АВГУСТинчетата вече с глас се смеят и да се обръщат някои умеят - тема № 9

  • 16 520
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 569
Захирка: ооо мани, не отваряй темата за тукашните 'търговци', че ми иде да ги  #2gunfire. Аз гледам максимално бойкот да правя (за това и купих на андреа супер яки дрехи от Андлия, а от тук ща не ща купувам, но най-обикновни неща, да не съм луда да им давам стотин лева за бебешки дрехи  #Crazy #Cussing out!) Така че ЕВАЛА за количката от там  Laughing Ама ти чак СЕГА ли си купуваш количка? Досега как си извеждала Анди?  newsm78

# 721
  • Мнения: 145
Захира, дай да я видим количката...

# 722
  • Мнения: 196
Не Янче купих си количка Чиполино и с нея карах - не съм имала проблеми, обаче сега като падна снега беше някакъв кошмар излизането - постоянно в преспите затъвахме и не мърда на никъде, такива бицепси направих...
Сега си поръчах Куини Спиди Равен, Ивушке:


# 723
  • Кърджали
  • Мнения: 10 271
Добро утро! Малко криво се събудих тази сутрин, че толкова кошмари изсънувах.
Аз на Кати дрешки почти не съм купувала от тук. Взимам и само ако са належащи или пък много ми хареса,иначе баща ми работи и живе там, и от няколко месеца майка ми е при него на гости и тя и е накупила сигурно един чувал пак. И те може да не са някакви супер маркови, но пък сравнявайки ги с тези, които срещам тук...Поне сега ще се възползвам от това, че хем на мен ми излизат без пари, хем са и хубакки. Че после не се знае кога майка ми ще замине пак за там Simple Smile
Вчера малко извън плановете ми, заведохме Кати на консултация.Вече е 68 см /1.5 см/ и 7750 гр/+550 гр/. Биха и хепатитната ваксина, за първи път поплака малко, но после поне нямаше никаква реакция. Дадоха ни напавление за изследванията кръв и урина. Днес трябва да и взема колектори и да се опитам да я издебна.
Захирка, хубава количка.

# 724
  • Мнения: 196
Наистина тук обикновените дрешки като бодита, камизолки и т.н. не са скъпи, обаче тръгнеш ли даси купуваш якенце или панталонче или по-засукана рокличка цените наистина са ненормални за нашите ширини а 99% произходът им е или Турция или Китай.
И друго щях да ви питам - Анди трети ден вече не е акала,7 дни яде тиква, 3 дни яде картоф с тиква,  чудя се днес какво да й дам. Мислех да е морков и картоф, но знам, че морковът също запича. Имам тиквички с картоф, броколи, карфиол, пащърнак...

За градините - за първа яслена група вече могат да се заявят детските градини - като се влезе в профила на бебето.

Последна редакция: вт, 02 фев 2010, 10:47 от Zahira

# 725
  • Мнения: 1
Здравейте мами!
Понеже Сънчо питаше коя мама щяла да стрещне на 8 март, та да напиша кои мами са ми потвърдили присъствие:
1.   Dancheto
2.   Zahira
3.   Drambue
4.   Jimmy
5.   Gerinela
6.   Italiana
7.   Bia
8.   Hariela
9.   Gemma
10.   Suncho
11.   Yana sladurana
12.   Ra- iv
13.   Mo
14.   Liubopitka
Ако някоя мама не се вижда в списъка, а иска да присъства, да пише!
Захира, поздравления за количката! Аз съм супер доволна от моята (като твоята...), няма непреодолими препятствия за нея!

Последна редакция: вт, 02 фев 2010, 10:56 от italiana

# 726
  • Мнения: 140
Тони, аз ще съм духом с вас на празника Hug  bouquet, ще чакам да пуснете снимки после !

Честита полугодинка на нашето приятелче Митето, да е послушен, усмихнат, весел и здрав!
Честито 6 месечета на Никола и Савана! Много здраве и щастие им желаем!
Весел празник на всички!


Последна редакция: вт, 02 фев 2010, 11:40 от napetia

# 727
  • Мнения: 331
Добро утро
 Пускам нова тема, 4е сме на 49 стр. ве4е ....надявам се да ви хареса  Hug

НОВА ТЕМА

# 728
  • Мнения: 2 382
Здравейте, мами!Честити месечинки на всички бебчета, които пропуснах последните дни!
На нас този жълтък направо ни разказа играта и Белослава сега е на диета за няколко дена.От миналата седмица има нещо като рефлукс.Връща по една глътка стомашно съдържимо, дори и няколко часа след ядене. Хич не му обърнах внимание, но вчера , като бях при педи да занеса изследванията, тя каза да спра за няколко дена всички пюрета и да остане само на каша и мляко.По този повод взех и оризова каша с ванилия за малко разнообразие.
Захира, количката е много хубава, със здраве да си я ползвате!Дано Анди не е плакала за пръстчето.И аз я свърших същата поразия един път.
Хари, ако знаеш как се чудих на кой ми приличаш като стюардеса Hug!Наистина има много прилики с Джоди Фостър Hug!
За дрехите- в големите вериги намаленията започват още през сезона и използвам, за да накупя хубави дрехи.От Канц и Премама  купих един куп дрешки на по-ниски цени от Штъркел и Вис Виталис.Есента купих страхотни тоалетчета за това лято на смешни цени.
Сега съм харесала страхотни неща в Окайди( или както там се казваше), но ще почакам да паднат намаленията до 70% и тогава ще се развихря.Иначе сега взех яке за есента, че в началото дори турските са 50-60 лв, а 100 лв за хубаво яке не мога да се прежаля да дам.
Сънчо, аз съм от Пловдив, та няма да може да се засечем на срещите Hug.
Ивушке, уж лесно се понася хепатитната ваксина.Ние я отложихме, та не мога да ти кажа дали боли.Аз имам спомени, че третата игла боли ужасно, но при възрастни е по-различно.
Янче, за Некст направо ти завиждам Hug.Белослава ми е заспивала така като по-малка, но аз я събудих за къпане.После ми стана съвестно, направо съм като уставник Sad

# 729
  • На плажа
  • Мнения: 1 107
Аси,новата тема е страхотна,но ти предлагам следващия път да я оповестиш като започнем 50 тата страница,че да може да се изпише старата тема.  bouquet Peace

# 730
  • Мнения: 331
Аси,новата тема е страхотна,но ти предлагам следващия път да я оповестиш като започнем 50 тата страница,че да може да се изпише старата тема.  bouquet Peace
Hug Ще допишем тази  ще се прехърлим в другата...пуснах  само, за да не реши и някой друг да пусне и да се дублират

# 731
  • Мнения: 0
Честито на бебоците, които мнгоо са папкали и бъро са пораснали. Все така да правят  Hug
Айде аз ще я допиша  Party то се е видяло,че се пише като луди тука.
Искам и аз на женско партииииииииииииииииии
Аз вчера намерих едни друго пюренца, единствените накоито пише, че няма Е-та, няма вода добавена, няма нищо излишно само 100% пюре. Само на еидния имаше естествен изцеден лимон (защо ли) ама са едни комбинации - спанак с ябълка и ряпа или броколи с грах и круша  Sick но пък ми хареса идеята за ка1еството им. От чисто любопитство - какви са ви цените на пюренцата??? Аз намирам хипп 10 за 4,50 паунда към 9 лв. значи по 90 ст излзиа едното 125 грама. Тия уж натуралните бяха по 1 паунд 120гр. Предполагам, че търговците и на бебешки храни дерат яко. Ебаси държавата  #Cussing out
Яна как плащаш в некст онлайн??? Приятелка оня ден се отказа като и обясних схемата на плащане и вчера ходих имам точно до нас магазин да и поръчвам нещата, че не всички ги имаше в магазина. После куриери и т.н. Инъче от другите сайтове няма проблеми, но некста е кофти тръпка.
А количките като гледам чико масовата марка в бг какви цени имат по 2000 лв. ми се завива свят. Не че моята количка е евтина, но все пак немога да си обясня как хората си позволяват да отделят толкова пари за количка  newsm78 Аз днес си чакам чувалчв си поръчах за моята, че старото е до 6м. и ни е толкова тясно, като саламе е бебето вътре  hahaha Малко зимата е на привършване и нови модели след месец щели да излзиат, но здравия разум надделя над манията да купувам все най-най  Money
Айде стигам съм писала и без друго сигурно нико няма да го чете и ше сте в новата т ема  Joy  Joy 

# 732
  • На плажа
  • Мнения: 1 107
Лидия,малееее  ooooh! 90 ст. пюретоо ,при нас са по 2.30лв. Crossing Arms смятай разлика.Затова сме на това дередже Crossing Arms
Днес сложих в пюрето на Ники малко зелен боб,добре,че беше Яна да подсети,че бях забравила.Само,че е домашен замразен от пролетта стои във фризера.Дали ще мога да го ползвам?

# 733
  • Мнения: 0
 Twisted Evil ей заради това бягат младите хора като мен от тая държава, нищо неможе да ти предложи. Вместо да те стимулира да раждаш данъкоплатци, всеки се мъчи да ти одере кожата докато може, че утре не се знае кой ще е на власт  и дали ще може да дърпа конците  #Cussing out  #Cussing out

# 734
  • Мнения: 331
МАле Лиде 0,90 лв за пюре....  Shocked При нас най-евтино съм ги намирала 2,01 лв , ина4е масово си ги купувам на 2,20 лв....
Захира , и на ас Тиквата не ни действа разхлабващо...явно ри всяко дете си е индивидуално...Опитай с Пъщарнак.Има го 4ист на Хип и смесен с картоф ,пак на Хип. А за пръст4ето на Анди ,ще и мине...и аз няколк пъти клъцкам от кожи4ката на Ради, ама 4ак кръвне мие поти4ала....

Общи условия

Активация на акаунт