АВГУСТинчетата вече с глас се смеят и да се обръщат някои умеят - тема № 9

  • 16 519
  • 736
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 738
ох не мога да не се похваляяяяяяяяя
купих един сок на Гербер - само ябълка без други примеси и ....ПИ НЕ АМИ НАПРАВООООООООО 100 ГРАМА и не мога да му го махна от устата...първо му дадох 50мл ама то иска още та му го разредих 20/30 с вода и пак го изпи  newsm44 newsm68
просто не е истина какво ли не пробвах...аз му направих от ябълки..... Sick само дето не ми го изплю в лицето...вода .... newsm61...чай на Хип с ябълка и мащерка..... #2gunfire (по 10 мл на ден)
а и имаме проблем с акането!!
направо камък ми падна от сърцето да ви кажа....
сега да минат 3-4 дена и ще взема и друго да видим...ама май имаше само круша и грозде чисти ама пак е нещо
ще ги разреждам с вода и дайййййййййййййййй
а пише 100% сок с витамин Ц ...абе малко не ми се вярва ама нали го пие

взех пюрета на Гербер броколи чисто и ще ги смеся с картофки и така, взех спанак на ХИП ама както си и знаех има сметана и пълномаслено мляко в него...

и още един парадокс - едно и също пюре в малката опаковка е 4+ а в гомямата 5+ - с едно и също съдържание на ХИП  hahaha

# 706
  • Мнения: 331
Алегориа браво, 4е е пил сок4е малкия...А пробвала ли си плодово пюренце да му разредиш с вода....Аз наколко пъти му разреждах ябълково пюре с преварена вода...защото ми свършиха ябълките...

# 707
  • Мнения: 738
ами не не съм ама ние не сме и яли такива...само круши пробвах заради акането...ама хич не му харесаааааааа
а и не съм виждала пюре само от ябълки че търсих амааааа нямаше а ако намеря може да пробвам само да пие нещооооооо
сега друга дилема:
мислех да купя стол за хранене...но не че ми свиди ама за една пластмасова седалка 120 лв няма да дам
ама гледах люлките има такива дето се регулира гръбчето и стават и на столче
някакво мнение? някой да има?

# 708
  • Мнения: 331
Алегориа Има и на Хип и на Нестле пюрета от 1 плод /само ябълка, само круша... и т.н./ , ако искаш опитай, защото аз ли4но не съм много добре настроена към тия сок4ета... Ли4но мое мнение де  Peace

А Люлка , ние имаме такава   и 4естно да ви кажа...голямо спасение ми е тя.... Слагам го, полюшкам го няколко пъти и той заспива

# 709
  • София
  • Мнения: 90
И ние имаме същата люлка. Понеже на мен и е много тежък да го успиам на ръце, а и се върти постоянно, да види нещо - само в нея се успиваме. Аз я взех от Илиенци за 45 лв. Имаме и столче за хранене /подарък/, но още не съм го ползвала, защото има само само 1 положение на гръбчето - напълно изправено, а нали още не може да седи нашия. Но столчето е около 70 лв. на Бертони.

# 710
  • На плажа
  • Мнения: 1 107
Магаре,направо се разплаках като видях какво е написало момченцето ти за Деси  Cry
Сънчо  Joy на айдълка ти приличам значи.Аз много исках да стана певица като малка,но пусто като нямам дарба,най-много да уморя някой  Mr. Green
За проходилката да кажа.Вики беше на 5 месеца,като я сложих,тогава никой не я отричаше.Но тя основно си пълзеше,нямам спомен как се  е научила. Thinking  Ники ,за сега нямам намерение да го слагам на проходилка,пък и нямам такава,но ще видим,ако не ми щукне нещо друго изведнъж.
Днес времето при нас беше супер топло,само дето разходката се превърна в ходене с препядствия  Mr. Green имаше толкова много киша,че беше невъзможно да се ходи.
Хайде аз отивам да приспивам дзверо,че се сърди.
Лека нощ.

# 711
  • Мнения: 0
Джема - много ми е мъчно за малката красавица Sad Как ще се обрине от морков и картоф? Ние още не сме стигнали до там, но виж докато се наканя да ти пиша и то станало. Сега ми е малко криво. Миналия четвъртак бяхме на дерматолог и жената каза да се внимава със захранването при децата които се обриват така. Това било при 1/5 от бебетата и се израствало понякога го тинейджърска възраст. Каза още, че е категорична било екземи нашето и не е никакво алергия към белтъци и т.н. Изписа ми 2 крема чисти корикостероиди един по-силен иедин по-слаб и каза да не се притеснявам да ги ползвам дори и всеки ден. Силното кремче каза до 2 седмици. Това което говорели и пишело по лефлетите не било толкова зле. А каквото и да е като кожен проблем най-доброто, което можеш да направиш е да мажеш с крем поне веднъж на ден. Така кожата има бариера от бактериите във въздуха и няма пукнатини откъдето лесно да преминат.
Това го написах, защото помня, че имаше и други мами с обриви. Дано да се израстват по-бързо, че е ужасно неприятно д аси гледаш детето обезобразено  Praynig Крема, който ползваме е Цетробен-незнам дали го има, но и тази дерматоложка го похвали.

Много благодарим на всички харесали ни на снимките. Макси ме рита тука да благодаря от негово име   bouquet  Joy  Joy  Joy
Какво друго беше.... newsm78

# 712
  • Sofia
  • Мнения: 1 712
Янче, да, най-накрая стигнахме до кашата и най-важното е, че Софи я яде. Много се кефя...  Grinning Нали ти казах, незнам защо ......  Joy Joy Joy

Ооо, голяма любов се вихри в тоя форум  Laughing ...и особено в нашата темичка ...  Joy Joy Joy

Алегория, броколи има даже има даже като еднокомпонентно пюре на Семпер. А и пащърнак също можеш да дадеш, има го чист пащърнак на Сънвал и на Хип.

Захирка, определено домашните пюрета са най-хубави и на вкус и като консистенция и като витаминозна храна.  Peace

Ами, Сънчо, изтрих ги снимките  Wink Ти малко закъсня ...  Simple Smile Нищо бе и Джоди Фостър е готина, е виж Мишел Пфайфър повече ми харесва, ама като си рекла ...  Laughing Laughing Laughing
А твоите снимки са супер и коментарите към тях също ...  Grinning Много хубава рокля и си направила страхотни физиономии на някои снимки...  Laughing

Ох, наистина много ви съчувствам на всички, чиито дечица имат обривчета. Предполагам, че е много неприятно и дискомфортно за самите бебенца. Дано наистина бързо да израстат тези неща  Hug Hug Hug

Аз днес се позатрих в сайта на Ларедут. С една колежка поръчвахме цял ден, то по-скоро избирахме де и тъкмо се спрем от кое, какъв номер и цвят и докато го поръчаме, то свършило. Голяма занимавка цял ден... Wink

# 713
  • Мнения: 1 569
Добро утро! Нашата красотница снощи как ме изненада само: заспа в 7, некъпана, неяла, като говоря нощен сън!  Shocked По принцип ако й се доспи тогава (зависи кога и колко е спала през деня) дремва 30 мин и после си я къпем, яде и към 9.30-10 спи. А вчера хем през деня беше спала 3 пъти по час, хем умираше за сън в 7 и заспа за нощно.  Laughing Е, няколко пъти ме буди, я за папкане, я за 2 глътки чай, та сега съм малко недоспала, а нея съм оставила в др стая да се приспива сама  Grinning

Алегория: нямаше ли спанак на Сънвал? Той е с картоф, вода и ориз. нишесте, няма боклуци в него. А защо разреждаш соковете? Аз знам за прясно изцедените, че рябва да се разреждат, но за тези готовите купешки не знам, макар че и аз като съм давала няколко пъти съм слагала 2:1 сок:вода, уж да не е толкова сладко, но не знам честно казано има ли нужда, нали са специално направени за бебоци  newsm78

Хариела: леле как ви се занимава с този Лареут идея си нямам, аз влезнах веднъж и си излезнах от сайта като видях кооолко е сложно (за който не разбира френски). Аз купувах дрешки от британския  NEXT и съм супер доволна. Но ми ги доставиха на адрес там, а после приятели ми ги донесоха като идваха на гости.

Сънчо: аз пък твои снимки, за които говори Хариела не видях  Embarassed

# 714
  • Мнения: 34
Янче, на соковете на Хип пише че се разреждат, ама аз не съм давала такива, само ги гледах. Имам домашни ябълки и моркови и и цедя в къщи, но не съм ги разреждала  Embarassed

# 715
  • Мнения: 145
Добро!

Как се понася ваксината срещу Хепатит в края на 6-тия месец newsm78??????????

# 716
  • Мнения: 196
Добро утро и от нас!

Ивуша хепатитната ваксина знам, че е една от най-леките, виж тази в 6м. още не сме я слагали и не мога да дам мнение.

Вчера нали ви се оплаквах от Хипп и си говорех с една приятелка, която живее в Германия и чака бебче, та при тях излизала някаква брошура с класация на органик храните за бебета и Хипп били много назад в класацията Grinning, от познатите на нашия пазар на по-предни позиции били Алете и Сънвал, като Сънвал там бил по-скъпи от Хипп, а тук е обратното.

Аз каква беля направих снощи - режа ноктите на Анди и явно не прецених добре и й кръцнах малко от кожичката и като взе да тече кръв...  #2gunfire

Все искам да си поръчам нещо от Ларедут, но миналогодишният ми опит ми стига - поръчах си едни неща, те дошли в пощата, естествено от нашата поща такова нещо като известие не пращат, аз няколко пъти ходих да питам - нямало. И изведнъж получавам чек от Ларедут в който пише, че пратката ми е била пристигнала в местния пощенски клон, но не е била потърсена в определен срок и се е върнала при тях. Естествено като отидеш да си осребриш чека към 30% ти удържа банката и накрая нито парите си си взел, нито поръчките.

# 717
  • Мнения: 738
добрютро
аз ги разредих сокчетата защото не ми е зор да пие сок а вода....та така повече водица влиза в организма може и да не се разрежда няма проблем де  Peace

# 718
  • Мнения: 1 569
Ясно. Аз на Хип не съм давала, само на Гербер, но не съм видяла да пише, че се разреждат, да взема да погледна да съм сигурна  Thinking (въпреки, че аз по инстинкт си ги разреждам  Simple Smile )

Захира: наистина много странно това за Хип/Сънвал. Сестра ми (която е в Люкесмбург), определено каза, че там най-популярните са Хип, за Сънвал не знам дали даже ги знаеха преди да дойдат тук ще взема да я питам там как е, че ми стана любопитно. Направо не мога да повярвам, че в Германия нещо, което тук е по-евтино, там е по-скъпо  Grinning

# 719
  • Мнения: 196
Янче и ние това умувахме с нея как е възможно. Цените на Хипп там са по-ниски от тукашните, но пък Сънвал били по-скъпи от Хипп-а. Общо взето се връзват малко по-евтини от тукашните. А това било брошура за качеството, не за популярност на дадените марки. И там Хипп са популярни, но класацията е по-друг признак. Иначе там много неща са по-евтини - ето аз си поръчах количка, с доставката ще ми излезе 450лв., а тук същата е 670лв.

Общи условия

Активация на акаунт