Февруари се задава - всички на финална права! /42/

  • 19 229
  • 742
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 13
Момичета благодаря ви за хубавите пожелания!Виждам ,че си имаме ново бебче .Мама Уидоу честито да е жив и здрав Борис! Мяуче,честита рожденичка!
Аз за сега съм с притесненията покрай кърменето -стига ли му ,по колко да седи на гърдата и куп други такива ,за това ще се ограмотявам в кърмаческия и ще питам тук Шаманката и Мяуче.Надявам се да се справя Praynig.

# 721
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Семейство widow, да ви е живо и здраво момчето! Бързо въстановяване на мама и ви чакаме на линия със съответния снимков материал! Mr. Green

# 722
  • София
  • Мнения: 492
ЧЕСТИТО НА МАМА И ТАТКО УИДОУ!!! ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ МАЛКИЯТ БОРИС!!!    bouquet

Мяу, честит празник, да ти e здрава, умна и още по будна малката Звездичка!     bouquet

При мен нещата са добри. Вторият запис, който направих вчера е отличен (както каза същата акушерка), и аз вече съм споко...   Whistling
Нямам никакви индикации за раждане, поне за сега, и ако всичко е наред мога и да прескоча термина...   Whistling .... това са мои размисли...в понеделник като ходя при док, ще чуя и неговото становище по въпроса...  bowuu 



# 723
  • Мнения: 304
Оля,след работно време или по-точно вечер(щото не знам след колко часа се случва) директно от охраната те изпращат към втория етаж(ако си много бременна,ако не те чакат на 103 к-т и там се провеждат прегледите),където се качваш пеша,а пред отделението има печици за чакащите.От кабинета има пряк достъп до родилното,така че май даже там се и преобличаш като си те взимат.

# 724
  • София
  • Мнения: 55
Честито на Семейство Уидоу! Да ви е жив и здрав малкия Борис и много да ви радва! На мама Уидоу бързо възстановяване!  smile3525

Мяуче, честита да ти е рожденичката! Да расте здрава, весела и щастлива и много да те слуша!  smile3510 newsm59

# 725
  • Мнения: 102
Честито на mama_widow и на гордия татко.На мама бързо възстановяване, а на тати едно голямо наздраве.   bouquet
Мяу честита ти рожденничка, да ви е жива и здрава и много да ви слушка.
Наистина мамите от ЛЛЛ да ме светнат и мен как да разбера че бебо е наяден, и дали му стига кърмата.  Hug

# 726
  • Мнения: 4 187
Излизам, не изписвайте света докато се върна  Whistling . Може евентуално  с някое бебоче да ме зарадвате  Heart Eyes !

Каро
видя ли, няма място за притеснение . Разбираме ги ние тези работи  Sunglasses

# 727
  • Мнения: 1 131
Ееее,хайде честито и на мама и тате Уидау.Нека Борис да расте здраво и щастливо дете.

П.П На мен продължава да ми пада тази гадна слуз наречена тапа.Абе много гъсто това нещо бе.Едва се мие  Mr. Green

# 728
  • Мнения: 219
Семейство Уидоу, да ви е честит Борис! Радвам се, че всичко е било наред и мама и беб са добре! Много щастливо детство и прекрасни радостни моменти да имате заедно!
Мяуче, честит празник на Калина!!! Да е в добро здраве, жизнерадостна, все така чаровна и да се представя отлично в бъдещата си нова роля на кака!
Каро, бяхме сигурни, че с вторият запис всичко ще е ок  Wink Hug

# 729
  • Мнения: 1
здравейте, аз до сега не съм писала, но ви чета от самото начало, дори термина ми е в началото на списъка - 01.02.2010. Малко късно се включвам, но по-добре от още по-късно Wink Казвам се Яна и живеем в София.
На 22.01.2010 родих сина ни Антон с мерки 50 см. и 3,45 кг. Simple Smile От почти пет дни сме в къщи и се гледаме. Благодаря ви момичета, че макар и косвено бяхте с мен през бременността ми Hug

# 730
  • София
  • Мнения: 55
Честито Яна! Да ти е жив и здрав малкия Антон !   bouquet

# 731
  • Мнения: 157
Е, Яна, да сте живи и здрави с Антон, да сте щастливи и къщата да е пълна с радост и веселие  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 732
  • Мнения: 0

Честито на мама Уидоу! Да е жив и здрав Борис и много щастлив!

Честита ти рожденичка, Мяуче! Много да слушка и да играе наволя!

Честито бебе и на Яна! Добре дошла в отбора!

# 733
  • Мнения: 16
здравейте, аз до сега не съм писала, но ви чета от самото начало, дори термина ми е в началото на списъка - 01.02.2010. Малко късно се включвам, но по-добре от още по-късно Wink Казвам се Яна и живеем в София.
На 22.01.2010 родих сина ни Антон с мерки 50 см. и 3,45 кг. Simple Smile От почти пет дни сме в къщи и се гледаме. Благодаря ви момичета, че макар и косвено бяхте с мен през бременността ми Hug
ЯНА ДА ТИ Е ЖИВО И ЗДРАВО ДЕТЕНЦЕ Hug
МАМА УИДОУ -СКОРОЩНО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ И ЧЕСТИТО МЪЖЛЕ!

# 734
  • София
  • Мнения: 6 011
Яна, да ти е жив и здрав Антон!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт