Разделно хранене 41

  • 44 179
  • 749
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 191
Здравейте, момичета!  bouquet

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН на всички с прекрасни имена на цветя! Да сте живи и здрави, дълго и щастливо да носите името си! bouquet Hug


Галина74, добре дошла при групата! Hug Доста сме тук, минали през 90-дневната! Peace
Джижи , Теменужке, на много хубаво цвете си кръстена!  bouquet
aleks #Crazy Crazy...уникална почерпка си ни предложила днес! Да ти е весел празника!  bouquet Hug
sladkish4e , happysmile , да са ви живи и здрави любимите хора в къщи!  bouquet
gospojata , Lennyh , радвам се да ви "видя"!  bouquet
polishanka, добре дошла! Hug Виж линковете на първа страничка. Там има един блог, в който преди време момичетата оттук се постараха да синтезират многоооо информация за РХ. Там е пълно с рецепти, има и  много практични таблички за съчетаване на храните...дори и само по тях да се водиш, пак няма да сбъркаш. Peace Разделни сладкиши няма, защото нишестени продукти не се съчетават добре със сладки, но има постни сладкиши, които лично аз предпочитам, ако мнооого ми се хапва нещо подобно. По мъничко натурален шоколад от време на време, също върши работа, а киселото мляко с плодове е и разделно, и много вкусен вариант! Peace Успех!

За ядене няма да споделям, че от снощи съм го ударила през просото Blush Crazy....днес ще е така, утре ще е нещо леко, а в други ден - лунувам с пълнолунието.

# 736
  • Canada
  • Мнения: 277
Алекс, Джиджи честит имен ден! Със здраве да си носите името! Hug
Галина, Сладкишче, Хеписмайл да са ви живи и здрави именниците! Hug



 Flowers Four Leaf Clover Весел празник на вси4ки, които празнуват или имат в семействата си именници! Flowers Four Leaf Clover

# 737
  • Мнения: 5
Благодаря ви на всички за пожеланията!Страхотни сте!  bouquet

# 738
  • България
  • Мнения: 490
честито на празнуващите днес и тяхните семеиства!!!
на обяд хапнах задушени картофки с лук,вечеря варени миди и малко печен зелен боб/замрзен/.да ли боба зеления беше неутрален?!закуската както всеки ден 2 плода-рано сутринта портокал,покъсно греифурт.може ли така да ги смесвам като не са един вид плодовете.
книгите ми останаха в БГ и сега момичета ще попитвам като не ми е ясно нещо.....
тук времето маи е на буря...мн силен вярър....но....си имам шоколадов тен... Hug Hug Hug Hug

# 739
  • Мнения: 111
ЧЕСТИТО НА ВСИчКИ ИМЕННИЦИ ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ И МНОГО УСМИХНАТИ   bouquet
Мен ме нямаше една седмица но бяме с малкия в болница,вчера ни изписаха  от снощи е пак с Т

# 740
  • Мнения: 5
АНЖЕЛИНА пожелавам ви от сърце по-скорошно оздравяване!
РОСИТООО привет мила!  bouquetДобре си както чета!Ти нали в Гърция замина?Ох как искам да я видя тая Гърция,ама няма!
ЕЛИ-и на всички други много хубави цветя!Днес се нагледах на цветя!
От хубави по-хубави!Този празник ,както и Великден ,Коледа са ми направо любими!

# 741
  • Мнения: 5
Някой ще прави ли нова темичка?Аз не мога! Rolling Eyes

# 742
  • Мнения: 2 999

Момичета
Приемете извиненията ми, че не се сетих да ви назова поименно и да ви поздравя с най-светлия празник, който поставя началото на любимия ми сезон пролетта   bouquet



Сладкишче, да ти е жива и здрава Калина   bouquet
Алексче, мило усетих че нещо съм пропуснала днес да направя  Embarassed а именно да те поздравя за именния ден
Джиджи да си жива и здрава
Госпожо  Heart Eyes ти си знаеш   bouquet
Момичета за всички вас - които съм пропуснала да поздравя с празника   bouquet Hug

# 743
  • Мнения: 2 724
Добро утро Grinning.
Героите са уморени .....
Dundy, нали ни поздрави, не е задължително поотделно  Heart Eyes.
Джиджи,  адашче Wink, как изкара празника?
anjeelina , какво му е на малкия, защо бяхте в болница? spoko
happysmile , жив и здрав да е татко ти Hug.
Сладкишче, на Калина желая най- вече много здраве, за да се наслади на щастливото си детство!
Лени, благодаря ти, миличка, че се сещаш за мен  Heart Eyes.
С тези юнаци знам, че нямаш много време Laughing.
Госпожо  Heart Eyes .
Адашче, ще пусна темичка, но вероятно ще е довечера, защото сега нямам време.
Трябва да тръгвам момичета.
Желая ви прекрасен ден Hug.

# 744
  • Мнения: 1 380
Благодаря още веднъж за пожеланията!!!
anjeelina надявам се бързо да се оправи малкият бонбон! Peace

# 745
  • Мнения: 1 500
И аз съм на линия днес. Честито на всички именници. Да са живи и здрави и имената им да им носят само успехи! Аз вчера не съм прегрешавала като се замисля , сутринта станах навреме , за да направя закуска на половинката и после да имам време да ида на църква с майка ми и сестра ми , но не успях да се справя с каквото се бях захванала из къщи и не отидох. Следобед ходихме до село и като се прибрахме много ме заболя главата, така не ме беше боляла никога сякаш. Дори легнала не можех да стоя , от МЦ е , аз си знам защо ме боли. Пих хапче, днес работата е добре. Легнах си рано рано снощи, поне спах що годе добре , макар , че сменихме часът и сега всеки се оплаква, че не може да се настрои. Оня ден се забелязах , че имам леееко цепнато в ъгълчето на едната ми устна , а знам , че това е признак на липса на витманини от групата Б и желязо. Веднага включих орехи и коприва. Вчера менюто ми беше на обяд грах с картофи , сутринта забравих за грейпфрута , вечерта копривена супа със сирене. За днес не се знае още , но за закуска съм си взела ябълки , едно малко кисело мляко 1.5% и 100гр орехи , които няма да изям всичките , ще си оставя и за утре. Момичета ,колко се чакаше след ядките, че съм забравила?

# 746
  • Мнения: 5
Добро утро!
АЛЕКС-колко се радвам,че си имама адашка Hug  bouquet
Мерси за кафето превъзходно е!Как изкарах ли?!Почти режимна с 90 дн диета,а вечерта бяхме само с моя,така аз пожелах,защото до обяд бяхме на полето на работа.Заваля и се прибрахме.Бях намръзнала яко.По едно време и температура вдигнах,но се оправих.
ГЕЛИКА къде си мила?Получили книгата?
ЕЛИЗАБЕТ-мерси за поздравите!  bouquet
Пожелавам ви успешен ден!Днес не съм на работа и ще ви чета.Сега отивам до борсата,за решението си,и след обяд ще се чуем!

# 747
  • Мнения: 9
Здравейте и от мен HugЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ КОИТО  СА ИМАЛИ ПОВОД ЗА ПРАЗНУВАНЕ   bouquet  bouquet  bouquetПожелавам ви много здраве и щастие,много късмет любов и успехи. ::balon:Съжалявам че не съм се включвала толкова време но имах проблеми и затова.Вчера не бях разделна защото татко ни дойде на гости и ни донесе страхотно българско сирене,лютеница и всякакви вкусотийки от България.Постоя два дни при нас и замина.Все пак не е дошъл на почивка а да работи.За обяд имам винен кебап в които почти няма вино,а за вечеря мисля да направя пил. бутчета със зелена салата.Днес нещо не ми се ядат въглехидрати newsm78 Лек,спокоен и слънчев ден на всички Hug Hug

# 748
  • България
  • Мнения: 490
РОСИТООО привет мила!  bouquetДобре си както чета!Ти нали в Гърция замина?Ох как искам да я видя тая Гърция,ама няма!
ЕЛИ-и на всички други много хубави цветя!Днес се нагледах на цветя!
От хубави по-хубави!Този празник ,както и Великден ,Коледа са ми направо любими!

здравеи.в гърция съм да.някои ден може и да я видиш.на есен определено ще ви покажа мн снимки от там.в феисбука на фиданките съм,ако искаш ми прати там приятелство.имам мн снимки там.която мацка от тук иска да ми пише и там.
вече имам нет почти постоянно и ще си чатим с удоволствие.
днес нещо ме боли корем и съм на печени филиики с малко масълце.за вечеря още не съм решила какво да е.
утре съм на лунуване.
лек ден ви желая!!!  bouquet Hug Hug Hug Hug

# 749

Общи условия

Активация на акаунт