На пазар за прежди, обръчи и куки

  • 108 687
  • 745
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 114
Фенси, аз, но диря пролетно-летните вече. Много ми се събраха зимните.  Joy

Момичета, някоя ако се сеща за гръцки и сръбски сайтове да пише. Едно време все на сръбски попадах и плетях. Ех, ЕГН.  Embarassed

Изобщо, смятам да направим маркетинг, за сметка на нашия беден пазар.

# 16
  • София
  • Мнения: 17 592
Има го, Кати. Спокич. За къде без него?!

Много се радвам на темичката. Благодаря, Фенси.  Heart Eyes Hug

Тия дни намерих едно малко прекрасно магазинче, ще го посетя в скоро време, защото има много Ярн Арти там.


Ама аз що не го виждам къде е? Че съм кьорава - съм, но и сега гледах...


Къде е това магазинче с прежди на Ярни?

кокошчица, Статекс са представители на Стенли. Може би големите клиенти наистина поръчват произвеждане на дадена прежда - от собствените им. Но... от всички прежди има такива, с които не разполагат. Доста е досадно. Поне се обаждат да питат дали да пращат, като няма цвят - или количество - от цвят... но е супер неприятно липсата на адекватна поддръжка на сайтовете.

В Понеделник попаднах на разкошна прежда - изкуствена, дебела, мека... и евтина... в магазинчето, където Стейси ме прати - аксиомското. Ама само 3 гранчета... а тя като е дебела е къса - за нищо не става. Македонска някаква, ама нямало да има вече. Та в тази връзка - ако някой намери македонски сайтове... явно произвеждат хубави неща там...

Последна редакция: ср, 27 яну 2010, 22:17 от katiABV

# 17
  • Мнения: 114
Кати, Ботев и Пиротска. Срещу спирката на трамваите 20 и 22 за към Халите. Разбра ли ме?

# 18
  • Мнения: 73
Така, официлно в понеделник до обяд приемам заявки за поръчка от Водолей, условията по получаване и плащане уточняваме на ЛС  Peace
Кати погледни където пише Ярн Перъдайс /турския сайт/ дабавен е спокойно   bouquet

# 19
  • София
  • Мнения: 17 592

Ами... доста приблизително.
Никога не съм знаела как точно се движат там тези трамваи - просто никога не съм ги ползвала (аз по улица с обувки с трамвай не минавам.  smile3534  rotfImbo )

http://www.bgmaps.com/map.aspx?city=sofia&tip=1&lang=bg

Тук някъде... но на кой ъгъл?

# 20
  • Мнения: 114

Преди Софроний Врачански.

# 21
  • Мнения: 73
Или преди Отец Паисий Wink  Laughing

# 22
  • София
  • Мнения: 17 592

Левия или десния ъгъл?
Опс - на ъгъл ли е или?..
Тъй-тъй... "преди" по посока движението на улицата, или тръгвайки от Борис?
Да уточня - много, ама мнооого съм зле с ориентацията.

# 23
  • Мнения: 37
Има го, Кати. Спокич. За къде без него?!

Много се радвам на темичката. Благодаря, Фенси.  Heart Eyes Hug

Тия дни намерих едно малко прекрасно магазинче, ще го посетя в скоро време, защото има много Ярн Арти там.


Ама аз що не го виждам къде е? Че съм кьорава - съм, но и сега гледах...


Къде е това магазинче с прежди на Ярни?

кокошчица, Статекс са представители на Стенли. Може би големите клиенти наистина поръчват произвеждане на дадена прежда - от собствените им. Но... от всички прежди има такива, с които не разполагат. Доста е досадно. Поне се обаждат да питат дали да пращат, като няма цвят - или количество - от цвят... но е супер неприятно липсата на адекватна поддръжка на сайтовете.

В Понеделник попаднах на разкошна прежда - изкуствена, дебела, мека... и евтина... в магазинчето, където Стейси ме прати - аксиомското. Ама само 3 гранчета... а тя като е дебела е къса - за нищо не става. Македонска някаква, ама нямало да има вече. Та в тази връзка - ако някой намери македонски сайтове... явно произвеждат хубави неща там...


македонци ли са , сърби ли са ето им сайта:
http://www.teteks.com.mk

аз си плетох една жилетка с тяхна прежда-850 гр с къс ръкав на 6 номер игли

# 24
  • София
  • Мнения: 1 626
Пуфи, аз не разбрах за коя книга става въпрос, в която ще пишеш и т.н.
Ако е на някое обществено място кажи да се изкажа и аз за Хоби.

# 25
  • Мнения: 1 280
Супер темичка,браво Фентъзии !! Hug  
Ама аз защо знам,че Пуф ще пише книгата?  Тя ще ги сложи където трябва- всичките.... Naughty        bouquet     А знаете ли,ако не се пише ,че е гифт,дали ще искат мито? Че съм пратила едно колетче на една сладурка,и ако искат да плаща,ще умра от срам....а мен тук ми взеха 2 пъти повече,че било Приорити  мейл....абе дано да стигне...
Много хубаво,че се събрахме тука,все  луди за пазаруване ...така  се чувствам спокойна,че съм  си Ок... Laughing

Последна редакция: чт, 28 яну 2010, 02:47 от Pinkito

# 26
  • София
  • Мнения: 17 592
В Понеделник попаднах на разкошна прежда - изкуствена, дебела, мека... и евтина... в магазинчето, където Стейси ме прати - аксиомското. Ама само 3 гранчета... а тя като е дебела е къса - за нищо не става. Македонска някаква, ама нямало да има вече. Та в тази връзка - ако някой намери македонски сайтове... явно произвеждат хубави неща там...
[/color]

македонци ли са , сърби ли са ето им сайта:
http://www.teteks.com.mk

аз си плетох една жилетка с тяхна прежда-850 гр с къс ръкав на 6 номер игли
[/quote]


Ау, да, това е! Искам Алпината - червеното... ама къде да намеря - а и дали изобщо я произвеждат още...

Пинки, ти нали от ЕС пращаш - или се лъжа? И не си обявила цена на пакета, предполагам... и си физическо лице - едва ли някой ще предположи, че ги продаваш... предполагам.

# 27
  • в баира
  • Мнения: 861
Да добавя един английски сайт, от който често си пазарувам. Доставят много бързо, някой път по-евтино дори от БГ куриери.

http://www.scandinavianknittingdesign.eu/index1.html

# 28
  • Мнения: 544
И аз тук.
Да похваля Ализе мотив. Мноооого приятна за плетене и носене!

Виждам много малък избор в македонския сайт. И са доста изкуствени.

Последна редакция: чт, 28 яну 2010, 09:43 от Queen_of_wind

# 29
  • София
  • Мнения: 17 592

фиф, много красиви прежди съм виждала там... ама много скъпи... особено дропсовите - очите ми изтичат по тях, ама... не са за моя джоб. Simple Smile Ти какво си поръчвала от там? И колко ти излезе?

Общи условия

Активация на акаунт