Мама за Маргарита мечтае, докато Майче през нощта играе

  • 20 623
  • 724
  •   1
Отговори
# 45
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 517
Явно си е до кожа  Peace
Я турни една снимка на Убавицата  Heart Eyes

Къде да я турна Crazy

Това е топло-топло от др.отчетна тема
Иначе му взех мляко и почистващо олио на А-дерма ,може и да си внушавам,но след първото мазаня взеха да му се успокояват бузките .Имаме още малко крусти ,трябва да отида на гости на комшийката да си намажем главата с олио   ,така и не купих .  

# 46
  • Мнения: 113
Аз от няколко дни само се смея на аванта покрай историите за кекса и маргаритите.
За кекса, какво да кажа откакто свекито е у нас, като че не съм толкова уморена. Ама малкото фъстъче спи по между ни, а да реша да го изместя в кошарата и се събуди - после два часа игри (разбирайте до 0 часа).
За маргаритата - не съм по коктейлите. Преди две-три години отиваме до Пловдив две-три коли и спираме на Хепи (Наруто - по една друга история). Там на стената виси портрет и отдолу пише Джак Даниълс. И моя синковец пред всички, може би 7-8 човека вика - Мамо, мамо виж твоя приятел тука са го закачили. Умрях от срам.
Относно развитието ни, мисля, че по-скоро не напред а назад вървим. До преди месец ходехме за ако само на гърне, а сега само в памперса - не ще да седне на гърнето. Луда работа. Бузите ни още са червени, сухи.

# 47
  • Русе
  • Мнения: 7 792
В общите албуми, бе душко. Направих един нов за нови снимки за колажи. Моя Убавец се мъдри първи  Heart Eyes

# 48
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
  tiptoe

Танче, радвам се за вас  Hug!

# 49
  • гр.Стара Загора
  • Мнения: 144
Здравейте сладури!
Благодаря на всички които са си мислили за нас  Hug Както писах аз вече съм добре ,но малката пуканка не е  smile3518.Вчера цял ден беше с висока Т,която сваляше и пак вдигаше.Иначе не беше много отпусната както друг път и се заиграваше.Кошмарът започна в 17.30ч след като се наяде изведнъж се задави и повърна на фонтан всичко което беше изяла + стомашен сок.Цялата се зачерви,очичките й изхвръкнаха напред и не може да си поеме въздух,тупах я по гръбчето и тя взе да връща и от нослето аз цялата треперя и плача и вече се чудя какво да направя ooooh! изведнъж я хванах за краката и с главата надолу,пое си въздух и започна да плаче,след много гушкане и пеене се успокои и пак се заигра.Вечерта заспа спокойно и към 23ч. когато ние си лягахме като я пипнах цялата пламтеше,извадих я от чувала премерих и Т -39.8 сложих и свещичка нурофен и уж я свали по някое време но после пак вдигна и днес пак е така вдига и сваля.Вече незнам как да се преборя с тая гадна Т  #Cussing out

Честити месечинки на сладките зайчета на патерици и днес на всички сладури-Калин,Велизар,Любчо,Иван и Самуил!
Танче радвам се хубавите новини за Лили,дано всичко приключи максимално бързо и успешно  newsm17
Утрепахте ме със заглавие-страхотно е !Браво на Лианка и на Малачика за темичката  Hug
А за Джорджи и аз съм от групата която го неще!Не искам мъже на Бора Бора!Малко почивка от тях  Crazy
Аз също напоследък мога да се причисля към групата на Мадленка за кекса!Ама според мен не е само в килата които са ми в повече ами нещо ми става ама и аз незнам какво  Thinking
Хайде оставям ви че Еви се събуди и вика МАМАМААМАМ

# 50
  • Мнения: 96
Роси, миличка, направо ми напомни за моя кошмар с каката преди, съчувствам ти, и се надявам вече да започне подобрението  Praynig Прегръдки от нас  Hug
Значи, да благодаря на Малачика, че е пуснала темата  Hug, и на Лианка за супер заглавието  Hug

# 51
  • Мнения: 3
Въпросче към мамите, които са въвеждали постепенно глутен: каква беше схемата при вас? Аз заради атопичния дерматит на Анди съм много внимателна с въвеждането на всички храни и я карам яваш-яваш. Преди 2 седмици започнах с глутена чрез една безмлечна овесена каша на Лактана, но вече искам и следващо зърно да въведа, а не намирам подходящ продукт. Знам, че последователността е овес-ръж-ечемик-пшеница, но като гледам съдържанието на повечето безмлечни каши всичките имат и пшеница, а ми се иска с нея да поизчакам оше поне месец. А до тогава?  Thinking
KayRenn, ти беше споменала и за просо. Би ли споделила с какво или как да го въведа него?  Hug

И още нещо (може да ме сметнете за малоумна, но все още не мога да си го изясня този въпрос): каква е разликата между млечните и безмлечните каши (приемам номинация за най-тъпо зададен въпрос  hahaha но следва пояснение де  Joy)? Мисълта ми е дали в млечните се използва АМ и подходящо ли е то за деца, които са само на кърма откъм мляко? Или трябва да се дават само след въведен млечен продукт - извара, сирене, масло и тн. Анди сигурно преди 1 год млечни продукти няма да опита, та се чудя и се мая тези млечни каши подходящи ли са в неговия случай или не.

Мерси на всички, който ще дадат мнение по въпросите ми  Hug

# 52
  • Мнения: 849
Лелееее, Роска  . Cry. Бързо да се справя малката Бебелинка с тая болест, дето я гази.  Praynig По пътя на логиката след тази висока Т би трябвало скоро да се нормализира състоянието й. А дано!!!  Praynig Hug

# 53
  • Мнения: 528
Здравейте вясвам се да ви кажа че ви чета ама сега докато наваксам ще стане утре.Във вторник ни мериха и сме 9.750 и 72 см високи.ЗА капак каката е болна и аз също.АЗ даже няма глас и не мога да викам по каката кат онаправи беля и тя си прав ибелята и после ми се лензи и хили.От тези студове не може на нм аболни ам авече ми писна.
Оставям ви.Довечера ще сложа на Душко-добродушков снимка за колажа.Бягам да чета и после ще пиша пак

# 54
  • София
  • Мнения: 6 045
Дари, аз не съм взимала млечни, но мисля, че е точно така - с АМ са (няма как с кърма Simple Smile ), или с обикновено. А за ръж и ечемик някои купуват ядки от диетичните магазини.
Роси, много стресиращо!! Дано се оправя вече малката!!!

# 55
  • Мнения: 83
Ето ме отново  Heart Eyes
Ели,дано съм била полезна! Hug
Толкова много се радвам за Лили.Танче,успех миличка,дано  да продължават така добрите новини около Лили! Hug
Дикси,какъв съботаж миличка,и аз съм в кюпа.Правя си детоксикация и съм само на грейпфрути и белтъци цели три дни.И на всичкото отгоре аз готвя в къщи,а не ям  newsm45.
Оле,заповядайте  Hug
Кремче за бузки и ние ползваме Авене(А-дерма),доволна съм!

За маргаритата - не съм по коктейлите. Преди две-три години отиваме до Пловдив две-три коли и спираме на Хепи (Наруто - по една друга история). Там на стената виси портрет и отдолу пише Джак Даниълс. И моя синковец пред всички, може би 7-8 човека вика - Мамо, мамо виж твоя приятел тука са го закачили. Умрях от срам.

 Joy Joy Joy
Росита, Hug още веднъж и за Еви!И тази нощ без Т  Naughty
Влади се наспа,отивам да го храня  Peace
Лека и мека от нас  Wink

Последна редакция: чт, 28 яну 2010, 16:47 от plami213

# 56
  • софия
  • Мнения: 2 140
Ели,дали съм успяла да сложа снимка на Ицко,че се оплетох,
като пате в калчища. EmbarassedНе мога да видя. newsm78

Кашата поне тази на HUMANA пише,че е с обезмаслено прясно мляко.
Роси,много ми дожаля за Еви. SadДано се оправи по-бързо
милото. Praynig

И аз искам да си похваля гарджето. Mr. GreenСпа навън в количката 2 часа. #Crazy
Това не е било от 7 месеца.А пък и сутринта за първи път си изяде млякото с бисхвити.Може
би защото му сложих и банан вътре.Но много си го хареса.
За сега това,после пак. Hug

# 57
  • Мнения: 83
Ели,дали съм успяла да сложа снимка на Ицко,че се оплетох,
като пате в калчища. EmbarassedНе мога да видя. newsm78


Не съм Ели,но не си успяла Иве!  Peace
Браво на Ицето!И за млякото и за съня! Hug

# 58
  • София
  • Мнения: 86
Хайде някой успял да качи снимка, да пусне едно линкче за по-лесно. Hug
Стискам палци на Еви  бързо да се оправя, милото детенце!Роси, ужас направо какво си изживяла, добре си реагирала. Hug Praynig Hug
Ели, хубави са колажите. Не стига, че пари не взимаш, а ние претенции да проявявяме Mr. Green!
Любомир, днес не е по папането, все му остава, мръщи се, лиги и сополи точеше преди малко, ама с Хамомилата се оправи и сега щъка из хола Crazy, виж Ицко браво на него!
 За кашите, едни са с преходно мляко - АМ, а др като Слънчо и Хумана с обезмаслено прясно мляко.А, на Хипп купих една безмлечна  каша с елда, ябълка, банан, ама много гадна, хапна малко и не иска, нещо хипските в кутиите не са гот, иначе в бурканчетата ги харесваме.
За кардиолог не мога да препоръчам, Рони!

# 59
  • софия
  • Мнения: 2 140
Цитат
Хайде някой успял да качи снимка, да пусне едно линкче за по-лесно.
Хич няма да е зле. Peace

Общи условия

Активация на акаунт