Мама за Маргарита мечтае, докато Майче през нощта играе

  • 20 629
  • 724
  •   1
Отговори
# 15
  • софия
  • Мнения: 2 140
Аааа,намерих го.Браво на мен!  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 166

Маева, душко, като му разбираш айде да спретнеш колажите. Аз ще помагам  Peace
Що не мога да намеря албума  newsm78

Ще се пробвам,но не обещавам блестящи,професионални резултати.Стига да намеря албумчето със снимките,разбира се..

# 17
  • Мнения: 172
Танче, страхотни новини!На финала всичко ще е както трябва, а ако не е, значи не е края Hug

# 18
  • Русе
  • Мнения: 7 794
На скайпа съм с едно майче което ще ми помогне  Hug. Име не казвам  Naughty

# 19
  • Мнения: 781
И аз, и аз  за обувките Grinning
За колажите - каквито такива. Ние си знаем, че от нашите деца по-хубави няма  Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 2 885
Да не ви изгубя.   bouquet

# 21
  • Мнения: 83
Добър ден  Hug
Честита ни нова темичка! Тенкю на авторката(Малачика?)    bouquet
Мигле,стахотна закуска,благодаря!Лигите ми потекоха,но нали си правя детоксикация,та само ще гледам  Sad
Оле,не правя нищо специално.Реших че така и така не излизаме,поне да съм полезна на домашните   Сърмички свивах,пържолки на фурна,ауф-лауф-по немско му(запечени картофки на български казано),пици,скаличките-топчета на Стаситка,баклавички.   май имаше още нещо,но не се сещам! А днес ще правя ориз с месо в костен бульон! Ако нещо ти е харесало свиркай,приготвям и ни идвате с Любчо на гости   
Росита   Hug ,радвам се че ти си добре,но ми е мъчно за Еви.Дано бързо да и мине и още днес да се похвалиш че добре!
Момичета,заглавията са супер!
Валче,бравос на Катето! И Влади иска да ходи,но не се пуска сам.
Ставам,пак ще се включа по-късно,че ме чака печката 
П.С Не съм чела 2-те страници в новата тема,по-късно! Peace

# 22
  • Мнения: 172
Ама моля ви се, да не ме забравите за обувките Praynig
Явно от толкова много Маргарити започнах да забравям или пък е от ЕГН newsm78, но се каня да питам от снощи-можете ли да ми препоръчате добър кардиолог в София?
Сменям Маргаритата с Дайкири Mr. Green

# 23
  • Мнения: 1 951
На скайпа съм с едно майче което ще ми помогне  Hug. Име не казвам  Naughty
Поздрави да й пратиш, тогава  Grinning Кажи й, че ни липсва.

Танче, много се радвам от това, което прочетох! За в бъдеще ви пожелавам да имате още по-хубави новини!  Hug


За обувките Дикси може да се кооперираме CrazyС това заглавие само за тебе се сещам на пръв прочит Crazy
И аз се страяскам малко като прочета заглавието. Чудя се кой и за какво ме вика и споменава  Mr. Green
Започна ли я диетата, кавай веднага? Ако сме заедно, значи днес ще си рупаме плодове  Tired Нищо, че Плами се опитва да ни съботира  Mr. Green
За обувките съм съгласна.

# 24
  • София
  • Мнения: 6 067
Честита ни нова игрива темичка!   bouquet
Честита месечинка на Калин!!!
Рони, детски или за възрастен?
Танче, радвам се за хубавото развитие!!
Споко, и аз съм към "повредените" от групата на МадленкаSimple Smile
Мигле, ха дано вече се засечем!!

# 25
  • Мнения: 79
Сисе, чета те (честно да си призная понякога карам по диагонал, но теб винаги те чета изцяло  Peace), но още не ме е напуснала деменцията  Crazy. Та и аз като теб, кърмя и си хапвам без грам притеснение и съм почти 100% сигурна, че кексовия проблем идва от килцата ми  Whistling
Дикси я кажи тая диета, че нещо съм пропуснал  Crazy

# 26
  • софия
  • Мнения: 2 140
Абе ,недейте така,за всичко пък килата да са виновни. Naughty
Нещо друго ще е. newsm78

# 27
  • Мнения: 1 951
Дикси я кажи тая диета, че нещо съм пропуснал  Crazy
Мадленка, ей на, чети - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=465572.0  Grinning

# 28
  • вече Пловдив
  • Мнения: 1 976
Честита ни нова темичка! Специално за авторката   bouquet
Танче, страшно много се радвам на хубавите новини за Лили! Да го нацелуваш малкото съкровище и много  Hug за теб!
Маева, много хубави рамки си показала - браво!
Ели, да поздравиш тайнственото майче!  Wink Имаш ли специални изисквания за снимките - да са повече портретни или може и по-раздвижени?

# 29
  • Мнения: 79
Благодаря ти Дикси, режимът ми харесва и мисля да го почна, но ще изчакам да спра да кърмя и тогава  Peace

Общи условия

Активация на акаунт