Незабравима(unutulmaz)-тема- 5

  • 45 386
  • 790
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 17
ne6to e mnogo nape4eno tolga kakvo si govorat s eda

# 706
  • Мнения: 0
какво стана сега, ще следят Бату и.............? Нататък не ми е много ясно какво става newsm78

# 707
  • Мнения: 2
ама те рекламите общо ще отидат кам 4ас, ужас, да не сте посмели да се оплаквате от новаТБ   Joy Joy Joy




Ей не се оплаквайте от рекламите , ако ги няма тях Бинзи кога ще ни информира!!!

# 708
  • Мнения: 0
  в купчината с въпроси да се включа и аз в  крайна сметка след толкова приказки еда дали каза на хару,че с толга не са се оженили и тая мелда найстина ли е бременна ако е така е направо не е истина яко му дупе на хару #Crazy

# 709
  • Мнения: 17
lele momi4eta dokade stignahme s tezi serqli 6te me izhvarlqt ot doma

# 710
  • Мнения: 0
Много е напечено положението ?! Дами ,някакво предположение как ще продължи сериала ,селд като Харун чуе ,че Мелда е бременна ? newsm78

# 711
  • Мнения: 0
Ами май иска да се запознае с бащата на бебето на Еда, но може и да бъркам.
Заради този сериал почнах да уча турски.Simple Smile

# 712
  • Мнения: 115
ама те рекламите общо ще отидат кам 4ас, ужас, да не сте посмели да се оплаквате от новаТБ   Joy Joy Joy




Ей не се оплаквайте от рекламите , ако ги няма тях Бинзи кога ще ни информира!!!

е така казано - супер   bouquet

# 713
  • Мнения: 200
Май като я гледам тази змия ще се окаже бременна от Харун. Уж беше упоен кога спаха... аз ли не разбирам как стават бебетата, като имам 2 деца или сценаристите нещо този път прекалиха  newsm78


ще е голям купона, двете сестри бременни

# 714
  • Мнения: 0
значи случи се нещо много странно дето аз не разбрах как стана харун каза на еда и ще сложиш край на играта че сте женени със толга явно му е казала или незнам каво е станало той откаде знаеше бурак се упули защото разбра че харун е жив той си мислеше че снайпериста го е убил  

# 715
  • Мнения: 115
Мале и сега какво ще пражи мистър Харун с две бременни сестри  Crazy Crazy Joy Joy Joy

# 716
  • Мнения: 0
жал ме е за Еда милата сега пак салзи. newsm45

# 717
  • Мнения: 115
еда каза ли на Толга за Харун всъщност

# 718
  • Мнения: 0
dobar ve4er na vs vijdam 4e ima dosta zriteli koito gledat v momenta na jivo po atv da vi popitam melda sea kato gi vide pregranati sig ve4e razbra nali?

# 719
  • Мнения: 2
dobar ve4er na vs vijdam 4e ima dosta zriteli koito gledat v momenta na jivo po atv da vi popitam melda sea kato gi vide pregranati sig ve4e razbra nali?



Мелда отдавна знае за тях!!!

Общи условия

Активация на акаунт