Жената ЛЪВ - 18 част!

  • 21 163
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 577
Вий,аз докато напиша и ти си ме изпреварила.Ай -честити ботушки   bouquet Бреййййййй ,кажи сега къде ще ги разходиш?
Бенджи,хубави лампи -чудни!Но сигурно струват майка си и баща си!  Money

# 721
  • София
  • Мнения: 6 210
Здравейте!
Бенжи, посмях се на твой гръб, ама не им се ядосвай на децата... много  Mr. Green!
Джес, със здраве да си носиш ботушките Hug. Готини са!
Жу, добре е костенурката! Би ми било жал да я ям   chef!
Този уикенд няма да пращам детето на вилата, ще го изтезавам с учене, че имат тест по ЧО върху 6-7 урока! За траки, славяни, прабългари, създаване на Велика България от Кубрат и после на България от Аспарух  Shocked!

# 722
  • Пловдив
  • Мнения: 5 042
Вий,аз докато напиша и ти си ме изпреварила.Ай -честити ботушки   bouquet Бреййййййй ,кажи сега къде ще ги разходиш?
Бенджи,хубави лампи -чудни!Но сигурно струват майка си и баща си!  Money

Страхотни са! И са скъпи, да..

Та тях гледахме на изложбата...хубаво, че нямаше потрошена лампа... Mr. Green

Благодаря, Вени! Да ти се връща... Laughing

# 723
  • Мнения: 71
Бенджи, страхотни са тия лампи!!! Браво на момчето! Да му кажеш че има още 1 фен в мое лице!

И не се ядосвай с децата. Вчера с моята докато платя интенета ми спря тока  Shocked Познай с всички лаптопи, монитори и компютри и тя летяща около тях  Shocked Shocked Shocked ....

Ехааа почна Ана и краля. Много го харесвам този филм.

Жу, миси значи...за разходката...ще трябва да изчакам леда да изчезне, че иначе са голяма пързалка  ooooh!

Стига де! Пуснете ме и мен да публикуваааааааааам Joy

# 724
  • Мнения: 1 849
Бенджи, лампите са невероятни! Такава красота... а са и уникати, всяка за себе си, сигурно! Човек трябва да уважава труда си  Peace  

Вий, честити ботушки! Със здраве да ги носиш, много са елегантни!

# 725
  • София
  • Мнения: 6 210
Леле, хора, закъсах го! Домашното на Марти по музика е да напише нотната стълбица (нали така се казваше) до, ре, ми, фа, сол, ла, си, до! Обаче в учебника не е показано, а аз нямам дори малък проблясък как ставаше тоя номер на петолинието  ooooh!!
Някоя от вас да помни  Blush? Мастерче, можеш ли да ми помогнеш, ако се навърташ тук?  Hug

# 726
  • Мнения: 577
Вени,чичко Гугъл няма ли предложения?
Ръчкат ме да стана,та за това няма да се разтърся  Crazy

# 727
  • София
  • Мнения: 6 210
Оф, не мога да се ориентирам в гугъл  Whistling! В нотната тетрадка е нацвъкал ноти, но без опашленца, само точки. Обаче госпожата казала, че е грешно - предполагам грешно ги е подредил в петолинието  newsm78!
Мале, една година ходех на уроци по пиано ooooh!  Blush!!!

# 728
  • Мнения: 2 274
  Вени, сори, ама съм на Вие с нотите  Rolling Eyes.
  Солчо е добре  Laughing. Щурее тука. Изпи сума вода, пика 100 пъти, но предполагам, че по голямата част от солта я е повърнал. Сега хапна един геврек и изпи чаша айрян.
  Джес, страшно ми харесаха ботичките  Peace. много нежни и елегантни. Само че по нашите "чисти" улици...
  Миленка, то и аз тропах хоро на Нова година бременна и преносваща, ама големият уж кротък. Само дето не чува като му говоря и тая вечер се наложи пак да го ошамаря.
   Бенджи, жестоки лампи, просто разкош  Peace!
   Жу, Тедката утре е почивка, ама незнам дали ще и остане ред за форума покрай всичко останало. То аз и на торта я каних, ама дали ще има време - нИнам!
 Костенурчо е супер   Peace!

# 729
  • София
  • Мнения: 6 210
Няма страшно, май ги разконспирирах! Сега остава само да се сетя дали се пишат като елипси, или трябва да им сложим и чертички  Joy!
Ренка, видя ли вчера, че ти писах тук за парфюма?

# 730
  • Мнения: 71
Божее Вениии, да пазиш тетрадки, че след някоя година ако трябва да го пиша това...недай боже да обяснявам... загинала съм права,прободена в сърцето от петолиние  smile3544

# 731
  • София
  • Мнения: 6 210
Ако щеш ми вярвай, Джес, трети клас е, помагала съм му за много домашни, ама това е най-трудното до сега  Joy!
Ще помагам като ви дойде до главите  Mr. Green  Peace!

# 732
  • Мнения: 71
Вени  

ГоспоЙци Лъвици, кой ша пуЩи новата тема?

# 733
  • София
  • Мнения: 6 210
Аз имам петолинието и още две домашни  Joy! Ти ще можеш ли да я пуснеш?

# 734
  • Мнения: 71
Ok, ще я приготвя и ако няма други желаещи ще е пусна  Peace

Общи условия

Активация на акаунт