Под сърцето ми расте малко ЮНСКО бебенце - 13

  • 18 370
  • 728
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 36
ЕЕЕ 2 дена ме няма и се изписали темата  Hug Hug Hug Да кажа за лошото настроение - аз във петък вечер бях така, поревах си и ми мина  Rolling Eyes
Иначе Честити Ви щъркелчета на всички  smile3525
За обща поръчка аз се нареждам първа на опашаката  Mr. Green Mr. Green Особенно от некст, ако се навиете  Crazy
tenderseducer желая ти мила, най щастливият миг случвал ти се в живота, до момента  Hug Hug

 Забравих да кажа на Елиска.... миличка... чесно да ти кажа, аз не бих търпяла подобно поведение  #Crazy Независимо от това че е преживяла толкова болезнена загуба  Crossing Arms  За мен такова поведение е недопустимо, не аз съм човека който трябва да ти дава каквито и да било съвети, но бих поговорила с таткото и бих взела КРУТИ мерки!!! Дано отмине това положение, но не знам като се роди бебо как ще се справяш  ooooh!

# 706
  • Мнения: 94
Момичета майските мами си имат вече едно бебенце Hug

 Наистина много рано, седмаче, да им е живо и здраво!

# 707
  • в белята
  • Мнения: 536
А мойто момченце се върти като пумпал , в един момент ме рита ниско долу ,а после го усещам как се върти и започва да рита около пъпа...................хич не му е скучно. Crazy Crazy Crazy

# 708
  • Пловдив
  • Мнения: 789
е, честито бебе на майските мами! да е живо и здраво. Тендерче - честито и чакаме снимки!
Имам въпрос към Ivy
Знам, че вече имаше въпрос за кърменето и хранителните алергии, но отнася ли се същото за алергиите от растения? Аз имам такава алергия, не знам от какво точно, но лятото кихам, подсмърчам, даже понякога имам обриви. Точно началото на юни може пак да ме започне алергията- трябва ли да кърмя детето?

Ей, кой ще пуска нова тема??  newsm78 Аз с тоя кръст дето ме боли днес няма да се задържам много пред компютъра.

# 709
  • Мнения: 36
Такааа... позаинтересовах се как горе долу аджеба става тия поръчки от Англия, условия и цени на доставки  Mr. Green Аз мисля така както прочетох че тези които сме най близо до Пловдив и от Пловдив, можем да ползваме услугите на фирма Детство мое . Имат офис там. Уловията са-
За заявка на специални поръчки сайтът “Детство мое” изисква депозит от £30 за поръчки над  £40 и £10 за поръчки под £40. Депозитът трябва да бъде платен преди изпращането на поръчката Ви към България,за предпочитане в деня на заявка.Плащане може да извършите по следните начини:
- Банков път на посочената сметка
- Paypal elmiakids@yahoo.co.uk (3% такса)
- Пощенски запис на името на Денчо Петров Денев - адрес: гр. Пловдив 4004, до поискване. (моля, изпратете ни имейл, ако изберете този начин за плащане)
Депозитът е невъзвръщаем в случаите на отказ за получаване на поръчка от Ваша страна по каквато и да е причина.Изключение правят случаите, в които не сте получили поръчката си в рамките на 4 работни седмици от заявка и ние не сме Ви уведомили за проблем с доставка /пр.забавяне от страна на фирмата,от която е направена поръчка/.
В случаите на връщане на сума от нас,курсът на паунда е този в деня на плащане от Ваша страна.
Цената на специалната услуга се изчислява по следния начин:

цената,посочена в дадения сайт+
10%+
£1.5 лири на килограм транспорт до България
доставка на дадения сайт до наш адрес

За всяка отделна поръчка се начислява такса от £1 /таксата е за цялостна поръчка,не за артикул и в случаите на пускане на две поредни форми за поръчки се начислява само веднъж/.

Стоките се доставят в Пловдив,от където могат да бъдат взети лично или да бъдат изпратени с куриер до адрес за Ваша сметка/стандартна цена на куриерска фирма *Тип топ* .За населени места, в които *Тип Топ* нямат офис, ще използваме “Еконт” от Пловдив до Вашето населено място/.

Т.е. аз до колкото разбирам - ако сме поръчали за 50 паунда (около 3кг стока) всичко ще стане равно на - 50 паунда + 5 паунда (10% за фирмата) + 4,5 паунда (за килограмите ) + 1 паунд (за самата поръчка) + цената на доставката от самия сайт (за next e безплатна мисля) .. или казано така - 60 паунда ще платим  Crazy Mr. Green Mr. Green Дали ме разбра някой не знам  newsm78 Whistling Whistling

# 710
  • Мнения: 0
Леле откога не съм влизала... Hug
Аз да се отчета за ФМ. Всичко му е наред на детето и с голям зор не разбрахме какво е  Joy
Лекаря само казва "има"....И аз Неееее, не искам да знам пола. И той добре де исках да кажа че си има бъбреци  hahaha

Елиска, нещата описани по този начин ми приличат по-скоро на своеобразен бунт от страна на доведената ти дъщеря.
Децата по един или друг повод започват да се чувстват необичани и не част от семейството. Затварят се във собствен свят и принципите на другите и моралните им хигиенни и т.н. прнципи започват да губят смисъл.  В случая, ако е така, се получава точно този ефект, непостигане на резултати нито с добър тон нито с лош нито с агресия.
Случва се в нормални семейства, където и двамата родители са си биологичните на детето, може да се случи и при вас.
Аз на ваше място, вместо да налагам правила бих се обърнала към психолог за съвет... Peace
След появата на бебето, и отделянето на нужното му внимание и от твоя и от страна на баща му, нещата съвсем могат да се задълбочат...
Впрочем ти сама ще усетиш какво е да гледаш едно малко и безпомощно нещо и ще си дадеш сметка, че нея вече няма кой да я гледа по този начин, защото каквато и мърла да е тя винаги за нейната майка е щяла да бъде "нейното прекрасно дете" и към нея е щяло да се подхожда с едно безкрайно търпение, каквото всъщност е родителството.

Аз споменах каква е моята свекърва и повечето реакции бяха, как подобно отношение не се търпи.
Ами аз започнах да го търпя, едва когато аз самата станах майка.
Сега гледам моето момче и си давам сметка, че сигурно и аз няма да си харесвам снахата и ще й намирам 300 кусури.
Нали колкото и да порасне, то за мен ще си остане онова малко нещо, което съм държала на гърдите си и съм галила в безсънните нощи, когато е скъсал нервите ми да плаче по цяла нощ...
Малко се отплеснах а и вече отдавна съм офтопик, но някак не исках да подмина това което ми направи впечатление.
Гушки на всички и един прекрасен неделен бременен остатък от мен  Hug


Последна редакция: нд, 07 фев 2010, 17:00 от ˙·٠ sorceress٠·˙

# 711
  • Мнения: 4 192
Мария, честито!
Тендър  Heart Eyes

˙·٠ sorceress٠·˙ , много ми харесаха разсъжденията ти, подкрепям ги и съм напълно съгласна с това
Аз на ваше място, вместо да налагам правила бих се обърнала към психолог за съвет... Peace
в крайна сметка, каквото и да е поведението на детето, то вероятно има определени причини за него, а каквото и да е наличното възпитание, включително и хигиенни навици, то е дадено от родителите или от хората, полагали грижи за детето, тъй че разговор с бащата - родител на детето - е добро начало Peace Преди да съдим, нека не забравяме, че никоя от нас не е застрахована от подобно стечение на обстоятелствата при собственото й дете Peace дано разбира се, при никого не се случва Praynig

Елиска, от предишни твои постове ми направи много силно впечатление как си възприела линия на поведение на приятел на това дете, полагаш грижи и усилия за възпитанието му оттук-нататък и си мисля, че ако имаш търпението да продължиш в същия дух, нещата ще се подредят прекрасно за всички вас Heart Eyes

# 712
  • Под липата
  • Мнения: 620
˙·٠ sorceress٠·˙  bouquet И да исках, по добре нямаше да го кажа!  Heart Eyes

# 713
  • Мнения: 119
Честито Тендърче, желая ви много, много семейно щастие и любов!

Мария, честит ти син щъркел!

Прекрасни са покупките на всички ви, и аз съм поръчала няколко неща от Ларедут, но още не са пристигнали. Иначе съм много навита за обща поръчка. Разгледах огромно количество сайтове и най - много ме впечатлиха Некст, Пъмпкин пач и Мадъркеър. Като съм гледала и съотношението цена - качество и визия на дрешките. До сега съм поръчвала само самостоятелно от сайтове, доставящи пряко до Бг, но ще ги разучим и посредниците.
В петък ми се наложи да прекарам няколко часа в патологията на Втора градска и съм доста потресена. Чета, че някои от вас са с добри лични впечатления, дано аз не съм се ориентирала правилно в обстановката, но от това, което видях, май не бих се ориентирала за раждане там. Знам, че родилното е много добре ремонтирано и сигурно там нещата седят по различно. Ако порядките обаче са еднакви, съм без коментар. Например, присъствах как три от момичетата лежащи там се консултираха помежду си, дали е удачно една от тях да помоли да и отключат отделението, за да отиде да купи кафе и вафли за всички /цялото отделение се заключва и лежащите нямат свободен достъп извън него/. Едната събра смелост, отиде и помоли санитарката да и отключи. Тя я изпрати за разрешение от дежурния лекар, който с неодобрение склони, като каза, че на бременните не им е нужно кафе, а закуска са имали преди малко #Crazy Трябваше да дам урина за изследване, а нито една тоалетна не се заключваше и чашките за урина бяха н - та употреба, само премити #2gunfire Абе, доста се шокирах и май при мен отпада този вариант.

# 714
  • Мнения: 147
Леле. Ула, какво е това чудо дето описваш Shocked

# 715
  • Мнения: 14
Леле,мами,ако знаете тук при нас какъв сняг вали...аз лично от дете не си спомням да е имало такова време,ама е хубаво де,днес даже с милото си направихме голяяям снежен човек.
 Grinning
Тендерче,желая ви безоблачно и щастливо бъдеще и едно малко сладко същество да допълни семейната идилия през юни!
А майските мами наистина си имат бебче-милото,родило се е 30см и само 850гр,много се развълнувах!

# 716
  • Мнения: 293
Да е живо и здраво детенцето дано да няма обаче при нас седмачета.

# 717
  • Мнения: 293
Много мьничко добре ли е иначе???

# 718
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 850
Мамчета от Пловдив ще ме насочите ли къде се намира ДКЦ1.Темата на лекцията във вторник ми се вижда интересна,но не знам дали ще мога да се откъсна за да отида.

# 719
  • Мнения: 41
Мамчета от Пловдив ще ме насочите ли къде се намира ДКЦ1.Темата на лекцията във вторник ми се вижда интересна,но не знам дали ще мога да се откъсна за да отида.
ДКЦ1 е поликлиниката на Понеделник пазара  bowuu

Общи условия

Активация на акаунт