Разделно хранене 41

  • 44 201
  • 749
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 786
Добре дошла си при нас Галина 74 Hug Да ти е жива и здрава именичката.Много радост да ти носи!  bouquet 
Алекс - не се скатавай ,а за почвай да черпиш Mr. Green
Да си ни жива и здрава, да ни учиш на полезното в живота  

А сега малко просвещение  Wink
http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A6%D0%B2%D0%B5%D1%82%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0
http://www.zadoma.com/index.php?APP_ACTION=ARTICLE_READ&ARTICLE_ID=142
http://bgnauka.com/index.php?mod=front&fnc=pub_page&pid=10474
 
Честито и на всички останали ЦВЕТЯ    bouquet

# 721
  • Мнения: 2 724
Добро утро  Grinning Hug.
Вяра, слушам и изпълнявам с най- голямо удоволствие Laughing!


Галина 74,  polishanka,  добре дошли при нас Money.
Галина, да ти е жива и здрава дъщеричката   bouquet!
 polishanka, има вариации на тема РХ, избираш си тази, която най- много ти допада.
А знапример си приготвям ориз с най- различни зеленчуци- броколи, карфиол ,моркови, брюкселско, зеле, гъби... слагам съвсем малко грах и царевица за цвят .
Картофи не слагам. Боб и леща, освен морков, домат и лук, не слагам друго.
Рецептите на заглавната страница са разделни, ще срещнеш и малки отклонения, но не се притеснявай, количествата са много малки и не нарушават кой знае колко принципите на РХ. На първа страница на нашата тема има блог, разгледай го, ще ти бъде от полза Peace.
Плодовете най- добре да ги ядеш самостоятелно. Тикветик не е съвсем разделно, но пък по празници може да си поглезиш душата, по- добър вариант от мазна торта например Laughing.
Плодов сладкиш- винаги съм препоръчвала млечното желе.
rositoooo,  помня те, разбира се, добре дошла отново Hug.
_Ели_ , повярвай, така се мамуцах, че едва дишах, но на следващия ден се разтоварих и сега съм добре . Laughing
Дано днес не повторя лакомията си че не зная как ще издържа на напрежението
ВяраВики, всъщност няма да е конкурс, а благотворителен базар, което е още по- добрия вариант .
Вчера правих шоколадовите трюфели, станаха превъзходни на външен вид,  на вкус не съм ги опитала, но дъщеря ми каза че са вълшебни.
Рохличките на Наталина се превърнаха в топки, а след малко започвам да пека най- старите курабии на света Laughing, дано и те се получат .
Чака ме много работа, до обяд трябва да съм приключила, защото ще се черпим по женски с приятелки, а вечерта- пак купон ooooh!...
happysmile , ще ти пратя на лични концерта, само да го намеря .
Момичета, целувам ви и ви желая най- прекрасната Цветница, аз отивам да творя.....

# 722
  • Мнения: 2 999
Добро утро мили момичета - кокичета и Честит имен ден на нашите цветя   bouquet, Галина да ти е жива и здрава дъщеричката

# 723
  • Мнения: 2 999
Смайлче майчето ти е права за канелата, точно така е и това го знам отдавна  Flutter но добре е да и ниска кръвната захар, за да си позволявам волности  hahaha
Вяра мило ти нямаш сърце  Joy какви са тези хубости, а и Алексче не остава по-назад с тия трюфели за които говори  Joy да вземете да пратите малко продукция към София, че аз за такива неща мерак да правя нямам никакъв, щото няма да ми се отрази добре на фигурата  hahaha

# 724
  • TX
  • Мнения: 592
честит имен ден на празнуващите цветя
Сменихте ли си часовниците къмлятното време?

# 725
  • Мнения: 1 380
Честита Цветница!!!

Днес Калина ми е именничка, на днешният ден е станала христианка, а аз днес влизам в 9-ти месец!!!

Троен повод за почерпка!!!


Честито и на всички празнуващи днес!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 726
  • Мнения: 7 263
Честит празник на всички!!!
Честито на именниците да са ни здрави и усмихнати!!!
Слънце, красота и усмивки на всички!!!


Специално за Алексче и щерката на Сладкишчето!!!  Hug Hug Hug

# 727
  • Мнения: 1 380
Lennyh благодаря много!!!
aleks ЧИД!!!  Желая  ти здраве, хармония и много любов!!!

Последна редакция: нд, 28 мар 2010, 12:12 от sladkish4e

# 728
  • Мнения: 3 371
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН !    bouquet  bouquet  bouquet
Нуше , пожелавам ти много пролетно настроение , слънчеви усмивки и прекрасни цветни емоции ! Бъди все така прекрасна и добра приятелка , майка , съпруга и любима!Съхрани завинаги свежестта на прекрасното и нежно цвете , чието име носиш !Много те обичам ! Heart Eyes

sladkish4e ,   bouquet да ти е жива и здрава Калина , да расте весело и безгрижно! А на теб - лека "финална права"! Hug Praynig
Весел празник на всички !  bouquet

# 729
  • Мнения: 5
ДНЕС ИМАМ ИМЕН ДЕН!
Носа име на цвете с цвят лилав......!Много ароматно и срамежливо цвете!Що е то?
Нека честитя на всички ,които носят имена на цветя!Да са живи и здрави,и с гордост да носят своето име, и да го преват от род на род!А сега искам да ви почерпя!
ЗАПОВЯДАЙТЕ!

Аз всяка вечер ви чета!Днес вали и не съм на работа!
Приятно прекарване на празника милички!

# 730
  • Мнения: 1 380
Джижи ЧИД!!!

# 731
  • Мнения: 1
Благодаря за посрещането момичета и за пожеланията!
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ПРАЗНУВАЩИТЕ!
АЛЕКС,ДЖИЖИ/ТЕМЕНУЖКЕ/ДА СТЕ ЖИВИ, ЗДРАВИ И ЩАСТЛИВИ!СЛАДКИШЧЕ, ЧЕСТИТ ТРОЕН ПРАЗНИК И НА ТЕБ!ДА ТИ Е ЖИВА И ЗДРАВА ИМЕННИЧКАТА.ЛЕКО РАЖДАНЕ И ЗДРАВО БЕБЕ НА ФИНАЛА!

# 732
  • Мнения: 1 380
Галина 74 благодаря за пожеланията!!! Hug

# 733
  • София
  • Мнения: 336
Здравейте,
днес е прекрасен празник  bouquet
Алекс, Джиджи - честит имен ден!!! Много щастие и късмет, само хубави неща да ви се случват  bouquet
Честит имен ден и на именниците на Галина и Сладкишче  bouquet Hug
Днес с вас празнува и моят татко Heart Eyes.
Алекс Heart Eyes
Сладкишче - леко предстартово броене Hug
Този уикенд беше много хубав Crazy. В петък вечерта ходихме на клубче, свириха PIF, моя много любима група. В събота - излежаване до късно, а след това цял следобяд в парка. Вечерта ходих на гости на една приятелка Laughing. Днес отидох на плуване, въпреки лошото време и сега се  чувствам страхотно Mr. Green. Малко неразделна бях, но не прекалявах поне с количествата Whistling. Сега ще закуско - обядвам печени филийки с масълце, а за вечеря - пилешко месо със салатка.
Прегръщам ви и отивам да свърша нещо домакинско Blush.
Весел празник на всички  bouquet.

# 734
  • Мнения: 1
Хаписмайл,честит ти именник да ти е жив и здрав!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт