Нашите сладки деца ще се родят под МАЙски слънца № 14

  • 17 773
  • 727
  •   1
Отговори
# 720
  • Пловдив
  • Мнения: 4 132
Имам едно притеснение  Confused
По ареолите на гърдите ми излязоха нещо подобно на брадавички, но с по-тъмен цвят. И това от седмица някъде насам. Някой да има подобен проблем? ooooh!

Това са жлезите на Монтгомъри - те спомагат за естественото овлажняване на зърното - тялото ти се подготвя  Hug

Лилка, лягай и не ставай, както те е посъветвал док  Hug
Дано и с Никол всичко да е наред!

# 721
  • Sofia
  • Мнения: 4 389
Лилка, ще лежиш!!!  Naughty няма не мога!!!  Hug
Благодаря за новините за Никол! Като я чуете и кажете, че я мислим  Praynig

Ивон, как те разбирам  Hug Аз изчетох де що имаше за тези стрептококи  Confused Мнго ми се иска Габи да не пие АБ, ще търся добър хомеопат. Няма да отлагам лечението, но до ден-два ще проуча подробно. Свеки смята, че от третата сливица се трупали тези бактерии (така твърди нейната приятелка УНГ) - ще ходим по лекари...  Sad

Много ми се искаше утре да се присъединя, но ще остане за следващата седмица... евентуално  Grinning

# 722
  • Мнения: 219
Лилка ако си имала стягане на корема (когато става като камък) щеше да усетиш според мен. Дано всичко да е минало вече.  Hug
Предложение за заглавие за по нататък (вече е късно да я включим в това гласуване май) : Чакаме МАЙско бебче - пухкаво и сладко като кексче.
Сладки сънища момичета   sleepuu

# 723
  • Русе
  • Мнения: 764
Дано на Никол контракциите да са утихнали и да е добре вече!
Лилка, разбирам те, че ти е трудно да лежиш, особено като не се чувстваш зле, но щом се налага си почивай.

# 724
  • Мнения: 1 167
Благодяря ви дано наистина е единствена и така смятам че ще е  само тази ще е точица кръв,ще лежа няма начин.Вече три четири часа лежа и чесно пощръклях  #Crazy.Тъкмо утре си бях намислила толкова работи да правя (почивах си по график)да отида най важното да си купя дрехи че вече нямам какво да нося,да си харесваме дограма за да почваме ремонт (на спалнята и хола ,на разходка и т.н.но някой път не се получава така както си го мислим.Дано ,поне всичко сме живи и здрави и всичко е нормално до карая на бременностите ни.Дай Боже и се сдобием с най хубавите здрави умни и красиви майски бебчета Praynig.Пазете се ! Hug
                           
                                                Славчеееее къде си бе хайде темичката е към края си ,знаеш си задачката. newsm10

Последна редакция: вт, 02 фев 2010, 23:12 от лилка

# 725
  • Мнения: 32
Лилка, хахахха дебна дебна хахахха , чакам да стане 50, за да я пусна хахахха

# 726
  • Sofia
  • Мнения: 4 389
Лилка, между другото да си имала сношение с мъжа си или нещо друго (не някой друг  Joy Joy Joy)? Лигавицата на влагалището е все по-богато кръвоснабдена и при протриване е възможно да има леко кървене.

# 727
  • Мнения: 32
Мили МАЙ-чета заповядайте в НОВАТА НИ ОТЧЕТНА ТЕМА   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт