Мама за Маргарита мечтае, докато Майче през нощта играе

  • 20 631
  • 724
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 172
Лято, за възрастен!
Аз като спец и нелишаваща се от секс-за да се отървете от килограмите, мачкайте чаршафите Mr. Green

# 31
  • Мнения: 10
Само запис,после ще наваксвам
Танче,радвам се за хубавите новини.Много късмет.
Лек ден за сега от нас.

# 32
  • София
  • Мнения: 86
Запис и от нас с Любчо!Честита ни темичка!Малачика ,благодарско!
Ей, ама много се вихрите набързо спретнахте три странички! Mr. Green
Честито месечкото Калинчо!
Таня, много обнадеждаващо е това което казваши, стискаме палци на Лили!Успех и кураж! Hug
Плами, с тези манджички взимаме винцето със синето и идваме Heart Eyes Mr. Green
Много хубавки заглавия ,момичета, сече ви пипето, бравос!  bouquet
Айде, отивама видя какво става с яйцето, дето се вари, че после ще пързалям детето с шейната! Mr. Green
Роси, кажи как е Еви? Hug

# 33
  • Мнения: 28
Танче много се радвам за хубавите новини! Само такива да се чуват оттук нататък дано!  Hug
Ели прати много поздрави на майчето!
Мадленка и аз съм към вашата група - на нещо нежелаещите секс.  Sad Аз го отдавам на това, че Ева направо ми стопява лагерите и вечер съм гроги - тя откакто сме затворени вкъщи май иска 100 % да съм до нея и вече направо се чудя какви маймунджулуци да правя, че да не е кисела милата.
За диетите май съм ги оставила за пролетта или лятото - че сега ни плодове много, ни зеленчуци.
Аз за Бора-Бора съм си харесала вампира от филма Здрач, ако сте го гледали, че не му помня заглавието. Ама него го искам само да ми прави масажи и коктейлчета  Laughing. А след първата седмица почивка, ако ми дойде ищаха може и за други работи  Heart Eyes

# 34
  • Мнения: 849
Ииииха, колко сте бързи. Честита нова темичка! Благодарско на автора!    bouquet

Благодаря на всички за пожеланията по случай деветата ни месечинка!  Hug

Да са живи и здрави и много щастливи днешните месечковци Калин, Велизар, Любчо, Самуил и Ванката на зарязалата ни вече Мийка!!!    Heart Eyes

Танче, много ни радваш с хубавите новини!!!  Hug Как сте с паричките?

# 35
  • Мнения: 3
Пораздвижили са се духовете тук с тези Маргарити и мераци по Клуни  Laughing Само така, момичета! Ако не мечтаеш, няма как да се сбъдне Wink

Танче, страхотни новини  Hug Вярвам в добрия изход от този неприятен за вас период!

Дикси, честито ви зъбче и месечинка! Дано и останалите така безболезнено да се покажат.  Честито и на всички останали месечинковци днес   bouquet

По темата за занимавките на бебоците мога да споделя следното: http://www.drebcho.bg/stories/137/Metodite_na_Glen_Doman/Mekata_ … na_Glen_Doman.htm Ако проявите интерес прочетете и останалите 8 статии по темата, които са поместени по в дясно и от тях ще придобиете съвсем ясна представа. Аз лично го намирам за много трудоемко това с картончетата, но пробвам с точките и определено Анди проявява интерес. Има различни мнения относно този метод, но всеки си преценява сам за себе си. Аз само споделям с вас  Peace
Друго занимание при нас е пеенето и визуализирането на отделните думички с пръсти. Е, не всяка ми се получава, но се старая  hahaha Децата много по-добре и бързо възприемат когато отделните думи им се показват по този начин. Ще се радвам ако споделите как е при вас  Hug При нас е много сполучливо - веднага му грабвам вниманието и ме зяпа с отворена уста  hahaha

По темата за "мачкането на чаршафите"  Joy при нас е умерено - желание ту има, ту няма. Добре, че имам толерантен и търпелив мъж, който никога не отказва, но пък и не настоява. Инициативата идва от моя страна, поне след раждането. Златен ми е той. И пари постоянно ми дава, ама аз не съм от много разпиляните, та сигурно за това. Ще взема и аз да полазя тези сайтове, пък да видим тогава Wink Та по този повод и аз се заинтригувах от показаните обувки  Crazy Смехоранке, би ли copy-paste от вече изпратените ти разяснения към другите мами и към моята пощенска кутия, пък да видим кон боб яде ли  Mr. Green Предварително ти благодаря   bouquet

Май имаше и още нещо, ноооо пак ще се разпиша като се сетя. Хубав ден от нас  Hug

# 36
  • София
  • Мнения: 2 430
Само аз ли не разбрах,че има нова тема?
Седя и цял ден се чудя що не пишете,а вие нова сте направили.

# 37
  • Мнения: 30
Ето ме и мен пак.Готина темичка като за готини мами и бебоци.Днес мойта щерка има 6+ за дето си хапна попарата и то благодарение на вас-пасирах и я и опопа.Попързаляхме се и след като си изяде 190гр. пюре,изцока и 100гр. мляко и заспа на секундата.Направо ме учудва с тва нейното ядене и НЕкачване ама нали си е добре..Всичко яде без проблем-само на супите дето й забърквам неще,ми ще си яде пюретата.Тези дето са след 8мес. имат и парченца и така смешно дъвчи беззъба баба LaughingКисело мляко с бисквити яде,плодово също,но чисто кис.не иска ooooh!Танче това е страхотно за Лили-само така да е занапред HugА за мъжете обсъждахте в предната темичка-моя не го давам Naughtyготви,мие чинии,пари носи,угажда ми за всичко/с граници де/,щерка си гледа,без памперса обаче.Оня ден дори за пореден път я преспа,а аз беж на кафе.Макар и за 1час друго е.А за секса ще го дам-всяка вечер да е ама аз да не съм от стомана. hahahaВсе ще ви питам------------КАЖЕТЕ крем за лице-пак сме с напукани бузки и не минава от Бюбхен????Честито на месечинките,а сега отивам да видя каде да пращаме снимките ако успея.  love001

# 38
  • Мнения: 30
Ем ако някой подскаже каде да търся за снимките става въпрос?????????Ми немога да го намеря newsm78

# 39
  • Русе
  • Мнения: 7 796


Това харесва ли ви? Или да търся друга рамка? Приемам идеи.

# 40
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 534
Аз съм страшно доволна от крема за лица на A-derma Peace

# 41
  • Русе
  • Мнения: 7 796
Аз пък ще похваля Мустела-та за суха към атопична кожа.

# 42
  • Мнения: 166
Eли,дай си скайпа.Или ме намери на моя-същия като ника!

# 43
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 534
Аз пък ще похваля Мустела-та за суха към атопична кожа.

Този го изхвърлих преди да взема А-дерма.Бузите на Божи бяха нацепени до кръв BlushЕдна приятелка дерматоложка като я видя и викна,че я возя в количка за 300лв а 20 лв. за крем нямам.Положението беше трагично.

# 44
  • Русе
  • Мнения: 7 796
Явно си е до кожа  Peace
Я турни една снимка на Убавицата  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт