КУХНИТЕ - 29-та тема

  • 96 529
  • 729
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 82
Честито за новата кухня Lo . Много е хубава ! Само вкусни гозби да се готвят в нея Hug .И аз да те попитам , какви са гръбчето и плота ти (цвят и от къде  Rolling Eyes)

# 706
  • София
  • Мнения: 2 896
Имам същата мивка. Супер доволна съм.Нямам миялна , та я ползвам на 100 % и ми върши чудесна работа Wink Дълбока е, широка е... Hug

velmar, Гуш - Много ви благодаря  Hug

Гуш - малко и аз се притеснявам защото чета за надраскани мивки .....
не знам какво да избера, но ясно е е е от ниския клас мивки така че сигурно ще рискувам

Мисля да комбинирам с този смесител Eurolux - Apolo

http://www.electron.bg/product_info.php?cPath=22_154_219&products_id=18099

дали пък твоя не е същия?
бюджетът ми е 300 лв за мивка и смесител с вадещ се душ - така го надминавам само с 10 лв
Най-мъчно ми е за това какви безумни пари са бутоните за диспозер - а вършат съвсем проста работа....


моя е на Видима, модел SevaMix - 120-ина лв. е и си е перфектен, най-важното, изтеглящата се част наистина намира приложение. Препоръчвам.
Относно дозаторите, има повече варианти на пазара, не са само скъпи, сега не се сещам къде точно, но ако се разтърсиш, ще намериш добър на сносна цена.

# 707
  • София
  • Мнения: 794
Честито за новата кухня Lo . Много е хубава ! Само вкусни гозби да се готвят в нея Hug .И аз да те попитам , какви са гръбчето и плота ти (цвят и от къде  Rolling Eyes)
Благодаря  Hug
Плота e от технически камък, Blanco Paloma се води цвета, от Стоун център е. Гърба си нямам и идея какъв е и от къде е, не съм питала майстора, само знам, че е бял лак   Simple Smile

# 708
  • Мнения: 82
Благодаря Lo. И още нещо - лесно ли се почистват ? И аз искам нещо светличко ,но се притеснявам да не остават петна или пръски по гърба?

# 709
  • софия
  • Мнения: 9 590
Момичета някой има ли мивка Teka - Super Bowl ето тази - микролен

[
Аз я имам, но не микролен. Широка, удобна, и да, драскат се мивките на Тека. За една година ползване изглежда като десетгодишната ми Франке. Аз много не се вглеждам Mr. Green.

# 710
  • Мнения: 4 970
Ами , моята е то4но микролен.Ползвам я вече 3-та година., Няма драскотини newsm78

# 711
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 923
Моята мивка е българска, на "Хром" Силистра, около 90 лв. струваше. Много, много съм доволна.

# 712
  • София
  • Мнения: 794
Благодаря Lo. И още нещо - лесно ли се почистват ? И аз искам нещо светличко ,но се притеснявам да не остават петна или пръски по гърба?
Нямам никаква идея как е от към поддръжка, защото още не я ползвам. Само мога да кажа, че на черното ПДЧ личат всякакви отпечатъци. Имам чуството, че муха да кацне ще и се отпечатат краката Simple Smile на белия гланц не личи нищо.

# 713
  • Мнения: 82
Мерси , все пак , Lo !   bouquet

# 714
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 73
Като става дума за мивки, момичета, да споделя, че имам на Евролукс, обикновена, не микролен, от 1 година. Веднага се надраска и, честно казано, изглежда по-зле от старата ми мивка, която беше ползвана 15 години (българска, май от Силистра). Сега не бих си купила алпака, а от тези от техническия камък, но тогава 300 лв. разлика ми се видя космическа сума.

# 715
  • Мнения: 34
Ние взехме мивка от Тека, микролен, но все още не сме я ползвали. И понеже като купувахме мивката, взехме от тях и други неща, ни подариха диспенсер за веро, от тези за вграждане  Wink

# 716
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
 Rolling EyesТотално ме разбихте с тези отзиви за мивките.
Аз имам наблюдение върху една Blanco - на приятелка. Мисля, че не е на повече от 3-4 години. Изглежда все едно е търкана с метална четка и много химикали. Другия път ще обърна внимание дали е микролен или нещо друго.
Ами сега newsm78 Аз вече не знам за каква мивка да се настройвам. На майка ми старото алпака не е мръднало. Само дето много дрънчи от водата. Та до сега това ми беше изискването - да е дълбока, да мога да измия една тава вътре и да не дрънчи. Сега остава да добавя и да не се драска  Rolling Eyes

# 717
  • София
  • Мнения: 2 896
Мивката, която отговаря на всички мои изисквания е тази. Огромна, удобна, с недраскаща се повърхност - майка ми е с такака от 11 години!!! е как не мръдна тая мивка. Benitta, в нея може и 2 тави да влязат  Grinning  
Само че е за 1м.шкаф - иска голям отвор. И е 500-600 лв.  
 
тази е компромисен вариант, защото е по-малка - за шкаф 80 см. Но пак същото добро качество.
Сега не си спомням защо не взехме такава  newsm78

Последна редакция: вт, 23 мар 2010, 07:40 от Гуш

# 718
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
 Mr. Green Ще я имам предвид, макар да ми е много над приемливата цена  Peace
Аз имам възможност за 90см, но си го представях с едно голямо и едно малко корито. Аз не знам дали точно това е замисъла на на този тип мивки, но ми се иска в голямото корито да си складирам мръсните чинии, накиснати във вода, и отгоре с онези специалните дъсчици. А малкото корито да си седи готово да си изплакнеш ръце или някакъв хранителен продукт. Тази композиция, обаче, както си я представям пак идва бая парички... Ама имам време. Ще ровя.. пък може и да открия нещо  Mr. Green

# 719
  • София
  • Мнения: 2 896
benitta, виж тук най-долу - на Алвеус, 90 см, с 2 корита. Или тук
Иначе на Foster, в Б-я продават само ф-ма Ata Tandem.

Общи условия

Активация на акаунт