НОЕМВРИйската дружина иска да изгони Баба зима!!!

  • 26 232
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 81
Здравейте милички , Hug.Чета ви ,ама от това леке Александра немога да драсна и един ред  ooooh!.Само като чуе клавиатурата и ми се качва на главата,че и истерясва като не и дам да пипа (вече 3 пъти прецаква компа Mr. Green)

Вале,Калинка е пич ,ще се справи детето Naughty
Денчо ,всеки път като видя ,че си писала и се усмихвам . Права си ,ако живота ти поднася кофа с лайна,просто трябва да си я изядеш с усмивка  Mr. Green.Аз също с подобаващ кретенизъм отговарям на всички" доброжелатели",че от това по-зле няма да стане и на нас ни остава само да се усмихваме ...другото Божа работа .(Луди ли сте?Как ще се оправяте с 2 деца ?Ти си на майчинство-Иван няма постоянна работа....Що не изчакахте по-добри времена?...и на квартира....и на ток се топлите.... blahblah blahblah blahblah) #Sniper box

Абе исках да ви попитам вие каква еднократна помощ взехте за децата?

# 46
  • Мнения: 114
Привет!Благодаря на всички за подкрепата,много ме успокоявате  Hugаз знам,че ще си  стъпим на краката,но понякога се духвам с това безпаричие.Но наистина най важното е да сме живи и здрави,с парите все ще се справим,и най вече като сме заедно.За гризането,аз на малкия не му бях давала ябълка,беше ме страх,но дядо му доило си му давал без да ме пита и то едни големи парчета  :crazy eyes: и му казах да не му дава,защото Вас ето много лесно ми се задавя,а Тони не та не ,нищо му няма.И един ден всеки ми разказва как малкия като е бил при тях се задавил и 5 мен,не можа ли да го оправят да му изкарат парчето ябълка.Тя вика ти все ми казваше ама на мен не ми се вярваше докато не видях,вика,че за малко и щя ли да го изпуснат  Confusedте са се паникьосали и...и оттогава не смеят нищо да му дават.Аз даже май че ви разказвах за тоя случай.И много работи му даваха без да ме питат,аз и се карам тя си знае нейното   :Рая: ,но сега доста се е уплашила и съм сигурна че не смее нищо да му даде.Храната от кухнята никога не сме я пасирали.Банан си яде сам,понякога и въвлича му давам пак сам си яде,кюфтета много обича боцнато на вилица сам да си го яде  :Lil: ,определено доста добре се справя с гризането ,и той също иска вече сам да се храни и чак се ядосва като не може да си бодне нещо или да си гребне купичка.Забравих да се похваля най важното зъбчето дето толкова дълго ни мъчи най накрая проби  :в: Вече имаме 6 зъбчета.Шопи еднократната помощ за първо дете е 250лв,а за второ е 600лв.Ако още не си подала документите действай и си ги ги взимай,че нашата държава нали много дава,поне това си вземи.

# 47
  • Мнения: 81
Ванина ,мерси .Аз  за това питах ,че за Алекс подадох документите декември и се изненадах ,че са превели 250лв.Мислех ,че са 200лв ooooh!

# 48
  • Мнения: 8 508
Шопче, за второ както ти е казала Ванина дават 600лв.. Освен това има вариант да получаваш две майчински за двете деца, но е необходимо да прехвърлиш първото  на някоя баба или дядо (може и пенсионер, фиктивно назначен на трудов договор) и чрез него пак да си ги взимаш ти.

# 49
  • Стара Загора
  • Мнения: 494
Здравейте и от мен Hug

При вас как е времето? Тук е едно никакво - мокро, ту вали дъжд, ту спре. Реших да изведа Стефи малко, към 13 ч., смятах да е около час, но след 10 мин заваля и се прибрахме набързо. Пропуснах да спомена, че тръгнахме без количката, исках да походи и да се поизмори. Ето няколко снимки от кратката ни разходка и едно кратко клипче.

Днес имах неприятна изненада - отивам сутринта в кухнята да топля вода за млякото на Стефи и познайте - микровълновата не работииии... Много гадно, така съм свикнала, че сега ми е едно странно Simple Smile Топлих си сто часа мляко за кафе на котлона Joy Знаете ли дали могат да се поправят? Дано, че точно сега не можем да отделим пари за нова, дори и да е от най-евтините Confused

На Стефи днес й беше първото хранене с манджичка от кухнята. То не че е кой знае какво събитие, просто отбелязвам Simple Smile Дадох й супичката, като стане ще й дам десерта, по-късно вечерята. Малко се чудих как да ги натамъня, че тя пие и на обяд мляко (преди да заспи), което не искам да махам, но ще стане - с по-малки порцийки от всичко. А докато ме нямаша при нея, за да й направя млякото, беше успяла да докопа мишката (пропуснала съм да я бутна назад, за да не я стигне) и цъкала, цъкала, отваряла едни прозорци, затваряла други, издърпала лаптопа почти накрая на бюрото, който като влезнах почти беше на косъм да се изтрещи на земята Crazy Освен това беше успяла да блокира мишката, незнайно как, показалецът си стоеше горе вляво и няма мърдане, добре че се оправи след рестарт Simple Smile

Докато напиша поста, кача снимките и клипчето, мина час и половина, днес нета ми е повече от ужасен Tired

# 50
# 51
  • Мнения: 22
Добро утро и хубав ден на всички!  food010

# 52
  • Мнения: 398
Добро утро момичета.
Да почерпя, че днес любимото ми мъжле има рожден ден (макар, че е писан на 3-ти ).Да ми е все така добър, много здрав и скоро да си бъдем заедно тримката.

# 53
  • Мнения: 9
Ели, Честит ти рожденник! Пожелавам дълъг живот, крепко здраве и спорна работа в Английско! Неразделни цялото семейство и живот и  здраве Анитка да стане кака.
Като стана въпрос за Английско, ти проучи ли нещата с детска градина, ваксинации, педиатър? Как са цените?

# 54
  • Мнения: 398
Светланаа честно казано се омотах.Всеки различна информация ми дава.Знам, че като пристигнем трябва да запишем Анита при педиатър, а и нас си де при джипи.За другото ще се ориентирам на място.

# 55
  • София
  • Мнения: 35
Еличка, честит ти рожденник! Да ти е жив и здрав, да ви слуша и глези! Да му е леко на сърцето и тежко в джоба, че и вие да намажете покрай него. И скоро да си се събирате, че да си ни по-веселичка!    Hug

Хубав и спорен ден от мен!    Peace

# 56
  • Мнения: 1 031
Ели честит рожденник!
Да ти е жив и здрав, бъдете много щастливи и се обичайте много!


За говоренето - диването неще да говори и това е. Направо се чудя как може двамата ми сина да са толкова различни. Гоги на тази възраст беше като малка енциклопедия, също като Марчето на Денчо. Дори снощи бяха на гости у комшиите и Гоги ги е смаял как смята и как не се сърди на "Не се сърди човече" което е доста непривично за повечето деца.
За яденето - давам му всичко - той си и иска де. Задавял се е естествено ама се справя сам засега и не сме имали инциденти Praynig
Шамси оздравявайте бързо и стискаме палци за резултатите Peace
Вале малката много оправна - браво на детето Hug
Ванина пожелавам ви скоро толкова да забогатеете, че да не знаете какво да правите толкова пари Peace
Шопи търпение мила Hug Hug Hug

# 57
# 58
  • София
  • Мнения: 3 789
Гутен могрен и на морген татко му! Hug Mr. Green
Кой поръча този сняг, да си признава без бой! newsm66 Как да бутам количката из непочистените квартални улици...просто не знам Thinking Вчера съседка ни взе куФнята, ама днес съм решила да се "тестваме" самички afwitch Nature Snowman
Снощи като събличах Алекс за баня и забелязах на лявата й ръчичка четири зачервени петна с пъпка с връхче в тях. Пощурих се да мисля какво ли ще е, но така и не разбрахме от какво са. Днес пак са си там, като пъпчици, пълни с вода, само дето вече не са така зачервени. Течността е водниста. Днес педка е следобяд на работа, чудя се дали да я водя newsm78 че тя и нашата педка е една ...... smile3516  На някой бебок излизали ли са му такива пъпчици да ме насочи от какво може да са newsm78

Ели, Честит Рожденник! Да ти е жив и здрав, много да ви слушка и да се обичате дълги години newsm51
Хубав и усмихнат ден на всички ви! Hug

# 59
  • София
  • Мнения: 167
Добро утро!
Ели, честит ти рожденик! Много здраве, щастие, да си слуша и глези двете дами вкъщи  Hug Hug Hug

Аз да си похваля момите  Mr. Green Малката ще е категория гюле, днес бяхме на преглед и е 1100 гр, и се е позиционирала вече в правилна поза, дано докрая не изненадва майка си и с килограмите и с позата  Mr. Green
Голямата вчера смая лелите, защото вечрата не искаше да си тръгва от яслата и ги гушкаше  hahaha Детето яло какното са му дали, спало, играло, взехме си го бодро, игра в къщи до 8:30, вечеря без фасони и със слагането в леглото заспа. Peace Дано все така да е.  Peace

Миме, тез доброжелатели да им кажеш къде да ходят. И при нас се опитват, ама аз нали съм си теле и обикновено не обръщам внимание ако много не ме ядосат, че тогава с рогата напред помитам всичко. В гарсониера сме, къде ще се местим, наемите толкова високи, започваме бизнес ами ако нещо се провали тези 2 деца как ще ги гледаме, аз съм с молба за напускане чакам само да родя и тотално изчезвам оттам - и значи съм безработна  Mr. Green
Животът не винаги е лесен, но ако не полагаш усилия да осъществиш мечтите си, как ще се усмихваш после  bowuu

Тонеска, и моята не говори. Разбира всичко каквото й казвам, защото я пращам да си донесе играчки от другата стая или шише обаче си знае само "коте", "дай" и още една две малко неразбираеми за мен думички, та явно по-късно ще проговарят

Много усмивки на всички  Hug

Общи условия

Активация на акаунт