Декупаж - 33

  • 62 388
  • 733
  •   1
Отговори
# 30
  • Когато нямам работа ... просто седя и си хубавея
  • Мнения: 387
да ви чета  Peace

# 31
  • Мнения: 1 267
Mirage72, винаги сме критични към себе си,
колкото повече го правим, все повече искаме, понякога не се получава,
друг път - да.
важното е да изпитваме удоволствие от това, което правим.
пък в очите на на хора, които не се занимават с това, нашите неща се струват
просто прекрасни.
 да не говорим, че направен подарък от самите нас,
носи съвсем различен смисъл и спомен.

Забравих да те поздравя, харесват ми дъските, и всички "зелени" акценти.
А това какво е подобяващо обръч?
Дъските с дупката видях вчера и тук,
но дупката е по средата.

Здравкова, много е хубаво съчетанието на тъмен фон и златен контур.
Хубава дъска.

Poliad, хубави неща си сътворила.
Разгледах албума.
А колекциата от салфетки е ... искам, много искам,
но кутията ти е пълна и не мога да пусна ЛС.


# 32
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
... открих това:
http://www.maestropan.net
Видах, че има и каталози, така че може да е полезно.

 Благодаря ти! Последния път когато ходих до магазина още не бяха си направили страница в интернет и ми беше трудно да покажа на момичетата, защото намерих снимка само на 3 цвята
Аз ползвам декорлаковете и декоракрила за рисуване на фон и маслените за пукнатини.

# 33
  • Мнения: 21
Празна е вече Ане или поне има място  Simple Smile

# 34
  • Мнения: 1 568
Момичета,някоя от вас притежава ли магазинче където излага нещата си?

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 0
Ох, момичета, да ви се оплача - декупажната зараза се превръща в пандемия Simple Smile) Моята приятелка се зарази сериозно от мен - след малко ще кача снимките на нейните творби в моя албум в снимка.бг. Тя обаче сериозно е болна защото сама майстори дървените предмети, които после декорира . Очаквайте до час линковете на нейното творчество Simple Smile
А да знаете случайно място, където бихме могли да се складираме със все салфетки, материали, бормашини и тям подобни инструменти, където бихме могли да се приютим като вдигнат домашните ръце от нас ?Simple Smile)))))

# 36
  • Мнения: 21
POLINA40  като го намериш това място...свирни ми да дойда и аз с моите неща!  Joy

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 0
От сега ти казвам 'добре дошла", адашке Simple Smile Да види светът и домашните любимци каква неразбиваема декупажна сила сме Simple Smile)) Почакай минутка да видиш творбите на Кети / моята приятелка / и ще се убедиш, че с ТИР трябва да се изнасяме към палатковия лагер Simple Smile Simple Smile

# 38
  • Мнения: 7 382
                             Ами  newsm78 освен да ви събера у нас , че в едната спалня влизане няма.Пълна е с какво ли не. Laughing Е още не са ме изгонили,ама взех да мъкна и стари мебели та почвам да задръствам яко помещението.Вече съм поставила задача да се мисли за остъклението на терасата.Тя е много голяма и реших ,че само там мога да се разположа с кучето,заека,декупажа,плетките,цветята и......още какво ли не! Embarassed

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 0
Благодаря за гостоприемството, Didia ! Simple Smile))
Е, ние няма да дойдем с празни ръце де Simple Smile))))))
Виж сега защо търсим бивак - от тук нататък са творбите на Кети, а преди това моите Simple Smile)
http://polina40.snimka.bg/hobby/plahi-opiti.467122.17138642
До нови срещи, момичета ! Благодаря, че ви има !  newsm51

# 40
  • Мнения: 7
Браво Полина 40 и за теб и за Кети   bouquet

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 0
Благодаря, Геновева ! Ще зарадвам Кети, че трудът и е оценен Simple Smile Знаем, че има още много да се учим, но удоволствието да си починеш с четка и боички след нервния ден е по-важно от това да достигнеш висшия пилотаж в декупажа Simple Smile

# 42
  • Мнения: 2 433
Момичета,някоя от вас притежава ли магазинче където излага нещата си?
донякъде...
не е точно магазинче - студио е. И не ги излагам...а ги правя по поръчка.... на хора които идват главно за други неща... зарибявам си ги от време на време...като им показвам бутилките и т.н.  и така.. иначе мислех в книжарничката да направя рафт-че - но реших че тези неща не се излагат между другото. Те трябва да са си на мястото

Миражчето е с магазинче - работилничка с традиции - демек отдавна си го има. Виждали сме снимки от там - прелест е
Профи има също такова магазинче- тя би могла да ти разкаже подробно , а на нас да покаже снимки Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Дадуся има пък онлайн магазинче, Асет също. Останалите момичета имаме блог-чета Mr. Green

П.П. Като видна клюкарка - всичко разказах и изказах!!!!! Mr. Green


Полинке... мен отдавна ме изхвърлиха от дома. Затова работя вечер или събота и неделя в студиото...но уви...на път са и от там да ме изхвърлят Twisted Evil щото само мажа и мрънкам...и карам половинката да седи при мен за компания!!!!

Последна редакция: чт, 28 яну 2010, 19:49 от JuliS

# 43
  • Мнения: 1 568
Питам защото имате златни ръце момичета и е грехота,ако не си давате нещата на нас да им се радваме  bouquet

# 44
  • Мнения: 0
Полина и Кети, много добре се справяте! Поставките за вино и чаши на Кети са страхотни!

Ето и нещо от мен за наближаващия Свети Валентин:

http://didilefterova.snimka.bg/arts/dekupaj.429697.17141597
http://didilefterova.snimka.bg/arts/dekupaj.429697.17141634

Общи условия

Активация на акаунт