Разделно хранене 41

  • 44 199
  • 749
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 8
Здравейте момичета! Peace Честит празник на всички празнуващи!  bouquet
Алекс, сърдечно благодаря, информацията е повече от ценна и си струва да е на първа страница! Peace Сигурна съм, че въпроси ще имам! newsm78 Надявам се по- скоро да получа книжката, та да съм в час. Джижи, една моя приятелка си я поръча преди 10 дни и не я получила още, та да видим.
Ели резултатите идват с постоянство, така че смело напред! Peace
ВяраВики, чудесно инфо!

Последна редакция: чт, 25 мар 2010, 12:01 от gelika

# 706
  • Мнения: 164
Здравейте разделнички  Hug.

Благодаря за добре поднесената информация за празника и ще хапна преди да изляза.

Менюто вчера беше пилешки дропчета по селски със салата от зеле, моркови и кисело мляко със чесън, много странна комбинация , но вкусна ,за обяд днес си сготвих яхния от картофи и зелен боб с морковчета и доматки , нали е ок. Peace.

Желая ви приятен и ползотворен ден момичета .Радвайте се на хубавото време.

# 707
  • Мнения: 8
Алекс аз имам проблеми с 00, та Джижи ми ги препоръча тези хуск трици. Ще ги потърся да видим ще ми помогнат ли. newsm78 Аз без чай "Сание" не мога.  #Crazy
Във въглехидратния си готвя също булгур и елда.  chef

# 708
  • Мнения: 5
Добър вечер милички!
От утре тръгвам на работа ,а тя е полска.Няма как!Безработица голяма.
ГЕЛИКА аз книгата на "Ние и зоната" ми е донесоха за 3-4 дни.Но не по пощата!
А Хуска имам хемороиди и ми се обаждат понякога и за това искам да си ги поръчам.Четох указанието,то е и за изчистване на червата.На моята приятелка дъщеря и е ученичка и тяхната мед.сестра и ги препоръчала да се приемат профилактично.За изчиствани на организма от токсините.То си е добавка!И за 1 месец дъщеря и отслабна с 2 кг.
Мисля да се отчитам и при вас вечер ,но когато съм уморена няма да мога.Не ме забравяйте,защото май месец ще съм плътно до вас!За сега лека вечер ви желая!

# 709
  • Мнения: 0
gelika   ако съм полезна и аз имах проблеми с ВЦ то бях на 90 дневаната диета, явно плодовете за закуска не са ми понасяли, започнах с трици всеки ден по 2 с.л. като едната е финни а другата малко по-едри(хубаво е да се комбинират), откакато ги хапвам сутрин  нямам никакви проблеми,  аз си ги комбинирам с настъргана ябълка или някакаъв плод  Wink защотот е разделно Simple Smile
 

# 710
  • Мнения: 2 724
Добро утро  Grinning.
gelika, сетих се за този хуск ,сестра ми го приемаше и беше доволна, а нейната приятелка получаваше болки от нег,о май като всичко друго си е индивидуално.
Пробвала ли си с едрозърнест хляб? Аз си купувам един от Кауфланд, перисталтиката ми е перфектна.
Джижи,  как ще те забравим, лека работа ти желая Hug, тъкмо на полето ще хванеш тен преди всички  Laughing.
По този повод се сетих за един виц:
Две съседки си говорят, Едната се притеснявала за дъщеря си, която била на морето .
-Ох какво ли прави детенцето ми в тази жега
А другата попитала :
-А снаха ти не работи ли на полето?
-Е, работи, ама там ветрец я полъхва Joy....
sisi_8227,  добре е менюто, само не разбрах морковите с киселото мляко вечеря ли е или предястие?
ВяраВики,  това козунак ли е Party, получиха ли се конци?
Аз в хлебопекарната не мога да ги докарам на конци тези пусти козунаци.
Неуморна си, ей!
А подаръкът е трепач,  намокрих клавиатурата...
happysmile , да видим тази година дали ще имам помощничка в кухнята  Grinning.
Нали за Коледа творихме с дъщеричката и спечелихме първа награда, сега пак и казали, че трябва да участва във Великденския конкурс ...
Аз снощи така оплесках нещата, че днес май трябва да съм на хляб и вода ooooh!...
Страхотен ден ви желая момичета Hug.


# 711
  • Мнения: 8
Добро утро! Алекс благодаря за кафето!
Да, Алекс пробвала съм пълнозърнест хляб, но не помага! Sad Ще пробвам хуск триците.  Моята свекърва се обижда като чуе този виц!!!! Laughing
Валчето, за хуск триците ли говориш?
Приятен ден момичета!

# 712
  • София
  • Мнения: 336
Здравейте слънчеви Hug
aleks - мерси за кафенцето, с удоволствие си взимам Heart Eyes. И на този конкурс ще ги разбиете, вие просто нямате конкуренция Hug. Няма ли някой нов запис на дъщеря ти, много ми харесват? Crazy
Светле - стискам палци за днешните изследвания, всичко ще е наред Hug.
Аз вчера ходих на плуване, беше много забавно, утре ще ида пак, много съм мотивирана да се науча Crazy. Мисля да се запиша лятото на курсове по немски(миналото лято ходих на първо ниво). Първо бях решила да си почина април, ама не ме свърта нещо Joy hahaha Joy Може и по рано да ги почна Mr. Green.
Много хубав и усмихнат петък  bouquet Hug Heart Eyes

# 713
  • Мнения: 1 501
На мен разхлабващо ми действат мюслите и триците, както и плодовете и чаят, но обикновено съм като по часовник и сутрин след кафето бягам към wc Embarassed. Интересното е , че преди съм си мислела , че хора с редовен стомах са слаби и каквото хапнат отиват в тоалетната , само , че не е точно така се оказва. Аз съм с редовен стомах и не бих казала , че като хапна нещо не ми се лепи , а една позната тъкмо обратното милата - тя пък на няколко дена я отиде я не , слаба е много , 50 кг на поне 170 височина. Много пъти ми се е оплаквала , че я боли корем и й е тежко , а коремът й е вдлъбнат... Яде абсолютно всичко , особено калорична храна като Мак Доналдс, торти и закуски. Не яде в големи количества обаче, просто тя колко стомахче има. Та , явно мазнините при такива хора се изгарят много бързо и токсините от тялото се изхвърлят под формата на пот най - вече. Ох извинете , че така нагледно пиша всичко , но искам да кажа как си обяснявам тия неща  Laughing.
По темата , вчера за обяд хапнах пилешка супа, бях толкова гладна , че я излапах на две на три. Беше малко водничка , че после като излязох търсех wc по пътя Simple Smile. Следобед 1 грейпфрут , вечерта рибка пангасиус и малко зелева салата. Ядохме рано рано и вечерта ми пристърга. Снощи тъкмо заспах веднага след като си легнах и половинката като лягал се ударил на леглото и извика нещо , аз като подскочих , след което 30 мин се въртях от сърцебиене докато заспя. Така се стреснах. Днес за обяд пак ще е супа от вчерашната , а за вечеря се чудя още , ще правя за моето момче грах с бутчета и картофки , аз мога да хапна малко от граха ама предпочитам салатка с нещо , ще видим. Днес ще забъркам и един кекс , но не разделен , няма да го ям , ще го правя за утре за близките понеже семейно ще излизаме сред природата. Реших да направя кекс , напоследък страшно ми се правят такива неща без да ги ям  Grinning. Ако ги ям сигурно щях да съм вече 100 кила ( макар, че както е тръгнало на там вървя Laughing). Това в кръга на шегата разбира се.

# 714
  • Мнения: 191
 wavey
Ето ме и мен Hug...
Вчера беше чудесен ден и много хубав празник (Благовещение), та цял ден бяхме из Бургас с мъжа ми (както за по-кратко го наричат ММ в другите теми Wink). Днес пак няма да се задържаме много в къщи, че е грехота в това хубаво време...
aleks , успех на конкурса! Peace И дано се похвалите пак с първата награда! А снощи направо не мога да повярвам, че точно ти си объркала храненето Wink.
Elizabett , аз съм типичен пример за човек с абсолютно редовен стомах (че по някой път и след всяко хранене съм в "кабинета" Blush) и с наднормено тегло от 20кг. ooooh!.
Джижи да ти е лека и спорна работата! Peace
Хубав козунак видях, БРАВО на ВяраВики Peace    bouquet...Аз не обичам козунаци и не ям дори и на връх Великден, затова и не правя нито в машината, нито без нея, но ви се радвам на произведенията и ентусиазма  bouquet.
happysmile , щом ти се прави нещо не изпускай момента Peace.Успех и с плуването, и с курса по немски. Един чужд език е винаги от полза, а да плуваш е не само приятно, но и много полезно! Peace

Хайде да ви споделя какво и как ядох вчера и за днес и изчезвам...Вчера на обед - баница със спанак (разделна), още повече, че вчера трябваше да се хапне нещо зеленко заради празника. Вечерта нямаше много време за готвене, та домашните доядоха боба, а аз си изпържих 3 яйца със зелена салатка. Днес ще доям спаначника (съвсем мъничко има, колкото за обяд само), а за довечера ще пека за последно кисело зеле с месце. Знам, че е солено и задържа вода, но аз тъй или иначе съм пред МЦ, та не го мисля много. Пък и е време да "закрием сезона" на киселото зеле, а ми се мотаят два пакета във фризера...

Приятен ден на всички   bouquet

# 715
  • Мнения: 1 501
О ,да Ели , като спомена МЦ при мен е трагедия. Едвам си закопчах вчера едни панталони . На кг не искам и да си помислям колко съм , последно бях 57 преди 2 год. Надявам се , като ми свърши да ме покаже поне 55.500. От там на сетне е лесно , само 2 кг да сваля.

# 716
  • Мнения: 786
Уффф,сутринта седнах да пиша и ме привикаха по спешност и не успях да го изпратя.И ето вече сте прехвърлили почти страничката.
Това е козунак напълно приготвен в машината.Конци не се дърпаха,но го харесаха.Предния който пробвах по го докарваше на конци,но него го месих три пъти в машината.Свят му се зави #CrazyДовечера ще видя какъв ще завихря и ще ви информирам Wink
Снощи си хапнах ципура със салата от моркови и малко шаран на скара.Нали беше празник,водих домашните любимци на ресторант.Нямах време да приготвя "празнична" вечеря и така се извиних Embarassed
От близо седмица ставам много рано и започвам да се чудя да не съм се повредила нещо newsm78.Не е характерно за мен да ставам толкова рано.А не ми се спи и не се чувствам уморена.
Алекс - печелете конкурса и пращай снимки с рецепти Grinning
Галика - аз откакто сутрин си хапвам овесени трици съм много редовна.Не че съм имала проблем,но сега съм като часовник.
Елизабет - сега като се отвори хубаво време,повечко движение и нещата ще си дойдат на място.
Днес съм най-неразделното същество.Нямам апетит,а в същото време просто ям и то без да ми доставя удоволствие храната.Само за да не ми стане лошо.Тъпча само забранени храни. / шкафа в който държа сладките неща Вики го кръсти "забранения шкаф",защото от там си хапва след разрешение само /.Отивам да си хапна шоколад.Не ми се яде,но нещо ме кара просто ей така да го ям.Не мога да си го обесня.
Хайде стига,че само вредности внесох в редиците.Довечера пак съм на великденска вълна.Очаквайте включване Wink

# 717
  • България
  • Мнения: 490
здравеите момичета   незнам да ли ме помните продалжавам с разделното хранене,като един ден разпускам с неразделна храна.лунувам задалжително  пия си вода до 2л на ден през седмицата ще имам кантар и ще видя как са килограмите,но мисля че се справям.
ще ви чета поназад,доста сте писали от 08.03,бравоооо
при бърз преглед видях познати имена от 90 дневната диета.
чао за сегааа

# 718
  • Мнения: 8
Здравейте момичета.
Аз съм нова при вас,но имам желание сериозно да се заема с разделното хранене.Опитах се да изчета повечето неща,които са написани в темата,но пак ще задам няколко въпроса,които сигурно са банални,но просто не всичко ми е ясно.
Основният принцип,доколкото разбирам,са да не се смесват въглехидрати с белтъчини.
Картофи,ориз,боб и леща се ядат със зеленчуци,но възможно ли е да се смесват ориз с грах и царевица(например както е в ориз със зеленчуци)?
Белтъчините само по един вид ли трябва да се ядат?
За продовете четох различни неща-някъде пише,че се ядат самостоятелно,а другаде че може да се смесват с въглежидратни хранирнапример може ли да се яде тиквеник или някакъв плодов сладкиш?
В сайта с рецепти,които сте посочили но първата страница,има само ястия,което са по разделното хранене нали?Мога да си избирам от там спокойно?
Това е за сега от мен,пак се извинявам за може би баналните въпроси,но просто имам нужда от малко помощ
Благодаря предварително

# 719
  • Мнения: 1
Здравейте, момичета!
Доста често ви чета , но не съм писала досега.От 06.04.2010 започвам при вас.На 30.03 свършвам 90 дневната,ще се отпусна малко по Великден и на 06 .04 съм на линия при вас.Ако приемате попълнения.Виждам доста познати тук.Радвам се че се засичаме пак.
Днес голямата ми дъщеря има имен ден.Поздравявам я чрез този форум да е жива и здрава и много щастлива!

Общи условия

Активация на акаунт