Февруари се задава - всички на финална права! /42/

  • 19 216
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 6 011
Момичета, ето инфото относно пускането на темата
Блестящ текст за датите на раждане от тук -  
http://www.mamaibebe.com/glitter

Размер среден.
Със сянка.
Шрифтът по ред е 12.
Блясък - трета колона, 16-ти цвят.



За момчета ползвах синьо, за момичета - цикламено.

Желаещи?

# 736
  • София
  • Мнения: 50
Здравейте пак! Simple Smile

Шаманке, естествено, че при всеки е индивидуално, аз споделих моя (скромен и  пресен) опит. Знам, че течностите са много важни след операцията, затова първите два дена пиех минимум по 3 литра вода на ден и то без да се насилвам! Просто бях жадна. Може и да е просто съвпадение, но е факт, че гърдите ми се облекчиха около 24 часа след като по съвет на една възрастна акушерка спрях да пия вода почти напълно. Иначе нищо друго не бях променяла в опитите си да се отпуша, то не бяха компреси, масажи, чудеса, и нищо друго не помогна така ефективно. Пробвайте както искате, но ако друго не помогне, може да се пробвате и с непиенето.

Естествено, сега, когато вече са ми меки гърдите си пия течности, ям супи и пр. Специално наблегнах на думата "временно" във "временно не пийте вода".

А за това, че слагането на бебето на гърда е най-голямата отпушвачка съм 100% съгласна. Изобщо не може да се сравни с никоя помпа.

# 737
  • Мнения: 7
Честито на Семейство Уидоу! Да ви е жив и здрав малкия Борис и много да ви радва!  smile3525 smile3525 smile3525 smile3525

Честито бебче и на Яна! smile3525

Ако няма желаещи аз ще я пусна, но и аз не знам колко ще мога да се занимавам с темата. поне едно е сигурно - че няма да заминавам за болницата.  Laughing Дали да не направим един февруарски акаунт и който свари той да оправя началото?

# 738
  • Мнения: 7
Така направих, както предложих. Паролата е същата като на албума ни за снимки, така че който може - оправя своевременно. Ето я новата тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=468267.new#new
Цитат
Момичета, ето инфото относно пускането на темата
Блестящ текст за датите на раждане от тук - 
http://www.mamaibebe.com/glitter

Размер среден.
Със сянка.
Шрифтът по ред е 12.
Блясък - трета колона, 16-ти цвят.



За момчета ползвах синьо, за момичета - цикламено.

# 739
  • София
  • Мнения: 492
Излизам, не изписвайте света докато се върна  Whistling . Може евентуално  с някое бебоче да ме зарадвате  Heart Eyes !

Каро
видя ли, няма място за притеснение . Разбираме ги ние тези работи  Sunglasses

Star, като отивах натам в главата ми се въртеше точно твоя пост - чe днес ще сме `пушка` ... Hug 

Благодаря, че ви има всички вас....   Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 740
  • York
  • Мнения: 826
Честито бебе на адашката Яна! Да ти е жив и здрав сина Антон!   smile3525

# 741
  • Мнения: 40
Да са живи и здрави бебчетата на семейство Уидоу и Янчето!   bouquet Бързичко възстановяване на мамчетата!  Hug

Мяуче, честита ти малка рожденичка Калина. Да ви расте здраво, безгрижно и радостно детенце.   ura  party023 Gift

Днес един приятел беше цял ден вкъщи да ни слага климатик. Всичко вече е готово, Ники сега чисти след майстора, а аз наваксвам с материала във форума. Еее, то друго казвало с климатика, не е като с радиатор и духалка. Дано само да ни изкара по-дълго, че е втора употреба.

Аз от снощи съм в чуденка и искам да се допитам до вас. По принцип съм човек с много висок праг на всякаква болка и цикълът ми никога не е бил болезнен. От 7-ми месец досега имам подготвителни контракции, безболезнени, само стягане на корема. От снощи, след прегледа за разкритие, контракциите ми са придружени с тъпа болка, наподобяваща менструална (за мен- слаба) и поради издържливостта си не мога да преценя, аджеба, силна ли е или слаба. Чета, че много момичета описват болките си като силни менструални, и сега се чудя това предродилни болки ли са или след прегледа нещо ми се "разбърка" временно. newsm78 Сигурно ви се струва тъп въпросът ми, ама ми е много любопитно да разбера мнението ви, защото вече съм толкова нетърпелива и ми се ще да знам, че наближава моментът. Пък и малко се притесних заради калциращата се плацента и ми се ще вече да се ражда бебка. Ще се радвам, ако някой сподели какво мисли. Hug

# 742
  • Мнения: 320
 Честити бебешорчета на семейство Уидоу и на  Яна  ylinfant!!!!
Мауче newsm67 ,да е жива и здрава дъщеричката ти и много да те радва Hug!!!

Общи условия

Активация на акаунт