Машина за хляб - 25 част

  • 49 575
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 22 867
izvinqvam se za tupiq vupros ,no kak moga da tarsq recepta dadena ot nqkoi potrebitel -primerno na Pina za kozunak

koni77, ето рецептата на Пина -  Козунакbouquet На мен най-лесно ми е чичко гугъл.

# 721
  • Мнения: 9
abe to i az tam tursq ,ama re6ih da pitam da ne bi da ima nqkakav na4in ot tuka

# 722
  • Мнения: 577
Браво,Пол........ей измъчи ме от обяд да мисля какъв е този хляб с пилешко  Thinking
Коя рецепта използва по-точно?

# 723
  • Мнения: 9 776
Петушке, Жу, рецептата е възможно най-простата:

350мл бульон
2 ч.л. захар
брашно
1 пакет суха мая 7г Йоткер

Бульонът винаги ми е осолен при варенето на пилешкото, така че не слагам сол, а също не слагам мазнина, защото от месото си пуска. Брашното е на око до хубава топка. Останалото е въпрос на вкус и импровизации за засилване на аромата.

# 724
  • Мнения: 767
polin_a , за идеята  newsm51
Ще ми се да направя козунака на Пина, но на коя програма да го пусна newsm78 и дали няма да изхабя пак продуктите? Blush

# 725
  • Мнения: 577
Аааа,Поли,добре че попитах иначе щях и солта и още мазнина да хакна вътре  Crazy

# 726
  • Мнения: 202
Страхотни неща сте правили. newsm51
Нали влизам много набързо...
Поли страхотна питка и вкусен пилешки хляб...много добра идея. smile3501 smile3525
Извадих пилето да се размразява за утре...но не мога да ви устоя за този с айряна...Ставам и отивам да зареждам машината...пък каквото стане.

# 727
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Ей,Полинка,чудесна идея.  bouquet
Петушка,аз съм си избрала френската програма за козунак.Първо с нея пробвах и се получи,че от там.
Браво за произведенията.  bouquet

# 728
  • Мнения: 161
Петушке и аз се каня на козунака на Пина но имам  едно домашно мляко за което си мисля че е овче и не знам дали ще стане с него

# 729
  • Мнения: 161
Макс мама тове е чудна идея за пограмата за френски хляб аз твоя козунак го правих там и стана страхотен макар че не го сплетох.Рецептите ви са страхонти и за това сполучават и без сплитане  bouquet

# 730
  • Мнения: 970
Току що изкарах козунаците по рецепта на Танита -излязоха ми три на брой но още не съм ги разделила от тавата Whistling

http://www.gotvetesmen.com/forum/index.php/topic,2235.msg57487.html#msg57487

и Съветите на Пина

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=379179.msg10471166#msg10471166

станаха страхотни -пухкави и на конци,а предните дъщеря ми каза че били като тухли  Wink те и такива си бяха де...Малко се е посмачкал че горещ го отчупих...




# 731
  • Разград
  • Мнения: 3 110
m@msy,чудни са,браво.  bouquet
Денис, Hug .

# 732
  • Мнения: 9 776
m@msy, страхотни козунаци Peace.

Мег, мах-мама, благодаря и на вас Hug!

Всички вие сте ми стимул да опитвам нови неща  bouquet!

# 733
  • Мнения: 161
m@msy Козунаците ти са страхотни , наистина е време и аз да почна да тренирам за велик ден

# 734
  • Мнения: 5 001
Браво Полинче!!! И мерси за идеята...И аз ще пробвам тоз' хляб  Laughing Hug

Общи условия

Активация на акаунт