Нашите сладки деца ще се родят под МАЙски слънца № 14

  • 17 847
  • 727
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 32
Ето ме Simple Smile

Николче, стискаме палци всичко да е наред  Praynig

Cybela,  welcome лека и безпроблемна бременност Simple Smile

Попрочетох ви (малко по диагонал признавам си), благодаря за стисканите палци ... е представих се много добре на писмения изпит, наистина след като ми казаха въпроса, събрах си мислите и нямаше проблем , но явно мястото ми не е там... На устния изпит питаха докато намерят нещо, което не знам ... ясно е че много неща не знам...все пак ако знаех всичко - щях да съм на тяхно място...та така разочаровах се малко, но не е болка за умиране.

Такаааа, сега исках още нещо да пиша ... ох забравих ... ще ме простите ...

ПС: Облаче и аз ще дойда утре в МОЛ.а Simple Smile

ПС2: Хайде МАЙ-чета гласувайте за името на новата ни темичка Simple Smile

ПС3: xybavelka , надяваме се да си остане момиченце Simple Smile хахахха не купувай много розови неща хахахха, да не вземе да ви изненада накрая Wink

ПС4: Андреа Гейл, честита мъжка рожба, поправих ти щъркелчето Simple Smile

Последна редакция: вт, 02 фев 2010, 16:44 от Славчето

# 661
  • София / Сливен
  • Мнения: 35
Бръмбазела би ли описала в какво точно се състои тази 90 дневна диета как си се хранила.

# 662
  • Sofia
  • Мнения: 4 502
spirito85, голям сън си сънувала  Hug
Cybela, добре дошла   bouquet Имаш и нашата подкрепа   bouquet
Andrea Gail, честит син щъркел  Peace
НИКОЛЧЕЕЕЕЕ, какво става ???
Бръмб, ами аз наистина нямах проблеми с кърменето, затова и на момичетата казвам да не се шашкат толкова. Други съфорумки вдигаха температура, налагаха някакви зелеви листа, пиха някакви хомеопатични - дори не знам за какво става въпрос и дано никой не разбира - на всеки да му текне като по вода  Praynig Peace Joy

В миялната аз слагам прах и го дозирам според количеството, з'то има опция за 1/2 зареждане. Соли слагам от време на време, като светне една лампичка, а освен тях има едно течно прозрачно, което е блясък. За него също имам индикатор. Аз обикновено си мия на ръка вечер, но като имам много съдове или след гости, е незаменима. Моята е доста голяма - тия 45см, какъвто и показател да са, не и се връзват - горе-долу колкото 1 пералня е  Confused

Облаче, ходих до МОЛ-а, че имах планирана работа (банки, тоци и малко пазар). Пътьом взех резултатите на Габи от носен и гърлен секрет - стрептококи  Cry Утре ще ходя при педи да видим как ще ги лекуваме - трябва АБ, от него пада имунитета и става един порочен кръг  ooooh! Та в МОЛ-а в 11.40 нямаше и помен от бременни  Thinking Дори столовете не бяха подредени - странна работа  newsm78
Аз успях да свърша по-голямата част от работата си, междувременно забърсах 1 роклА и 1 пола за мен, че цяла нощ сънувам как нямам какво да нося вече  Joy На любимия да не е без хич от намалението в Capasca и на Габи една блузка от Okaidi. Там ходих специално заради бебешките (www.obaibi.fr) - много са сладки, но доста скъшички. Сега има намаление някакво на някои от тях. Все пак са доста хубави и момичешките не са с пайети и фльонги  Peace В Mothercare също няма от най-малкия размер еднократни гащи. Някой не си ли беше купил от другаде   newsm78 За инфо само - пакет бодита 7бр.струва 61лв.  Money Mr. Green

ЗА СТАРОЗАГОРЦИ - магазинът с дрешки е http://www.martimark.com . Предлагат доставка от NEXT, като смятат цената на артикула х 2.90 за лира. Това е всичко, не им се плаща шипинг. Разбрах, че и Еконт имали услуга за доставка - казвала се "Да изкупим Британия". Още не съм гледала, но бързах да споделя инфо, което за някои може би е познато Simple Smile

За утре аз отпадам. Личната на Габи е следобяд и ще го водя, пък иняма сми да го давам за 2-3 дни на градина.

Искам да ви питам - каква е тази книжка за вписване на болничните? Задължително ли трябва да я имам? Питах в един Офис 1, но нямаха  Confused

Пускам го това без проверка за грешки, че не мога да насмогна да чета нови отговори  Mr. Green

# 663
  • Под кленовите дървета
  • Мнения: 953
Бръмбазела , благодаря за отговорите. А 90 дневната диета като тази ли е:
http://www.dieti-otslabvane.com/90-%D0%B4%D0%BD%D0%B5%D0%B2%D0%B … D0%B0%D0%BD%D0%B5

# 664
  • Sofia
  • Мнения: 30
За болничните - отскоро има изискване да се вписват в здравен картон, без такъв не дават никъде, на мен ми отказаха от ЖК. Аз си купих нов, защото този от детството ми е затрит някъде. Нов картон се купува от книжарниците в поликлиниките, заверява се първо от личния лекар и после се носи при желание за болничен.

# 665
  • Русе
  • Мнения: 764
Cybela, добре дошла!
Мимак, Синя птичка, аз съм на линия за среща. Пишете ми ЛС като решите кога.

# 666
  • София
  • Мнения: 3 582
Искам да ви питам - каква е тази книжка за вписване на болничните? Задължително ли трябва да я имам? Питах в един Офис 1, но нямаха  Confused

Ани, не знам дали става въпрос за това, но всеки работодател и съответно самоосигуряващо се лице трябва да има т.нар. регистър на приети болнични листове. Аз, обаче, завеждам нашите болнични листове на служители в книгата за входяща и изходяща кореспонденция. От инспекцията по труда не са ми правили проблем за това (поне засега, а надявам се и за напред).

# 667
  • Мнения: 219
Бръм сега си спомням, че и моя малкия племеник направи такава алергия. Беше мъничък на 2-3 месеца. Отначало го дохранваха с фризолак, а след тази случка използваха фризопеп. Мисля, че става въпрос за това което се е случило с вас. Така и не разбрахме точно от какво беше тази алергия при племеника. Той е роден април 2006г, долу горе и Каби е роден тогава като изчислявам. Дано да не трябва да преживяваме нещо подобно, че е голям стрес.

# 668
  • Sofia
  • Мнения: 4 502
Искам да ви питам - каква е тази книжка за вписване на болничните? Задължително ли трябва да я имам? Питах в един Офис 1, но нямаха  Confused

Ани, не знам дали става въпрос за това, но всеки работодател и съответно самоосигуряващо се лице трябва да има т.нар. регистър на приети болнични листове. Аз, обаче, завеждам нашите болнични листове на служители в книгата за входяща и изходяща кореспонденция. От инспекцията по труда не са ми правили проблем за това (поне засега, а надявам се и за напред).

Хм, аз съм ползвала 5 дни болничен през 2007 и тогава работех и в една фирма - там го носих. Трябва да питам счети в моята фирма какво се случва  Peace Никой служител не ми е давал олнични досега  Confused (аз си ги пускам така, като имат нужда  Joy)

# 669
  • Мнения: 234
аник става въпрос за амбулаторен картон, от онези старите който имахме преди, сега ги изискват задължително, на него описват номера на болничния лист   Peace

# 670
  • Мнения: 150
аник, дано Габи бързо оздравее Hug
На мен не ми искат картон, те си ги завеждат в някакви книги на регистратурата Hug

# 671
  • София
  • Мнения: 3 582
Ани, Сега като се замисля най-вероятно става въпрос точно за амбулаторен картон (подобен на този, който има Габи е), както са ти казали lux и Suhumi . А моите мисли са професионално изкривяване  Wink

# 672
  • Sofia
  • Мнения: 4 502
Ани, Сега като се замисля най-вероятно става въпрос точно за амбулаторен картон (подобен на този, който има Габи е), както са ти казали lux и Suhumi . А моите мисли са професионално изкривяване  Wink

Ахам, баш-баш Sad Говорих и със счети. Моята лична е на майната си, а ако искам в четвъртък да взема болнични, трябва утре да оправя този картон - и пак да се мъкна с Габи  ooooh!
Ако взема болнични за Габи от неговата лична, къде ще го впишат, знае ли няккой?  newsm78

# 673
  • София
  • Мнения: 3 582
Третият болничен след раждането нашата педи ми го вписа в картона на Марти, та по тази логика би трябвало и твоят ако е за гледане на Габи да се впише там.

# 674
  • Мнения: 234
green dawn не съм сигурна че ще го впишат в картона на Габи, Аник ако вече не е в майчинство и се води, че се е върнала на работа, трябва да се впише нейния болничен в нейния личен картон
аник колкото разбрах ще вземе болничен по болест, но ще си гледа Габи или аз не съм разбрала правилно  #Crazy

при теб е било така, защото си излезнала в болничен за гледане на бебчето, поне така си мисля че трябва да е

Общи условия

Активация на акаунт