Декупаж - 33

  • 62 390
  • 733
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 108
Ще се запища за да ви чета. Още не съм събрала смелост да правя нещо, но посъбрах салфетки и съм приготвила едно шише;

# 16
  • Мнения: 440
Тъйкато от една седмица ви бях изпуснала края едвам наваксах да прочета всичко за един ден и чак като си пуснах поста видях че сте в нова тема/уж се редактирах ама се оказа че сега поста ми се повтаря и в двете теми  резииил Embarassed/ .
Савина за грижите,които полагаш за нас  и оформлението на темичката ни  Hug
Дидиа,Мериту Попинс и Оркудчето тази сутрин се бях замислила где аджеб се губите,а вие даже сте се включили/май телепатия  Mr. Green
POLINA40   newsm74 изпълнение ,за снимките не се притеснявай повечето тук не сме цъфнали  tooth
Оркуд страшен е тоя червено-черен фон на двете чинии,макар че и другите ме плениха нали слабоста ми е червеното и после лилавото  Stuck Out Tongue newsm51  newsm51 /преди време си бях правила цветен анализ,бях доста скептична,но като видях резултата паднах -индиго и всичко каквото характеризира е точно за мен и такива като тук присъстващите  newsm08/
zdravkova  ударила си десятката с тоя тигър ,а грисОт се оказва май доста универсален маТриал  smile3525
А ето нещо и от мен ,от тук до края  http://mirage72.snimka.bg/hobby/esen-amp-zima-2009.433248.17111563
Малко уникален декупаж  на една дама  http://www.facebook.com/album.php?aid=135150&id=522004183
http://www.facebook.com/album.php?aid=135179&id=522004183
http://www.facebook.com/album.php?aid=105414&id=522004183
Желая ви лъчезарен и весел ,изпълнен с творчество ден! lovekiss lovekiss

# 17
  • Мнения: 165
Ааааа, набарах ви Laughing
Привет вълшебници  Hug Честита ни нова темичка, да се пълни с още по красиви неща - нали целта ни е да се усъвършенстваме. Савинче   bouquet благодарим ти  Heart Eyes
Профилче - много, ама много ти е хубаво всичко. Чинията и стомничката са невероятни, прекрасни, супер готини. БРАВО!
Полина - БРАВО бе жена! Почти няма нещо, което да не ми хареса.
Антомче - бутилките са прелестни и много пролетни. Прекрасни нежни, пастелни цветове.
Ане лилавото нещо / не мога да разбера какво е /- чудно е.
Здравкова - много готино пано. Ти си виновна  Naughty за лилавата болест която ме тресна и мен тези дни  Wink Купих си един лилав цвят и сега нямам удържане.   Laughing
Оркудче - зебрите са невероятни. Много им търчи този чевено - черен кант. Поздравявам те за идеята.
Двойната лотхен
- много ти благодаря за линка - наистина ми е полезен
И да не съм с празни ръце една чинийка, завършена вчера. В лилаво разбира се  Grinning

Миражче - писали сме заедно. Набързо разгледах твоите неща - прецизни красиви и изпипани както винаги. Розовата бижутерка веднага ми грабна окото.

 

Последна редакция: ср, 27 яну 2010, 15:11 от Rakovina

# 18
  • Мнения: 2 108
Мираж, а стъклената чаша с нежните цветя и пеперуди от салфетки ли си вземала нещата? После си и лепила и със златен контур си ги очертавала и накрая лакирала ли?
Дано не пиша глупости?! Blush

# 19
  • Мнения: 1 267
Mirage72, онемях от декупажа във фейсбук,
такива ЧУДЕСА не съм виждала.
Невероятно, невероятно...

Savina_h   bouquet , благодарности за темата.

Албумът на риа е прекрасен, но и снимките са наистина снимки.
Аз също се числя към много зле направени снимки,
събирам пари за фотоапарат, или по-лесно е да си поръчам на дядо Коледа  Mr. Green

Мумита, ириса са ириси  Grinning
К'ви ружи сънувам, не знам.

Полина, преименувай си албума, не са плахи опитите. Simple Smile

Оркуд и на живо се порадвах на работите ти Simple Smile

Здравкова  Peace за тигъЛа Simple Smile

Раковина,
нямам думи за чинията, страхотна!
 подноса е и е бая голям - 33см в диаметър.

Благодаря за хубавите думи по негов адрес, но много ми лилавее,
ще туширам малко това лилаво.
Под последния пласт на ръба на подноса има свещ, а от долу бял цвят,
ще видя ако го състаря как ще стане, ако ли не ще го пукам,
както каза Антом, тичинките мога да засиля с жълто-кафяво.

Мираж, досега работих със специално лепило за дърво и керамика,
напуквах с еднофазно кракле, та затова икономисвах при краклето.
Но С 200 е истинско по-евтино откритие за мен ( не знам къде съм блеела до сега),
тъй-че за икономии и дума не може да става.
Така или иначе за икономии и ли не,
когато нанасям с краклето пръсти е по-равномерно и го разтилам по-добре.
Но красиво напукване съм сигурна, че само с двуфазно кракле се постига.

За малко прекъснах писането и звъннах до Пловдив,
до фирмата внсоител на бамбуковите подноси, за количество над 20 бр,
дават остъпка от 3 на 2.40 лв с ДДС.
Много практични са наистина.
Фирмата се намира в Аптечно управление на Пещерско шосе.


А по повод варненските срещи, говорихме с Тини, че с удоволствие бихме се включили
при по-топло време, хем и да понапазаруваме.

# 20
  • Мнения: 1 726
Цитат
Албумът на риа е прекрасен, но и снимките са наистина снимки.
Аз също се числя към много зле направени снимки,

За съжаление, голяма част от красотата на нещата, които правим се губи заради некачествени снимки Cry

# 21
  • Мнения: 440
Наоми не разбрах за коя стъклена чаша става въпрос  newsm78,жълтата и синьо-зелената са от смотан порцелан и са със салфетка лепена с универсалното лепило-лак/изпечени;а ако е за последното стъклено "нещо" то е елипсовидна ваза и е рисувана с витражни бои-червеният мотив е от списание за бродерия,а за пеперудата и нарцисите ползвах салфетка за шаблон
Ане тия лаптопи  освен декупаж имат и варак,кристални сферички и други джаджички използвани,просто не е истина каквви шедьоври са се получили.А апарат сам по себе си не е достатъчен  и на фотографиращият му трябват качества/дет при мен хич ги няма  Mr. Green/
Раковина   bouquet

# 22
  • Мнения: 7
Ехаа Миражче невероятна си ,толкова красота на куп ,всичко е перфектно избарано ,а чашките със столчето на мен най ми харесаха  толкова са нежни ,страхотни а  и линка към албума на тази дама  е супер, страхотни идеи и много талант
Раковинче лилаво лилаво лилаво навсякъде ,чинията е прелест
А наистина много от работите губят от красотата си с лошите снимки и аз съм от тези дето все не мога да ги докарам като на Профи ,тя е перфектна

# 23
  • Мнения: 0
цоп......в новата тема

# 24
  • София
  • Мнения: 1 006
   И аз  newsm51

# 25
  • Мнения: 376
Здравейте прекрасни майсторки   bouquet
благодаря за хубавите думи  Heart Eyes
Оркуд-зебрата е прекрасна с новия си 4ервено-4ерен гердан  Hug а 4инията с розите е супер нежна и хубава   bouquet
Мираж4е-невероятни неща  newsm10 Дьската с маслините е толкова апетитна....зайковците са прелестни,и така ме канят на отдих при тях на ливадката....ей,и да си похапвам от прекрасните ягодки! newsm44
Раковин4е-вьлшебна е 4инйката!Браво!  smile3501  невероятно хубаво е станала с ЛИЛАВКОТО (много пленяващ цвят  Joy )
от мен една дьска-не в лила  Sad
http://media.snimka.bg/5439/017132457-big.jpg

много щастие и усмивки, сладурки  newsm51

# 26
  • Мнения: 1
Еййй, докато се обърна и натракахте две страници в новата тема.Записвам се само ,имам да довършвам няколко неща и трябва разбира се по-подробно да ви разгледам ,да се порадвам и да покоментирам. Heart Eyes Heart Eyes Heart EyesСамо имах време на Миражчето да разгледам нещата и на нейната приятелка -направо съм съсипана от благородна завист разбира се.Възхищавам се на такива таланти. Hug Hug HugДерзайте!!!

# 27
  • Мнения: 21
Боже докато прочета до края предната тема...те спретнали нова!Благодаря за което на savina_h .Вие не спите ли? Докато прочета вечерта ...и сутринта всеки изкарал по няколко неща!
Много попълнения и всички с прекрасни неща   bouquet (ако изброя ,ще пропусна някой,но не нарочно).
Виждам и завист се вихри  Mr. Green по повод срещите във Варна.Ами като сте несериозни Thinking
Ох Миражче ако знаеш аз още се боря да купуваме питие заради бутилката  Praynig като се видим ще ми кажеш ти как се преборваш!

# 28
  • Мнения: 0
Здравейте момичета,
Здравкова много свежарско пано, но и дъската е страхотна Peace
Orkud чинията със зебрата е перфектна!
Наоми трябва да се престрашиш и да започнеш. Сигурна съм, че ще се получи!
Мираж думите са излишни, както винаги прецизна изработка, фаворит са ми двата свещника!
Раковина чинията със иконата ми допадна много!

# 29
  • Мнения: 1 568
Запис,утре ще ви изчета,искам да си направя нещо.
Страшни сте!

Общи условия

Активация на акаунт