Жената ЛЪВ - 18 част!

  • 21 166
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 577


А таз кокошка предполагам, че трябва задължително да я сваря преди да я приготвям, знам че е по-жилава от бройлерите.
Определено!Ако имаш херм.тендж. най-добре.Аз миналата година така се борих с една домашна кокошка.

# 706
  • Мнения: 1 849
Пицата винаги спасява положението  Simple Smile И аз май ще правя чесново хлебче с кашкавал (с тестото от пицата). Моите много го ядат и става хрускаво.

Вчера направих шейк с банан на дребния, той близна и вика: Гаднооо  Mr. Green тъй че пих шейк...



# 707
  • Мнения: 699


А таз кокошка предполагам, че трябва задължително да я сваря преди да я приготвям, знам че е по-жилава от бройлерите.
Определено!Ако имаш херм.тендж. най-добре.Аз миналата година така се борих с една домашна кокошка.

Нямам такава тенджера, изпитвам ужас от нея и не мисля и да си купувам. Много ме е страх от нея.  Embarassed Blush Embarassed

А вие разбрахте ли, че Кристалина Георгиева е Лъвица!

Последна редакция: чт, 04 фев 2010, 13:37 от hayasy

# 708
# 709
  • Мнения: 2 274
Ooooooooooo, прайд, как сме? Гледам групичката се увеличава. Вчера засякох Адриана в една тема. Явно здраво са я напънали в университета и няма много време за форума.
  Аз да ви разправям какъв екшън се разигра днес в нас. Реших да направя отново кренвиршки за децата и взех да меся тесто. Оставих кутията със солта на масата и се обърнах с гръб да си меся на плота. Дребното по едно време ме пита: Мамо, може ли да опитам това? /сочейки солта/, а аз - Сол, какво ще и опитваш? Ама той иска ли иска и се съгласих. След малко като скочи тва дете и като взе да вика - Вода, вода! -мисля си: " Близнал е повечко" и му налях вода. Изпи той една чаша от тези на Кока Кола-големите и отиде в хола. По едно време като се разпищя иот хола... Отивам и кво да гледам, цялата му закуска на пода до бюрото с компа на мъжО. Викам си - ДОбре, че не е оповръщал компа на Валентин, че щях да съм мъртва  Rolling Eyes.
  Айде, чисти, къпи, забърсвай - ужас! Ама аз съм си виновна. Той като каза, че иска да опита, аз реших, че само ще близне лекичко, а той човека гребнал и лапнал една чаена лъжичка  #Crazy! Сега цял ден лочи вода.
  Направих после кренвиршките и замесих маята за гевреците. Пускам водата - НЪЦ! Няма никой. Ама маята замесена.. та месих тесто в полеви условия. Добре че пуснаха водата точно като приключих, че да мога да си измия ръцете Simple Smile. Сега чакам тестото да втзса и ще правя гевреци Simple Smile.
  Снощи пък се видяхме с Теди в автобуса. Аз се прибирах от среща на настоятелството, а тя от работа. Беше ядосана на колата, че не пожелала да запали сутринта и трябвало да се тъпче в автобуса. Ама добре, че така е станало, че инак кога ли щяхме да се засечем с нея. Човек ще помисли, че не сме през няколко блока  Laughing.

# 710
  • Мнения: 1 849
Ама то и тука нямаше вода и понеже копаха до блока, реших че поредното коляно са сменяли, а то явно проблема е бил източен... Mr. Green Сега пуснах и взе да църцори...

Спите ли, на работа ли сте още?

Днес си взех едни милинки от пекарната до работата, ама те отврат Close Все си ги спомнях от ученическите години, едни такива със сиренце и хрупкави, нито сирене, нито вкус, те нали са на 6 парченца, разделени - едвам преглътнах едното и съседското куче намаза.

Бени, дребния вече ще знае - сол не лапа, моя батко още има белег на ръката от хващане на капак от вряща тенджера  Wink

# 711
  • Мнения: 9 776
Тука верно голямо мъртвило Rolling Eyes. Лошо Sad.
Аз не бях в къщи. Ходихме напред назад, пазарувахме, сега седнах тук за малко, но пак ще ставам и после сигурно ще пиша чак като приспя Ник. Ако не ме приспи той отново ooooh!.

# 712
  • Мнения: 577
Пол,бях ти обещала да ми видиш костенурката.Кофти се получи,ама ще ти я пусна.За другия път имам нова схема на оформяне,па дано се получи по-заоблена :
http://barboranova.snimka.bg/family/opiti-v-kuhnyata.432815.17253363
Ренка,как сте ?Малкия на кой литър вода е?  Laughing Коя е Теди  Rolling Eyes?

# 713
  • Пловдив
  • Мнения: 5 042
Пък ние решихме да ходим с децата на културно мероприятие: откриване на изложба. Пълен провал!!! Съжалих сто пъти!!!   ooooh!
Май моите хлапета са най -диви... smile3514
Имаше и други родители с деца, все едно, че не бяха там...а по нашите само викахме...щуротия, след щуротия...Просто ужас!!
Сега са наказани. Не им говоря. Обясних им колко съм разочарована от тяхното държание и че няма да ги водим никъде повече с нас!
И наистина ще взема да си спазя обещанието... hahaha

# 714
  • Мнения: 577
На каква изложба ходихте,Бенджи?Е,кво толкова правиха  Joy прегръщаха скулптори  

 или се гонеха  Joy Не се ядосвай  Wink И моето да го заведа и то ще се пукне от скука и ще ми говори за бакугани и гормити  Crazy

Последна редакция: чт, 04 фев 2010, 19:54 от Жу

# 715
  • Мнения: 699
Пол,бях ти обещала да ми видиш костенурката.Кофти се получи,ама ще ти я пусна.За другия път имам нова схема на оформяне,па дано се получи по-заоблена :
http://barboranova.snimka.bg/family/opiti-v-kuhnyata.432815.17253363
Ренка,как сте ?Малкия на кой литър вода е?  Laughing Коя е Теди  Rolling Eyes?

Жу, костенурката е супер. Оо и на теб ще дойда на гости да знаеш. И без туй харесвам Пловдив. А Теди е Тедико, ти направо я забрави.

Мале и тая тема изписахме, кой ще прави следващата?

# 716
  • Мнения: 1 849
Бенджи, не им се ядосвай на децата, защо очакваш дете на 6 години да стой мирно и да слуша. Моя големия като го заведем някъде, където не му е интересно, подканя малкия да върши глупости  Mr. Green и после се прави на отегчен, така че няма начин някой да не го разбере.
Като се сетя, че играех хокей на заледеното езеро в Южния парк, бременна в 4-тия месец, как искам децата да не са диви[/size]

Жу, много си е хубава костенурката, малко е тъмна снимката или си я попрепекла, но иначе веднага се разбира, че е костенурка  Hug Иде ти да си чупнеш парченце от запеченкото...

Поли, гледам направила много вкусен дроб...

# 717
  • Мнения: 71
Здравейте момичета!
Днес само четох малко и не съм се разписала....до сега де. Ама бях малко ( ок....много бясна) по служебному. Аххххххааа да си 'фана шапката. Размина се. На всичко отгоре сутринта се успахме с Гергана. Как да е. Ще се чуе скоро. Добре, че си харесвам работата.

Да довърша с хваленето. Ето и другите 2 чифта ботуши.

Тази вечер се чудя дали да мъча зверо с "гаден ориз" или "блаааах" руло Стефани от снощи  Mr. Green Иначе вече и двете ги е яла  Twisted Evil

Рени, как е солчо?  Laughing
Жу, страхотна костенурка!!

Сега ще пробвам да се намъкна и в скипе-то Wink

# 718
  • Пловдив
  • Мнения: 5 042
Ееее, нещо не мога да пусна линка правилно, май...

Един приятел прави тия лампи:
http://www.facebook.com/album.php?aid=12552&id=1369855557

# 719
  • Мнения: 577
Онзи ден влизаме в книжарницата,аз като невидяла се захласнах по една детска книжка на английски,имаше една друга поредица...абе хубави ,чудни книжки с поглед да ги изядеш и на един дъх да ги прочетеш.Моето ,като се тръшна да разглежда онези боклуци-гормити  Rolling Eyes Как не го превиках,разгръщах листове,прехласвах се...............Какво да ви кажа  ooooh! все едно му говорех на японски,просто ме чакаше да свърша монолога си и да сложа край на постановката  Crossing Arms

M_Nik,мерсииииииии  Hug Абе трябваше да стане по-`бухнала`.
Хаяси,добре си дошла  Heart Eyes Олелеллееееее ама нашто Теди ли бееееее  Embarassed Ако кажете- Катрин Зита-Джоунс по-щях да зацепя!
Алоуууууууу Катрин -да идваш,че виждаш ли какви гафове правя!!!

Общи условия

Активация на акаунт