КАРТИ ТАРО- VIII ТЕМА

  • 53 274
  • 783
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1


келтски кръст  за мен.
 всъщнсот става дума за едни взаимоотношения между моето семейство и едно друго.улаввят се моменти на несигурност,преценка,отстъпчивост и уравновесеност,всичко е умерено и обмислено дълбоко.каквото и да има спокойствие или буря,путя е започнат,желанието за издигане и движение е тук,с малки ''жертви '' целата ще е постигната.все пак има набъркан и бизнес.
Меги, мисля,че проблемът идва от някваи все още леки недоразумениея или по-скоро от нежеланието или невъзможността на някой да истърпи или преглътне нещо.По- избухлив темпераментявно и май е станало на някаво общо събиране.като да са му запушили бушоноте.,но пък са обвързани от друга стана и това налага тази ситуация.В минлото някой е бил вълк единак ,но се е наложило да се довери на другар,партньор.Наскоро се е наложило да се тушира някаъв проблем ,но този проблем не е отминал.Носи горчивина.Добре е вие да се оттеглите и да избегнете болката.Баланса в близко бъдеще ще бъде нарушен .Вие като цяло сте псивни, не искате да взимате решение,а другата срана определено мисли каво да прави за в бъдеще.Обаче добреото е че вис е отвара нова възможност и вие сте на прага да напуснете отношенията.

# 721
  • Мнения: 9
Момичетааа, привет Simple Smile Ей, голяма жега днес  #Crazy

Искам да споделя с вас какво сънувах тази нощ. Сънувах карта Асо чаши, обаче картинката на картата беше жива Simple Smile мърдаше Simple Smile беше от драконовото таро , само че имаше много чаши разположени на хълм и водопада ги пълнеше пирамидално, т.е. пълнеше се най-горната, тя преливаше и пълнеше надоло другите и така.... надписът беше на словашки (асо калихи), което си е Асо чаши и в главата ми звучеше песента на Енрике Иглесиас - I like it  Mr. Green  Heart Eyes и това ме събуди в 2:30 през ноща и после не можах да заспя до 5 и нещо да се въртя в леглото хахахахах Иначе предполагам, че този сън беше предизвикан от един имейл, който получих точно преди лягане от един приятел и не знаех как да приема обръщението накрая "благодаря ти сърчице" при положение, че никога не сме били много близки и почна една главоблъсканица, дали да го приемам приятелски или като опит за нещо повече... Та така Simple Smile  Heart Eyes
Айде, хубав ви ден на всички :-*  Hug

P.S.вълненията се оказаха напразни Sad. Имейлът го е писал колега на този, от когото ужким беше и думите накрая се оказаха лично творчество на въпросния колега...

Последна редакция: вт, 03 авг 2010, 13:54 от polinika

# 722
  • Мнения: 42
интересен сън,поли миналият месец цяла седмица бях спохождана от таро сънища,наскоро пък сънувах идея за подредба на ленорман и пояснения кое да се гледа.
 но сега нищо,от преумора и нерв никаквъ сънища та и сън...поли  ти сънуваш асо чаши,а аз сънуваш асо пентакли/но не снощи/
 шопи-много  си права,и за единака и  за сметките и пасивността и помислите за отдръпване...но нали все пак  сме поели с надежда за добро да е. то нали занеш ''парен супа духа''-ама това след няколко месеца ще се види.
 днес си поръчах книгата на дж.бънинг и ритуално таро на златна зора.мисля че за книгата на зората картите на уйт са подходящи,нали?

# 723
  • Мнения: 0
Полиника, привет! Реших да погледна от друг ъгъл на нещата Simple Smile След като си съновала чаши с вода, значи ще се радваш на добро здраве!!! Simple Smile

# 724
  • Мнения: 9
Полиника, привет! Реших да погледна от друг ъгъл на нещата Simple Smile След като си съновала чаши с вода, значи ще се радваш на добро здраве!!! Simple Smile


Хахахах мерси Жен Шен Simple Smile Макар че не мисля, че беше вода, а по-скоро Кока-Кола хахахха сетих се, че приличаше на една от последните им реклами  Joy

# 725
  • Мнения: 42
понеже стсана дума за чаши,преди години сънувах две чаши,в църква,чашите са пред стена ,вид чешма със течаща вода/нещо като мини водопад/,сватбата на брат ми,едната чаша падна- той наситина се ожени ,но се разведе,година две след сватбата.
 доста на в страни от тарото ,но като дойде дума....

# 726
  • Мнения: 9
понеже стсана дума за чаши,преди години сънувах две чаши,в църква,чашите са пред стена ,вид чешма със течаща вода/нещо като мини водопад/,сватбата на брат ми,едната чаша падна- той наситина се ожени ,но се разведе,година две след сватбата.
 доста на в страни от тарото ,но като дойде дума....


пак има връзка....

# 727
  • Мнения: 0
Интересен сън наистина, според мен обаче не е свързан с мейла, който си получила и не е резултата от емоционална превъзбуденост. Когато нещо е резултат от емоционална превъзбуденост, често сънищата са по-директни, свързани направо с нещото, за което човекът се вълнува - например ако се притесняваме за недостиг на пари, твърде вероятно да сънуваме как не ни стигат за нищо, ако искаме да се обвържем с някого - просто го сънуваме и така нататък. Поне при мен е така. Убедила съм се, че сънища, в които присъстват карти таро са важни и засягат, твърде вероятно житейските ситуации, за които най-често си гледаме. Аз използвам картите най-често, за да ми покажат правилния път в живота, като инструмент за самопознание и така нататък - и сънищата ми са свързани с това. При всички случаи асото чаши е добър предвсестник - може би ще се случи някакво радостно събитие в живота ти, което ще е свързано по някакъв начин с други радостни събития, един вид първото ще отключи другите. Та ... това е според мен,.

# 728
  • Мнения: 9
Интересен сън наистина, според мен обаче не е свързан с мейла, който си получила и не е резултата от емоционална превъзбуденост. Когато нещо е резултат от емоционална превъзбуденост, често сънищата са по-директни, свързани направо с нещото, за което човекът се вълнува - например ако се притесняваме за недостиг на пари, твърде вероятно да сънуваме как не ни стигат за нищо, ако искаме да се обвържем с някого - просто го сънуваме и така нататък. Поне при мен е така. Убедила съм се, че сънища, в които присъстват карти таро са важни и засягат, твърде вероятно житейските ситуации, за които най-често си гледаме. Аз използвам картите най-често, за да ми покажат правилния път в живота, като инструмент за самопознание и така нататък - и сънищата ми са свързани с това. При всички случаи асото чаши е добър предвсестник - може би ще се случи някакво радостно събитие в живота ти, което ще е свързано по някакъв начин с други радостни събития, един вид първото ще отключи другите. Та ... това е според мен,.
Благодаря ти за коментара Simple Smile При мен обикновено сънищата се сбъдват едно към едно, а не като символи... Обаче този беше особен, дори се събудих посред нощ, но не беше неприятно усещане. Има обаче логика в това, което казваш, че нещо ще отключи следващите събития Simple Smile Ще видим как ще се развият събитията.. Знам, че тук не е мястото за сънища, но само да допълня... Сутринта след като успях пак за заспя сънувах въпросния човек, от когото мислех, че е мейлът. Бяхме в много дълбок басейн, сякаш имахме и водолазни маски и изплувахме на повърхността и там си се плацикахме като в нормален басейн... Това се сетих сега, като каза, че картата няма общо със съня.

# 729
  • Мнения: 0
xexexxe, полиника, ще ме разбиеш!!! егати съня! хеххехе Simple Smile

# 730
  • Мнения: 0
Полиника, обадиха ми се за интервю,където кандидатсвах, но има и едно място друго за позиция, за която се искат повече опит и умения. Чудех се дали има някакъв шанс и от там да ме поканят. Все това се питам и всеки път все двойка мечове тегля (раздвоение и равнопоставеност на силите и надежда, че по-доброто предстои -поне така го интерпретирам). Дали не може да ми хвълиш и ти едни карти, че аз май съм зациклила и все тая карта тегля. Simple Smile

# 731
  • Мнения: 9
Полиника, обадиха ми се за интервю,където кандидатсвах, но има и едно място друго за позиция, за която се искат повече опит и умения. Чудех се дали има някакъв шанс и от там да ме поканят. Все това се питам и всеки път все двойка мечове тегля (раздвоение и равнопоставеност на силите и надежда, че по-доброто предстои -поне така го интерпретирам). Дали не може да ми хвълиш и ти едни карти, че аз май съм зациклила и все тая карта тегля. Simple Smile

В момента не нося картите с мен, може довечера като се прибера от работа Simple Smile Иначе не мисля, че си "зациклила", а по-скоро това е най-вероятния отговор. Сутринта си теглих таро по въпрос дали ще имам връзка с този мъж, от който беше имейла и все се падаше 4 чаши в някаква комбинация. 3 пъти се падна и разбрах, че има нещо гнило, както и Ленорман там пък ми се паднаха книга+птици+кораб+облак+щъркел/ луна То и така си излезе... Simple Smile Значи чакам друг Wink

# 732
  • Мнения: 0
Ок, ще чакам да ми кажеш какво ти излиза и на теб, ама все си мисля, че нещо може по-конкретно да ми излезне Simple Smile Да видим! Simple Smile

# 733
  • Мнения: 0
jen 6en, не искам да те обезкуражавам, но двойка мечове не е най-обнадеждаващата карта за някакво професионално издигане, поне не в момента, но двойката е малка аркана, енергиите от тях първо: променят се спрямо нашите дела и зависят от нас, а ако не, най-малкото, отшумяват сравнително бързо за период от няколко месеца например. Като цяло съм забелязала, че по-бързите процеси са свързани с мечове и жезли, по-дълготрайните - пентакли/чаши.

# 734
  • Мнения: 42
понеже онзи ден теглих едни кари и ми излезанха в директна линия-разточителство,необмисленост и естествено че после и обвинение,хубаво беше да се послуша съвета на картите,сега пресмятам касовите бележки ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт