Нашите сладки деца ще се родят под МАЙски слънца № 14

  • 17 780
  • 727
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 115
Имам едно притеснение  Confused
По ареолите на гърдите ми излязоха нещо подобно на брадавички, но с по-тъмен цвят. И това от седмица някъде насам. Някой да има подобен проблем? ooooh!

# 706
  • Мнения: 91
Кака Лара и аз съм така.Понякога когато кожата на зърната ми изсъхне стават дори като коричка на раничка.
Мажа си ги с крема за зърна и това е.....

# 707
  • Мнения: 32
Имам едно притеснение  Confused
По ареолите на гърдите ми излязоха нещо подобно на брадавички, но с по-тъмен цвят. И това от седмица някъде насам. Някой да има подобен проблем? ooooh!

Нещо подобно на пъпчици, но изпъкнали?! Нали това имаш предвид?

# 708
  • Мнения: 1 167
Оф , аз днес получих някаква точица кръв докато бях на работа.Обадих се на док да го питам дали мога да ида (работи само веднъж седмично и е лудница),но да не го притеснявам много и да го бавя забравих какво ми каза, на какво се дължи.А нищо не ме е боляло,не ме е стягало и т.н. само точицата кръв ме притесни.Запомних ,че било някаква слуз от матката ли  newsm78 май дължаща се на контракции ли.Пита дали имам контракции ,а аз като незнам какво е точно.Знам че нещо като болки при месечен цикъл,а пък и като съм ги нямала такива никога досега(единствено само като ми закъсня само някакви леки такива срязващи ако са това ).Обясни били стягане на корема и някакви болки ниско долу.Но бебо е добре мърдаше-това ме успокои .Изписа ми мангерол да пия 7 дена и каза ,че можело да продължи да кърви 3-4 дена и да съм лежала през тези дни(само до тоалетна и ядене)и аз 3-4 дена да лежа ,а той ако не в болницата трябва да те вземам.Както немога да съм на едно място  ще полудея тези дни.  #Crazy,а се чувствам добре.Искаше да види даже каква е точно тази точка и колко голяма на бикините ми  (умрях  от срам  Embarassed).Можело да стане до лилаво (тогава лошо)ако не почивам,а защо лилаво  Thinking  или аз не съм разбрала пак нещо от притеснение?Знаете ли?
  
 
  
 

# 709
  • Мнения: 32
лилка, стискам палци всичко да е наред и да не се повтарят тези точици  Praynig Почивай си повече, ако трябва ... работата няма да избяга.

# 710
  • Мнения: 30
Лелееее, момичета, една седмица нямах пс и вие вече изписвате втора темичка Hug.
Сега няма да мога да ви изчета, но утре ще опитам!
Записвам се в темата все пак преди да сте ударили страничка 50!

# 711
  • Мнения: 115
Алекс, какъв крем ползваш?
Славче, не са точно като пъпчици, а по-скоро като малко излишна кожа, но по-тъмна от цвета на ареола...  ooooh! Леле как го обясних...
Лилка, почивай си, поне тия 3-4 дни! И всичко ще е наред!

# 712
  • Мнения: 32
Слънчева, записахме те - нямаш проблеми Wink

кака Лара , да разбрах. Явно не е точно това, което аз имах предвид Simple Smile

# 713
  • Мнения: 115

кака Лара , да разбрах. Явно не е точно това, което аз имах предвид Simple Smile
И аз те разбрах  LaughingИ от тези имам, но те не ме притесняват.

# 714
  • Мнения: 195
Лилка, според мен прекалено те е притеснил тоз доктор /и се надявам да е така - в смисъл шзлишно/ защото аз също никога не съм имала болки при цикъл преди след и не знам какво е. Обаче преди две седмици усетих дискомфорт в корема и като пипнах твърд като камък. Та на другия ден питах докторката и ми каза, че това е контракция, обаче за лекарства ми каза да пия, и то пак да мина през нея САМО ако се повтори. А не още от първия път. Единствената разлика е, че не съм имала кръв /слава Богу/, но иначе същата работа
Та ако ходиш и при друг лекар /като повечето май/ питай и другия

# 715
  • Мнения: 32
кака Лара , да да, точно, че те не са притеснителни ... аз дори си ги имам без да съм бременна, явно е до структура на зърното.

Хайде, аз само да напомня пак да гласувате за име на новата темичка, че тя наближи Simple Smile

# 716
  • Мнения: 91
Кака Лара,ами Змейчето ми каза че Лансинох е добър и си взех него  Peace
Лилче,дано тези точици не се повтарят.Ти си полежи няколко дни за по сигурно!  Hug

# 717
  • Мнения: 1 420
Здравейте!

От няколко дни не съм влизала и успявам да хвана края на темичката. За съжаление, има притеснителни новини  Sad

Дано с Никол всичко да е наред и най-вече бебка да се успокои и да си стои на топло в коремчето  Praynig

Лилка, и ти си почивай и дано нямаш повече проблеми  Hug  Wink

Моята приятелка си замина тази вечер, но аз съм страашно изморена и утре ще пиша повече. Лека и спокойна вечер на всички  Hug

# 718
  • Мнения: 150
Марая, страхотни новини Hug и аз така си плащам болничните, но поне не се разкарвам по лекарски комисии.

Жани, алекс ще чакаме инфо за Николчето, много се радвам че са добре с бебка, по добре лекарите да ги наблюдават и да се прибира по бързо Hug Heart Eyes

лилка, дано не се повтаря и всичко да е наред Praynig Hug почивай си повече Heart Eyes

# 719
  • София
  • Мнения: 1 555
alex88Hug

лилка - Почивай си и дано няма повече такива точици!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт