Странно преживяване..

  • 4 857
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7
Erika_bg , а аз да попитам пила ли си обикновено алкохол преди да ти се случи подобно нещо и да се почувстваш така?
Не,не пия Simple Smile

# 16
  • Мнения: 7
Аз мисля че не е от светлините.Самия шум,някоя по-бавна,тъжна песен...гласът на дж-я..Неиска да си спомням...Ужасно е,мн е гадно.Мин год пак ми се случи,такъв страх брах не е истина Sad

# 17
  • Мнения: 26
ако си изключила вероятността за някое по-сериозно заболяване,е възможно да е ПР-паническо разстройство.понякога нещо конкретно като преживяване или по-силен стрес могат да го отключат.аз минах през това-ужасно е,но важното е да се научиш да се владееш.ето малко повече инфо:
http://www.evropea.com/panic_disorder.html
дано съм била полезна Peace

# 18
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 717
Освен това от силния шум и звукови вибрации, се стимулира надбъбречната жлеза, която е зад стомаха. Тя пък отделя обилно количество кортизон и адреналин.

# 19
  • Мнения: 3 677
А, с кокаина как си?
 Според мен ще е от адреналина,идва ти в повече шумотевицата и гъгненето от колоните,обикновено при повишен адреналин се наблюдава треперене, усещане за горещина, потене, главоболие, ускорен пулс и тям подобни.

# 20
  • Мнения: 428
На мен също ми прилича на паническо разстройство.  Thinking

# 21
  • Мнения: 4 569
Авторката,направи си ЕЕГ.

# 22
  • out of space
  • Мнения: 8 576
Добре е да отидеш да ти направят ЕЕГ.


Не само е добре, но е задължително. Почти е сигурно, че имаш свръхактивен център в мозъка. Лечението е с хапчета или просто да не стъпваш на места със силна музика, вибрации и светлини. По същата причина трябва да се откажеш от сауната.
Да не те стряскам повече, но се консултирай с лекар!!!

# 23
  • някъде другаде
  • Мнения: 629
Най-добре избягвай тези места , щом не ти е комфортно.

Общи условия

Активация на акаунт