Навън е страшна зима,а в къщи ОКТОМВРИйчета има!

  • 20 308
  • 705
  •   1
Отговори
# 690
  • Ловеч
  • Мнения: 145
Ха добър ден!
Снощи явно форума се беше бъгнал и аз не можах да вляза.

Мерси за кафенцето на Атадар и Силвето.
Атадарче уникален е Оги  newsm76 и ние се будим всяка сутрин така, а вечер е едно чудо докато заспиии ...

Честити месечинки днес на  annivv, BabyOne, OnlyOne, dessi__ и penkalambeva   bouquet

Нагледах се на хубави бебечета  Heart Eyes  е това е нашите октомврийчета са си най хубавите  Blush
Ние правим опити за посядване, но май по ни харесва да стъпваме на крачета /в легнало положение/ и да вдигаме дупето. Прави нещо като мост и вече не смея да го оставям на високо сам без надзор.
Да ви се оплача в нас и каката и татето са хремави и ме е страх бебо да не прихване от тях.
Жени честит ти вече втори работен ден  Hug
Миркамче  Hug всичко ще си дойде на мястото с времето
sofy да ти е жива и здрава Валето, да те слушка и да помага много за Павелчо.
merydit и аз не смея да изкарвам бебо и се възхищавам на смелите мами с всекидневните разходки  Wink и най вече на Girl from Ipanema  Shocked
Како Доре да са ти честити покупките, при мен изгледи за такива няма докато не отслабна   #Crazy ....
Кали да нащипеш големите бузи на адашката от мен  smile3521
Ронка май ще ти пиша на лични за разяснения относно -60 /нали така беше?/, че вчера като си измерих талията и ханша и  Shocked #Crazy

ПП Рони писали сме по едно време. Не го буди за ядене поне на мен така ми каза педката и ние имахме такъв период. За Ема  Hug и  да се оправя бързо.

# 691
  • Мнения: 27
Добро утро момичета!

Много сте изписали отново  Simple Smile, връщам се да ви чета .Моля, само някоя от вас да влезне в снимка бг , качих две еднакви  снимки на малката  за любовния колаж,но  нещо не намирам откъде да изтрия едната ,а също и да я надпиша , че това е Вилия .Мерси предварително за съдействието  ! Laughing  bouquet

Ето го линкчето :http://oktomvriiki09.snimka.bg/baby/lyuboven-kolaj.468075.17210043

# 692
  • Мнения: 203
sofy Честита ти рожденичка!Безгрижно детство желая!!!
Честити месечинки на annivv, BabyOne, OnlyOne, dessi__ и penkalambeva !!!
Да ме извини ама последната мама не сам я чувала и не е и писала тука или съм с грешка Rolling Eyes


bunsy-направено е бе!!!Но не е от мен аз влезнах,но беше направено Peace

Последна редакция: вт, 02 фев 2010, 12:00 от -silvana-

# 693
  • Мнения: 99
Здравейте  Hug

Мире  Hug Дано да се оправят нещата бързо  Praynig

Софи да ти е жива и здрава каката  Hug

Честито и на месечинките   bouquet

И моята буба сутринта в 5.30 се размърда за папане и после отпра до 8.30, но нощи едва я натиснах в 23 да заспи  ooooh! Бяха се гушнали  баща й на спалнята и си гледаха тв а аз чакам тате да успи щерка  Laughing

Габи кашля като магаре тук и се чудя какво да й давам вече  Tired

# 694
  • Мнения: 1 341
Руми, пиши на лични, ще помогна с каквото мога. Hug

Иначе за буденето...не ме притеснява, че спи. А това, че памперса беше почти сух. И това от 18:30ч. вечера до 9:30ч. сутринта!!! Thinking

Стайли и Ема кашля, доста. Сега направих лук с мед. Издълбах глава лук, сложих лъжица мед вътре, захлупих и като пусне  сокче, давам да пие. По 1 лъжичка през половин час й давам, защото е мъничка. На Габи можеш по-често. Peace

Жени, все забравям да те поздравя за връщането на работа. Hug
А кой ще гледа Габка след това, като я вземете от бабин дом? Пак не съм разбрала нещо... Embarassed

# 695
  • Ловеч
  • Мнения: 145
bunsy готово!

# 696
  • Мнения: 27
Мерси много !  bouquet

# 697
  • Мнения: 29
Момичета,притеснена съм.Сега като сменях памперса на малкото,забелязах малки кървави нишки в аките.От какво може да се е получило така?

# 698
  • Мнения: 183

VARNENKI idvam si drugata sedmica, gotvete se za razhodkiiii


Ани, Какви разходки бе душа! В тоя сняг, лед, вятър и студ? Ако не е студено е ужасно хлъзгаво и и трябват кънки за след количката.... Или трябва да трансформираш количката в АТВ за да минава през коловозите и снега по уличците и тротоарите.

Сега като спомена разходки и така ми се иализа, а не мога! Най-малкото стълбите на входа са замръзени и не мога да смъкна количката безопасно... със сигурност ще падна и ще я изпусна. А и навсякъде е толкова трудно проходимо... Как успявате да излизате в тоя сняг незнам! Едни коловози има само по улиците и една педя сняг....Невъзможно за движение с количка просто!

А как го правите този номер със спящите деца? Вики снощи заспа в 10, събуди се в 12, 1:30, 3:30, 4:30 и не заспа повече до 6. После чак в 10 станахме двете. А ако заспи в 12 си спи без да се събуди до 5:30-6. Ронка, направо ти завиждам за поспаланкото! И хич да не се притесняваш че спи! Спи му се на детето... спи си!  Hug И аз съм забелязала че вечер памперсите остават почти сухи, но не мисля че това е притеснително.... или греша? Аз като го сменя след къпане и до другата сутрин си е с един памперс в повечето случаи, а това са си 12 часа горе долу.

Миркам, Да се оправя бързо мъничка и да не те притеснява повече! Милото детенце!

Като четох как си я намерила и ми стана жал! Аз не съм споделяла, но след Коледа и Вики много почна да повръща. И лошото е ч е стоя до нея и тя почва на фонтан и главата не я завърта настрани, а нагоре седи лицето... Направо изтръпнах! В нослето влезе, в очите.. ушите пълни..... Няколко дни не можех да спя, защото се страхувах да не повърне в съня си и да се задуши. После забелязах, че го прави, когато ям цитруси. От тогава не съм помирисала портокал или грейпфрут (а толкова обичам). Сега от кивитата ми прави същия номер и ... те влизат също в списъка на забранените храни Sad.

Момичета,притеснена съм.Сега като сменях памперса на малкото,забелязах малки кървави нишки в аките.От какво може да се е получило така?

Обади се на док! Може да са много неща. Надявам се да е нещо безобидно и да се притеняваш излишно! Hug Hug Hug

Последна редакция: вт, 02 фев 2010, 12:50 от moondream

# 699
  • Мнения: 141
Здравейте!

Честити месечинки днес, да са живи и здрави бебчовците...
Честит рожден ден и на Валето на Софи:)

Мууни
, и аз като прочетох поста на Ани се усмихнах, тя не знае какво е във Варна просто,няма никакъв начин да се излезе с количка...Главните улици са изчистени,но малките са с толкова много сняг, че няма как да се стигне до главните...Трагедия пълна. Вчера облякох Ели ,сложих я в кенгуруто и висяхме на терасата половин час, аз замръзнах,ама тя си беше добре, въпреки че като е в кенгуруто не мога да я облека с космонавта, защото после не мога да я пъхна в кенгуруто, много е тясно,или тя е дебеланка, не знам newsm78

В четвъртък сме на консултация и пак ще я мъкна с кенгуруто,няма друг начин просто....

Ох, аз съм в дилема кога да захранвам, защото имаме все по-голям проблем с акането, не беше акала от 3 дни и й направих нещо като клизма с една спринцовка с водичка, 5 кубика в дупето, изака се на момента, ама да не  ви казвам първото ако колко твърдо беше, ужас. Сега започнах да й давам лактулоза , уж да се регулира малко перисталтиката й, но ако и това няма ефект май ще я захраня с тиква , че дано поне тя подейства разхлабващо.Мисля да звънна на педито ,при която я водим на частно и която  е за късното захранване да я питам как да действам.

Миркамче, важното е, че сте разбрали какъв е проблема при Дидка, сега само ще действате за преодоляването му и всичко ще е наред!Стискам палци резултатите от урината да са нормални.
Ронка, радвай се че малкия е поспаланко....За пълните памперси, не знам какво да ти кажа, при нас винаги е много тежък сутрин,може би е било нещо инцидентно при вас да е по-сух

Завиждам на майките в Южния с разходкитеее....Ние тук ще чакаме снега да се разтопи.

Хубав ден ,момичета!

# 700
  • Лавал-Пловдив
  • Мнения: 376
Eто я и кака_дора  Wink
Честит рожден ден на Валентина на Софи
Честити месечинки  Heart Eyes
Моят Сами снощи заспа в 10 и още спи  Shocked ( сега е 6:30 )
Точно след месец имаме годишнина от сватбата и снощи направих подаръка на мъжа ми  Naughty
http://www.youtube.com/watch?v=PPB8BpP6g3I
Вчера направих тортата Гараш на НВИ  Peace - много ни хареса   Мерси НВИ bouquet
Бягам да стягам големите за училище, хубав ден  Hug

# 701
  • Мнения: 123
  Ронкаа, виждам че използваш илачите на др. Михайлов. Рецептата за сироп от лук и мед от него съм я чувала. Защо не сложиш извара на гърдичките на малката кукла. Ако има секрети в гърдичките , това е едно много добро средство за борба с тях. Пак е от съветите на др. Михайлов. Само , че най добре  е ти сама да си направиш изварата. Ако децата ги боли гърло , може да се направи  компрес с нея на това място  Peace  .
Кали да нащипеш големите бузи на адашката от мен  smile3521
Непременно ще ги щипна,  Heart Eyes ето я моята фиданка http://kallii.snimka.bg/baby/rumyana-2-ri-mesec.462034.17129220
 Имаме много красиви деца. Гледах снимките в албума ни и ми се струва, чак невероятно как се променят. Много са красиви .  И в Габрово има много сняг, не можем да излизаме. По точно аз мога, но ще си отнеса много псувни от страна на шофьорите

# 702
  • Мнения: 183

Мууни[/b], и аз като прочетох поста на Ани се усмихнах, тя не знае какво е във Варна просто,няма никакъв начин да се излезе с количка...Главните улици са изчистени,но малките са с толкова много сняг, че няма как да се стигне до главните...Трагедия пълна. Вчера облякох Ели ,сложих я в кенгуруто и висяхме на терасата половин час, аз замръзнах,ама тя си беше добре, въпреки че като е в кенгуруто не мога да я облека с космонавта, защото после не мога да я пъхна в кенгуруто, много е тясно,или тя е дебеланка, не знам newsm78

 Завиждам на майките в Южния с разходкитеее....Ние тук ще чакаме снега да се разтопи.

Хубав ден ,момичета!

И ние висим на балкона понякога, но така ми става още по-тягосно едно.... Ама и ние един късмет извадихме! За първи път толкова да се задържи снега тук..... Друга година за една седмица всичко приключваше, а сега... втора седмица... или трета вече?!?!?

Ние в събота ходихме до апартамента и колата се влачи по корем в снега, а не е от най-ниските. И аз докато стигна до входа и после пак до колата с детето на ръце 5 пъти щях да падна.

# 703
  • Мнения: 909
kaka_dora ,много мило ми стана като гледах клипчето  Hug

# 704
  • Мнения: 32
kaka_dora, много хубаво клипче си направила.Трогнах се,така че се надявам и мъжът ти да го хареса  newsm10

Общи условия

Активация на акаунт