Жената Овен/6

  • 18 515
  • 750
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 22 430
Мерси за посрещането...)))

аз нямам с какво да се похваля, но преди малко страшно се вбесих. Закрили ми акаунта в ибей без обяснение, без нищо. Сега ще се разправям с тях. Не че междувременно не си направих нов, но ще трябва да си верифицирам друга карта. (((

За мъжете и секса....никога не съм обръщала внимание и на зодията в подобни случаи. ))))

# 31
  • Varna
  • Мнения: 2 594
Ей, Маргалче,
Кака ти Делта е двоен Овен. МойтИ мъжове у дома ми казват seargent, така, че още един войник Joy Ама аз съм от тия войници които питат първо, , не стрелят без да разберат що Laughing Абе енергични сме си всички Овнета. И мене домакинството не ме блазни много но във момента съм почти на тая позиция. Може да не обичаме това но пък го вършим както трябва защото се налага. А и децата си гледаме както трябва. Божеййй пак почнахмИ да сЪ Фалиииим. Ми като ни умрЕ циганката кО да праЙм Joy
МИРАМА-
аз съм тая която раздава пантофките за добре дашли на момичетата. Разбрах, че ти си от основателките на нашата тема. Когато дойдох тука да ти кажа, много малко момичета пишеха, тебе не съм те виждала но се радвам, че доста се събрахме. Иначе имаше моменти когато съм намирала темата ни много назад и все ги ръчках да пишат. Но сега момичетата които дойдоха не резрешават това да се случва. Та сега и на тебе едни терлички да ти поднеса да не ти настинат краченцата smile3503

# 32
  • Мнения: 1 568
Момичета,има взрив в базата ни в Афганистан,има тежко ранени...
Братовчед ми е там!
Молете се! Praynig

# 33
  • Мнения: 372
Маргало Praynig
Не съм чула, сега ще погледна новините. Дано всичко е наред.

# 34
  • Мнения: 608
И аз не съм гледала новини, но ще се моля заедно с теб  Praynig

# 35
  • Мнения: 286
Маргало, и аз стискам палци и се моля за братовчед ти и за всички които са с него.

# 36
  • Мнения: 141
Добър ви ден, бели и черни, модерни и верни... овчици! Hug
Маргало, успокои ли се, че братовчед ти е добре? newsm10
Днес е светъл  ден за моя милост - няма да пуша повече. Макя му и трн, казах си "Стига!" #2gunfire

# 37
  • София
  • Мнения: 5 726
Нямате изчитане,успях успешно да завърша четенето на предната тема.Записвам се и се връщам да чета от началото тази.
Само да кажа във връзка с предната ,ние в къщи сме скорпион и овен.Почне ли спор,да не сте около нас (само като сме 2-та си позволяваме да си отприщваме емоциите),но ми е направило впечатление,че котката изчезва яко дим ,почнем ли да се разправяме. Crazy

Джей - и вие като нас ,ние сега февруари правим 8 години. При вас има ли сериозни сблъсъци,като не сте на едно мнение?

Последна редакция: пн, 25 яну 2010, 09:00 от misleto

# 38
  • Мнения: 141
Нямате изчитане,успях успешно да завърша четенето на предната тема.Записвам се и се връщам да чета от началото тази.
Само да кажа във връзка с предната ,ние в къщи сме скорпион и овен.Почне ли спор,да не сте около нас (само като сме 2-та си позволяваме да си отприщваме емоциите),но ми е направило впечатление,че котката изчезва яко дим ,почнем ли да се разправяме. Crazy
Та за кекса ко речи? tooth
Колкото до спора, ние с малката сме същите. Само баща й може да ни разтърве, ако му позволя. Плаша се колко е инатлива и безстрашна. Thinking

# 39
  • Varna
  • Мнения: 2 594
Гутен сабААлен бе Hug
Що не слагатИ закускато вие бееее?

МАРГАЛЧЕ Hug
Нещо за братовчед ти? Преди малко споменаха името на момчето което е най-тежко ранено. Ама го забравих.  Тежко са ранени 2 но мислят, че ще се оправят. Дано всико се оправи със момчетата Praynig
NASTY Hug
Браво на тебе. smile3501
Аз единствено със МойтУ Всичко се карам за тия гадни цигари. Как да го накарам да ги спре незнам Sad

# 40
  • София
  • Мнения: 5 726
За кекса,за мен е много страстен,няма рутина,не мисли само за себе си.Аз съм напълно доволна.Гледам си само в моята паница. Нещото ,което най-много ме радва,че очите стоят в дома,не шарят,незнам дали при всички от зодията е така.Колко жени се пробваха да го вкарат в леглото си  Stop.Ужасно държи на семейството.За енго то е на първо място,после другите неща.

# 41
  • Мнения: 141
Ебасимус па и закуската, какиич! newsm09
Пу - за мене лимончето, щот вече и кУфе не искам.
Маааалииии, отказах яденето, барабар с пиенето, сега кат спирам и цигарите... само  luvbed (сеха) и  box (боха) ми остават... smile3508 Мъкааааа!

# 42
  • Мнения: 7 430
Делтичка, мерси за обилната закуска - така съм гладна, че от всичко си взимам  Grinning
И аз искам да заслабна поне малко - ама...с това седене в къщи няма да стане скоро  Tired

Насти, браво на теб - и аз искам да откажа поне цигарите и яденето, но уви...не ми се получава Confused
Идеи как да стане  newsm78

# 43
  • Мнения: 608
Чудничка закускаааа  Grinning Аз пържих палачинки досега, ето малко и вие да се облажите:


Четирима ранени в Афганистан..моля се да не е сред тях братовчеда на Маргало, макар че за всички хора боли.  Praynig
А цигарите не знам кога и как ще откажа. Веднъж упорито издържах 6 месеца, ама бях станала толкова неврозна, така подскачах като бясна котка за всяка дреболия, че накрая мъжа ми ме помоли да запаля, иначе ни чакаше раздяла.  Laughing

# 44
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Всичко е въпрос на воля и любов, а овена я има, не се правете че не можете, когато не искате  smile3503.
Аз ги отказах в края на 1989 год. Виждате ли цяла вечност вече. Преди това опитвах 4 пъти и не успях, но накрая се заклех в живота на майка ми и дъщеря ми, че няма да пуша повече и така успях. С други думи любовта ме отказа от цигарите, иначе тц нямаше да го бъде. Но се радвам че успях, без значение как,  важното е че успях. Така че който мисли, че има воля да ги отказва и да набляга на други неща Wink. Нооо кафето не го отказвам, само ако съм болна тогава не ми върви, иначе много го уважавам.
Та да ви напиша какво четох веднаж за кафето в една книга.

"Кафето трябва да бъде горещо като августовска нощ, сладко като устните на любим и черно като душата на отцеубиец."



Аз понеже си нямам горещи августовски нощи си го пия горещо, не познавам отцеубийци, пия го черно, но си имам любим, затова си го пия горчиво, за да не горчи после при целувката  Joy Joy Joy.

Общи условия

Активация на акаунт