Специалисти по УНГ в Пловдив???

  • 184 581
  • 73
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 40 781
Ние имаме провлем със сливиците.Кой бихте ми прероръчали?Става въпрос за сина ми на 3,8г.
Благодаря!

# 16
  • Мнения: 0
Nai-dobrite za men sa D-r Kulov i Doc.Djambazov predi mesec mi praviha operaciq v Kaspela i sum mn dovolna,a klinikata e nai-dobrata v Bg za UNG operacii ! D-r Kulov raboti v Kaspela i Universitetska bolnica raboti sus zdravnata kasa i e mn dobur diagnostik !

# 17
  • Мнения: 0
Eto telefona na d-r Kulov 0899 262626

# 18
  • Мнения: 0
Не ходете при д-р Диляна Вичева. Тя е истински ужас - за нищо не я бива.

# 19
  • Мнения: 229
При Вичева - в никакъв случай!!! Иначе - ние и в момента обикаляме по УНГ специалисти, че ще оперират сливиците на дъщеря ми в сряда, аз лично изпитвам най-голямо доверие към д-р Крема в "Каспела", но ще се опитам да я заведа при д-р Джамбазов, когото така горещо препоръчвате.

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 551
Извинявам се на авторката на темата, че ще се включа към въпроса й   bouquet
При нас е следната ситуацият - малкият ми син е на 3,4 г. От много време хърка, сумти, лигави се и т.н. признаци за носна сливица. 2-3 лечения пробвахме, защото искаме да избегнем операция. Последното дава резултат, но личната ми даде и направление за УНГ. Държи обаче да е детски специалист, който не бърза да оперира Simple Smile Препоръча ми трима - д-р Христо Петров /имам доста смътни спомени от посещение с големия ми син преди няколко години/, д-р Христо Славов /IV-то ДКЦ/ и д-р Валентина Костуркова /II-ро ДКЦ/. Моля за мнения и за тримата. Благодаря предварително   bouquet
П.П. Замислям се дали да не запазя и час за доц.Джамбазов, след всичките положителни мнения, които прочетох тук  newsm78

# 21
  • Мнения: 229
Доц. Джамбазов е трудна работа, пък и не знам дали въобще прави такива прегледи. Часове за частен прием дават за след месец, пък и сега нали е шеф на унивеситетската болница, предполагам че ще има и много административна работа.

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 551
Божура, в какъв смисъл "не прави такива прегледи"? Не е подходящ за нашия случай?

# 23
  • Мнения: 458
Извинявам се на авторката на темата, че ще се включа към въпроса й   bouquet
При нас е следната ситуацият - малкият ми син е на 3,4 г. От много време хърка, сумти, лигави се и т.н. признаци за носна сливица. 2-3 лечения пробвахме, защото искаме да избегнем операция. Последното дава резултат, но личната ми даде и направление за УНГ. Държи обаче да е детски специалист, който не бърза да оперира Simple Smile Препоръча ми трима - д-р Христо Петров /имам доста смътни спомени от посещение с големия ми син преди няколко години/, д-р Христо Славов /IV-то ДКЦ/ и д-р Валентина Костуркова /II-ро ДКЦ/. Моля за мнения и за тримата. Благодаря предварително   bouquet
П.П. Замислям се дали да не запазя и час за доц.Джамбазов, след всичките положителни мнения, които прочетох тук  newsm78

сина ми бе при д-р Христо Петров, доволна съм, опита всякакви лечение, не се хвърли веднага да оперира, много внимателен и с добър подход към децата.

давам телефона 0889/530-750

# 24
  • Мнения: 1 835
Хирургиите на Пещерско шосе.Доц.Спас Консулов-перфектен и с двете ми дъщери.Оперира и на двете третата сливица,от тогава никакъв проблем.

# 25
  • Мнения: 251
Хирургиите на Пещерско шосе.Доц.Спас Консулов-перфектен и с двете ми дъщери.Оперира и на двете третата сливица,от тогава никакъв проблем.
Даааа, наистина е много добър специалист! И екипът му е прекрасен - в МЦ "Св.св.Дамян и Козма"

# 26
  • Мнения: 0
Най-добре е да се въздържате от посещение при доц.Диляна Вичева.
Аз имам много лош опит,но не желая да го споделям,
защото ще трябва да напиша един дълъг песимистичен роман.

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 1 029
искам да попитам майчетата от пловдив,чистели ли ли сте на дечицата ви ушенцата от ушна кал при някой УНГ,при кой ,и по кой метод?

защото ние ходим сега при д-р МИлинич,аз съм много доволна от нея като лекар,от отношението й към малкия,защото има търпението към него,а той реве и се дърпа,в понеделник личния не ни изтрая понеже е много зает.а е педиатър.
та трябва да му се изчистят ушичките-тя обясни че в Каспела в кабинета ги чистели с нещо като прахосмукачка за ушенца,но й се струва като гледа поведението на малкия,че няма да стои мирен,а за тази процедура  се лежи мирно,и шефа й нямало да даде,т.е. тя се съобразява с него,.
И викаше в другия център Хипократ ,със сестрата по-спокойно с водичка щяли да ги изчистят.Изглежда там й е по-спокойно да работи.
Другите УНГ как правят почистването на ушичките?

# 28
  • Мнения: 0
В каспела приемат ли с направление?

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 40 781
В каспела приемат ли с направление?

Да.

Общи условия

Активация на акаунт