_bg , а аз да попитам пила ли си обикновено алкохол преди да ти се случи подобно нещо и да се почувстваш така?

# 12
  • Мнения: 4 586
Има такава фотоепилепсия, нещо предупреждаваха по Нешънъл джиографик, но аз не слушах внимателно.

# 13
  • Мнения: 3 634
Има такава фотоепилепсия, нещо предупреждаваха по Нешънъл джиографик, но аз не слушах внимателно.

И по МТВ предупреждават, ако предстои видео с бързо сменящи се кадри, подобно на блиц-осветлението. Опасно е за хората с фото-епилепсия и някои други неврологични проблеми.  Peace

# 14
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Има такава фотоепилепсия, нещо предупреждаваха по Нешънъл джиографик, но аз не слушах внимателно.

И по МТВ предупреждават, ако предстои видео с бързо сменящи се кадри, подобно на блиц-осветлението. Опасно е за хората с фото-епилепсия и някои други неврологични проблеми.  Peace

Точно така. Затова и когато се прави ЕЕГ се пуска докато тече самото изследване мигаща светлина. За да отчете как мозъка реагира на подобен дразнител. Така, че отиди и се провери за евентуална такава диагноза. Peace

Общи условия

Активация на акаунт