Февруари настана, с бебенце е вече мама! (43)

  • 20 328
  • 744
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 6 011
Добро утро, дами!

# 61
  • София
  • Мнения: 6 011
Да споделя, че очевидно раждам.  Crazy Crazy Crazy
С болезнени контракции съм, все едно ще ми идва и в същото време все едно имам стомашно разстройство /като усещане/. Сега чакаме малкия да стане към 7, да го закараме на градина и се понасяме към болницата. Зверски съм отекла също така.  Rolling Eyes
Взех си душ, пооправих райграса колкото успях по спомени и сега си чакам.  Laughing

# 62
  • Мнения: 4
Аз съм следващото таласъмче тази сутрин! Whistling Залепих се за компа, че поне като не спя, мъжа ми да поспи! Горкия! Само се въртя по цяла нощ и това е! Сега си хапнах и съм доволнаааа! Той и без това половинката ми е в отпуска от днес и ще освежава стаята за бебчето! Пък аз ще се мотам наляво-надясно!
Ника, успех и бързо раждане пожелавам!
Честито за малкия Борис на сем. Уидоу!!!

# 63
  • София
  • Мнения: 6 011
Ралмин, мерси! Hug Аз съм със секцио, искаше ми се да е планово, ама май ще стане по спешност.
Мъжа ми и той милия е на линия и сега е в банята.  Laughing
Хубавото на тази сутрин е, че най-сетне прословутия септемврийски болничен ми е със статус В момента се обработва и може и да се опарича, освен да се сдобия с дете.  Joy

# 64
  • Мнения: 4
Представям си, Ника как се вълнуваш от срещата с бебешока! Като знаеш че ще го видиш само след няколко часа! newsm44

# 65
  • София
  • Мнения: 6 011
Вълнувам се, да, на мама грозотийчето.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes В същото време ме е обхванало спокойствие, че всичко ще е наред.
И леко безпокойство как ще се оправят мъжете тук без мен.  Joy

# 66
  • Мнения: 4
И аз все си мисля какво ще прави мъжа ми като 3 дни след раждането като ще съм в болницата, ако всичко е нормало де! Ама дотам да стигна.....

# 67
  • София
  • Мнения: 6 011
Гаранция - ще се шашне както никога не си го виждала досега.  Crazy

# 68
  • Мнения: 1 131
Ника,успешно раждане миличка.И да се похвалиш след някой друг час.

# 69
  • София
  • Мнения: 6 011
Благодаря ви!
Отивам да будя малкия, после тръгваме. Ако родя, ще пиша на Бръмби, ако ме върнат, пак ще пиша.  hahaha Ама не ми се вярва, нещо са нагъсто и болезнени, е, поне разбрах какво е това контракции.  Crazy
 Hug

# 70
  • Мнения: 219
Никааа, успех, мила! Всичко да мине перфектно  Heart EyesHug Ама че хубавооо! Целувки

# 71
  • Мнения: 45
Добро утро! Ех, че хубава новина. Чакам развитието с Ника и стискам палци  fingerscrossed baby_neutral

# 72
  • Мнения: 1 403
Ето сним4ица на Симонка

тук

# 73
  • Мнения: 1
Вълнувам се, да, на мама грозотийчето.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes В същото време ме е обхванало спокойствие, че всичко ще е наред.
И леко безпокойство как ще се оправят мъжете тук без мен.  Joy

НИКА успех мила, Hug много скоро да гушкаш твоето гардже . . .
и Аз  съм се притеснила как ще са моите мъже без мен,но бабите са обещали да помагат  . . .

# 74
  • Мнения: 143
Добро утро.
Ника,стискам палци всичко мине по вода.
Дороти,толкова прекрасна дъщеричка си имаш,да ти е жива и здрава.
Аз тази нощ не спах.Събудих се към 3,30,беше ми нещо не съвсем наред,имах болки и контракции.Въртях се до 6 часа и после задрямах.Сега като станах всичко ми мина.

Общи условия

Активация на акаунт