Кюретаж и забременяване след това - 9

  • 23 885
  • 732
  •   1
Отговори
# 720
  • в сърцето на моето Слънце
  • Мнения: 708
Квази, честито! Всичко най-добро от тук на татък, да ви радва малката госпожица и "направете си и още едно човече, което да обичате!  Hug Hug Hug
При мен пак лоши новини!  smile3511 smile3511 smile3511 Полудявам вече! Не мога да издържам повече. Вчера бях на лекар, имам киста 3 на 4 см, резултат от хиперстимулация... Сега съм на режим, без никакво натоварване. Чакам да видя какво е приготвил Господ този път за мен и по-скоро за яйчникът ми... Дано да оцелеем, защото иначе наистина предпочитам да умра. Веднъж се разминах, втори път ще тичам насреща. АКо нещо се случи, не искам да живея повече. Не мога... Не мога повече да се надявам, да вярвам и да мисля позитивно! Не знам какво толкова съм съгрешила на тази Земя... Защо Господи заслужавам тази участ?  smile3518 smile3518 smile3518

# 721
  • Мнения: 1 325
mmmStelxen_m , недей така мила!Я се остави няколко месеца по течението, ей така, правете любов без изчисления, пресмятане на овулации, и всичко свързано с бебеправене!Понякога нещата се получават ,когато  най-малко ги очакваме.
Успех Стел, тази година ще е твоята Hug

# 722
  • Варна
  • Мнения: 686
mmmStelxen_m , много съжалявам миличка, дано другия месец кистата да е изчезнала от самосебе си, и аз правех кисти, които в последствие изчезваха. Те не са страшни, ще минат Praynig

Иначе и аз съм с лоши новини - от сутринта имам обилно кървене, към обяд успях да се добера до гинеколога - все още няма никой в матката, вика ме пак на преглед в понеделник сутринта. Тогава трябва да пусна и кръвен тест.
Имам чувството, че съдбата си прави страшни шеги с мен - първо година и половина не успявах да забременея, сега пък забременявам дет се вика от първия път и какво - една извънматочна, със съмнения за втора Sad
Много са хубави думите на Квази, обаче ми се струва много лесно да кажеш не се предавай, мисли позитивно, когато вече гушкаш бебето, и аз като mmmStelxen_m се чудя как да вярвам, нямам сили повече ... за нищо ... освен май да плача.

# 723
  • Мнения: 1 586
Amalleira Hug абсолютно права си, че е много по-лесно да си смел и да се опитваш да дадеш кураж, когато вече си успял. За съжаление на никой от нас в тази темичка не е било писано да стигнем до успеха по лекия път (ако има изобщо такъв).
Всеки има начин. Ние избрахме да пречупим, унищожим и смачкаме отчаянието и болката.
Всеки върви по своя път и дано всеки успее Praynig Heart Eyes Praynig

# 724
  • Мнения: 502
Оффф, момичета... Amalleira , mmmStelxen_m ...какви са тези новини, какво е това чудо...  smile3511 Аман вече от лоши новини  smile3516 Как ми се иска да има само положителни емоции...  Simple Smile
mmmStelxen_m -  Praynig се да се развият добре нещата  Hug
Амалейра от къде това кървене бе мацко  ooooh! как така  Outta Joint Дано да е най-малкото зло  Praynig
Момичета, много мъчно ми стана пак  Tired Прегръщам ви много силно и двете  Hug

# 725
# 726
  • Мнения: 2 617
Извинявам се, че така нахлувам, старите момичета ме знаят, новите не, но влизам заради това:

Много са хубави думите на Квази, обаче ми се струва много лесно да кажеш не се предавай, мисли позитивно, когато вече гушкаш бебето, и аз като mmmStelxen_m се чудя как да вярвам, нямам сили повече ... за нищо ... освен май да плача.

Повярвай, не им беше лесно. Никак. Нито когато преди година загубиха бебето си в средата на бременността, нито когато се чудеха какви изследвания да правят или да не правят, нито когато с настоящото бебе се наложи серклаж и трябваше много да се пазят... страхът и ужасът да не се повтори им бяха стиснали сърцата още от септември...  Но не се предадоха.

Квази  smile3525е един от най-позитивните хора, когото познавам. Човек с огромно сърце. Човек, който умее да се раздава, да подкрепя, да бъде приятел, да живее с радостите и болките на другите. И щом той не се е предал, щом е съумял да дава кураж на жена си, че и на всички нас, щом те стигнаха до щастливия финал, значи всички можем.

Amalleira, разбирам как се чувстваш. Стели, и теб те разбирам. Но и аз ще ви кажа същото като Квази - не се предавайте. Паднете ли, ставайте, отупвайте се от праха и продължавайте напред. Всички ние ще бъдем родители. И това ви го казвам аз, дето не гушкам бебе все още и един Господ знае кога ще стане това. Дръжте се. Плачете, но и гледайте напред с надежда.

 Hug Hug Hug

Гушки за всички стари муцунки и още веднъж се извинявам за нахлуването.

Квази, още веднъж честито ви пролетно Огънче!!! newsm51

# 727
  • Мнения: 359
Извинявам се, че така нахлувам, старите момичета ме знаят, новите не, но влизам заради това:

Много са хубави думите на Квази, обаче ми се струва много лесно да кажеш не се предавай, мисли позитивно, когато вече гушкаш бебето, и аз като mmmStelxen_m се чудя как да вярвам, нямам сили повече ... за нищо ... освен май да плача.

Повярвай, не им беше лесно. Никак. Нито когато преди година загубиха бебето си в средата на бременността, нито когато се чудеха какви изследвания да правят или да не правят, нито когато с настоящото бебе се наложи серклаж и трябваше много да се пазят... страхът и ужасът да не се повтори им бяха стиснали сърцата още от септември...  Но не се предадоха.

Квази  smile3525е един от най-позитивните хора, когото познавам. Човек с огромно сърце. Човек, който умее да се раздава, да подкрепя, да бъде приятел, да живее с радостите и болките на другите. И щом той не се е предал, щом е съумял да дава кураж на жена си, че и на всички нас, щом те стигнаха до щастливия финал, значи всички можем.



Абсолютно подкрепям Каритас   Peace

# 728
  • Мнения: 1 325
caritas , го е казала много добре Hug
Amalleira , колко дни ти е закъснението?И аз се моля да е най-малкото зло Praynig Кураж мила Hug

# 729
  • Мнения: 283
Amalleira - тц, тц, стига бе човек. не е истина това просто. опитай се да запазиш спокойствие, колкото и да ти е трудно. кървенето все още нищо не значи

# 730
  • София
  • Мнения: 1 768
Стелка Hug всеки от нас има такива моменти. Мислила ли си да пробваш някой друг месец с противозачатъчни? Имах няколко познати, при които все ставаха кисти, и след два-три месеца противозачатъчни забременяха. Не че съм лекар, но явно е вариант.
Амалейра Hug Hug Hug Не се предавай миличка и не мисли най-лошите неща. При мен се видя само сакче чак на десети ден закъснение. Н всички в тази тема пътят не им е лек. Има моменти на надежда и възторг и моменти на сълзи и отчаяние, когато единствения въпрос е защо? защо точно на мен ми се случва? На мен все още ми е трудно да повярвам, че всичко върви добре. В отчетната момичетата говорят за колички и легълца, аз още не смея да помисля, карам си го ден за ден. Не отписвай нещата толкова рано и не мисли винаги, че няма надежда. Знам, че е трудно, че не можеш да си откъснеш мисълта от това в такива моменти, но се опитай да се занимаваш с нещо странично. Не може все да сме без късмет, все някой ден слънцето ще изгрее и на нашата улица.   bouquet  bouquet

# 731
  • София
  • Мнения: 6 011
.

Последна редакция: пт, 19 мар 2010, 17:33 от Ника

# 732
  • Мнения: 8
Здравейте ,момичета аз по принцип съм от тези които четат с интерес форумите, но не се включвам често повечето пъти когато съм писала е било за да поискам съвет, но сега момичета го правя за да ви кажа да се пазите МНООООГООО от така наречените специалисти и директори на частни клиники в  по малките градове като Стара Загора, защото човек като отиде в частна клиника при специалист си казва тука ще направят всичко възможно за да съм добре ДА ама НЕ. При днешната развита апаратура и специалисти които се бият в гърдите, че са най-великите, стават такива грешки, че може да страдате цял живот. И моята история е следната след спонтанен аборт последван от кюретаж направен от въпросния специалист на 14 април вече 9 месеца съм без цикъл, да не говорим за хормоните които съм изпила за да си възстановя цикъла без резултат и през всичкото това време аз ходя при различни гинеколози които ми казват "ми що не ти идва цикъла " сякаш аз трябва да им отговоря и така се стига до хистероскопия най накрая и резултата е МНОГО ЛОШИ СРАСТВАНИЯ В СЛЕДСТВИЕ ОТ ЛОШО НАПРАВЕН АБОРТ ( предната и задната страна на матката ми са били залепени от прекаленото остъргване това се нарича "синдром на Ашерман" ) Може би нямаше да съм толкова ядосана ако доктора който ми направи аборта едва ли не ми каза, че няма как да стане нещо  той е върха и че даже още на следващия месец ще сам бременна отново тъй като той е най-добрия. Все пак той е директор на болницата не може човек да не му се довери.С огромно удоволствие бих написала и името на доктора и болницата но знам, че в тези форуми всички трябва да сме толерантни, защото всяка една от нас сигурно може да каже по едно такова ИМЕ ,но просто не се побирам в кожата си и искам да ви посъветвам много да питате и разпитвате преди всяка една интервенция която ви предстои колкото и да ви е омръзнало да се занимавате с проблеми, не се оставяйте като мен в некадърни ръце.

Общи условия

Активация на акаунт