Нека има Еко подфорум в Бг-Мамма!

  • 8 759
  • 177
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 2 132
Ekcnpec не рабрах много защо горното ми изречение предизвика такава реакция. Просто констатирах, че съм разбрала, че няма кой да се занимава с модерирането на една такава тема, ако е из другите подфоруми. Нито съм вложила някакво лошо чувство, нито упрек, даже и усмивка има накрая.

А не е ли по-лесно да се закове вече съществуващия еко справочник и в него да се публикуват само линкове към новосъздадени теми?

# 166
  • Мнения: 957
Разбира се,че да  bouquet Hug

# 167
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
А не е ли по-лесно да се закове вече съществуващия еко справочник и в него да се публикуват само линкове към новосъздадени теми?

Не, няма да е по-лесно, защото няма да има кой да го допълва...
Просто го ползвайте при създаването на новата тема...

# 168
  • Мнения: 2 652
В тази нова закована тема не разбрах ще се пише ли? Защото, ако само се обновява първа страница, няма да излиза в нови отговори.

# 169
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
В тази тема ще се пише... Но няма да се водят дискусии, а ще се събират линкове...
А това, че не се добавя нов постинг... А само се редактира първия такъв... Отново ще вади темата в нови отговори на моите публикации с логото до името на темата...

# 170
  • Мнения: 658
Рапорт даден - ˚*˚ ЗЕЛЕНА / ЕКО / "ЕСТЕСТВЕНА" БИБЛИОТЕКА ˚*˚ . Имам още малко работа по систематизирането...
Да я изпълним с нови съдържателни теми, пък нека времето покаже дали с този указател ще се постигне целта ни за повече ориентация, по-бърз и лесен достъп до темите с еко съдържание.
_Grace_ , Meg!, ще се включите ли в обновяването на библиотеката, плийз?

# 171
  • Мнения: 3 988
Кабив, прекрасна работа.   bouquet
Аз бих се включила в обновяването.

# 172
  • Мнения: 6 999
Ако натисна извести, ще ми излиза в новите публикации, нали?
Не е нужно да пиша запис  Mr. Green
Ако намеря нещо интересно, ще ви го пращам за одобрение за темата Simple Smile

# 173
  • Мнения: 2 652
Kabiv, ще се включа, разбира се  Hug

# 174
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Ако натисна извести, ще ми излиза в новите публикации, нали?
Не е нужно да пиша запис  Mr. Green

В "Нови отговори на моите публикации" няма да ти излиза...
Ще получаваш уведомления в мейла си...
Само че, предварително трябва да организираш по подходящ начин опциите на своите известия в профила...
Като отидеш в , после Известия и Е-мейл, трябва да отбележиш от падащото меню...
Озаглавено като "За темите и форумите, за които съм поискал оповестяване, ми съобщавай за:"...
Та там, от падащото меню избираш "Отговорите и модерирането"...
Като не забравиш след избора на тази опция да натиснеш бутона "ЗАПАЗИ НАСТРОЙКИТЕ"...

За да ти излиза темата в "Нови отговори на моите публикации", трябва да публикуваш мнение в темата... Разбира се, вместо дебилното "Запис", можеш да публикуваш някакъв смислен постинг... С подходящ за включване линк към някакъв материал, тема или друга информация...
Успех...!

# 175
  • Мнения: 6 999
Merci, Експрес.
Няма да пиша запис, и на мейла ми стига Simple Smile
Като имам интелигентно включване, ще се включа  Grinning

# 176
  • София
  • Мнения: 178
Да!

# 177
  • Мнения: 4 390
Aganka , не четете и пишете наизуст.
Смятам, че вече темата е за заключване.

Общи условия

Активация на акаунт