Жената Овен/6

  • 18 521
  • 750
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 085
Без кафето и аз не мога, направо съм пристрастена.
Пия го 2-3 пъти дневно, но задължително е висококачествено и специално подбрано.
Много държа на това.
Кафе - машината ми е като космически кораб - последна дума на техниката  Simple Smile

# 46
  • Мнения: 608
corset ,като мина през София непременно ще опитам от твоят "космически кораб"  Grinning Много уважавам и аз качественото кафе и страдам сега, че машината ми се повреди и е за буклука..

# 47
  • Мнения: 1 085
corset ,като мина през София непременно ще опитам от твоят "космически кораб"  Grinning Много уважавам и аз качественото кафе и страдам сега, че машината ми се повреди и е за буклука..

Заповядай  Hug

# 48
  • Мнения: 634
Овненца...здравейте......Simple Smile

Аз не съм писала дълго, но си ви чета редовно Simple Smile
И аз отказвам цигарите....Засега се справям, но все още са ми в главата....
Дидка КОДЖАБАШЕВА....ако ще спираш циагрите, задължително почни и диета, защото иначе е страшно .
Маргало, и аз съм на 19 април и съм с асцендент Овен.... Twisted Evil

# 49
  • Varna
  • Мнения: 2 595
ЗАЙЧЕ БАЙЧЕ Hug
Де се беше скрило бе Grinning
Ей, не пиех каЙве аз ама пропих преди няколко години. МойтУ Всичко пие само висококачествено кафе и аз така покрай него. А навремето, като ме учеше да правя кафе казваше- Кафе се прави със кафе!!!
Да е живо и здраво Диването което ни подари машината за кафе за Коледата. Аз ви казах, че се съмнявах във нейните качества. Обаче съм се бъркала. Обаче и каЙветУ като е качествено става каЙве-убиец и цялата къща ухае страхотно. И предишното кафе качествено ама не ухаеше така както като го праЙ тЪз Мравка Ферди Laughing
Да кажа на мУмитИ които искат диета. Кафето убива апетита да знаЙтИИИИ.
А аз го пия сладкооо, или както казват Комшиите- по татлъ smile3508 Не пуша, за това няма да се мъча със спиране на цигарки, но пък трябва да внимавам какво ям вече, че покрай тоя крак не се движа хич. Доста време стоя обездвижена, мамка му.

# 50
  • Мнения: 1 085
МойтУ Всичко пие само висококачествено кафе и аз така покрай него.

 Joy

До скоро и моето Мило не пиеше кафе, ама най - после и аз го научих.
Така де, няма да се тровя сама я!

# 51
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Цигарите не се отказват така лесно. Аз три години се борех с желанието да пуша. Сънувах дори, че пуша и в съня си се стрясках ужасена, че съм се заклела в живота на най-милите ми, а нарушавам и стигнах до там, че дори и на сън взех да хвърлям цигарата. Беше ужасно трудно, затова се пригответе за много трудна и мъчителна борба, но който успее, ще се радва после и ще е много щастлив, че е успял. Да си кажа дори и сега имам моменти, когато ме ядосат както трябва, да искам да запаля една, но неее. Хубавото е че не ми е трудно да устоя. Желанието е само за част от секундата и не си струва да му угодя. Преминава много бързо и безболезнено.

Зайче радвам се да видя, не се крий, ами ни пиши по-често  Hug.

# 52
  • Мнения: 1 568
Ето ме.
Братовчед ми е добре,не е сред ранените рейнджъри,макар че е лошо,като си представя какъв ужас изживяват сега близките им.
Голям късмет,няма що.
Шест месечната им мисия свършва края на тази седмица ooooh!

Последна редакция: пн, 25 яну 2010, 12:45 от Маргало

# 53
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Маргало, радвам се много и дано ранените се възстановят по-скоро и близките им да се успокоят.

# 54
  • Мнения: 1 085
Шест месечната им мислия свършва края на тази седмица ooooh![/b][/color]

Добре поне, че скоро се връща.

# 55
  • Мнения: 634
Делте  Hug...няма ли някакъв алтернативен вариант за лекуване на крака?
Вени, точно онзи ден сънувах, че пуша и аз като теб се събудих стресирана...."е ли е било истина или само сън" Simple Smile
Знам, че е трудно, ама не искам да пуша ....вече съм в подготовка за поредното ин витро и искам всичко да е на шест Simple Smile

# 56
  • Мнения: 22 454
Здравейте момичета. )))

Маргало, добре е че всичко с него е ок, важното е да се прибере жив и здрав. Естествено, че си е психически стрес всичко това, но ще се оправи.

За кафето....като студентка в 3-4ти курс ме обхвана манията за кафе, преди това пиех само нескафе, 1сутрин.
В четвърти курс пиех по 2големи чаши турско кафе до обяд....и след обед още 3-4кафета по заведения. ) Когато завърших се бях докарала с 130удара в минута пулс, ниско кръвно....и на 2-3пъти съм припадала. ) Така постепенно го отказах и спрях да пия за около половин година кафе. )
С цигарите същата работа....пушех на моменти и по 3кутии цигари...за година ги намалих на 2-3цигари на ден, а ако не изляза изобщо не пуша.
По време на бременността ги бях спряла...после след 6месеца като родих пак пропуших, сега пак съм на 2-3цигари дневно. )))

И сега да се оплача....станала съм като някое прасе, и тези дни започвам диета. Средата на март месец съм на сватба, така че дотогава трябва да съм отслабнала, иначе нито един костюм не ми става. ))))))

# 57
  • Варна
  • Мнения: 113
Здравейте Овенки и аз съм от рогатите и дъщеря ми  рогат овен ,  мъжо  телец, а сина ми е лъв. Април е доста празничен у нас на 02.04 малката,  на 04.04 аз,  на 15.04 сватбата ни,   на 19.04 свекито, на 24.04 мъжо.  ura
Много уютно при вас Simple Smile)
Това вместо запис

# 58
  • Мнения: 1 085
Здравейте Овенки и аз съм от рогатите и дъщеря ми  рогат овен ,  мъжо  телец, а сина ми е лъв. Април е доста празничен у нас на 02.04 малката,  на 04.04 аз,  на 15.04 сватбата ни,   на 19.04 свекито, на 24.04 мъжо.  ura
Много уютно при вас Simple Smile)
Това вместо запис

Добре дошла    Hug

# 59
  • Мнения: 286
Neri, добре дошла в кошарата.
Относно кафето, ами немога без него особено сутрин, ако не пия вървя като одарен самолет.
А относно цигарите, аз ги спрях преди 4 години с инат, туй да ги намалям малко по-малко не вършеше работа, трябва изведнъж, най-много ми липсваше с кафето, но като се зарекох и стана.

Общи условия

Активация на акаунт