Дъблин

  • 15 915
  • 79
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 893
Спахме в The Glen Guesthouse. С изключение на кафето на закуска всичко друго беше ок.

# 31
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Спахме в The Glen Guesthouse. С изключение на кафето на закуска всичко друго беше ок.

Мерси за инфото, край навих се тотално вече  Flutter

# 32
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Таксито ще е около 50 евро някъде.
За чекирането-не знам,може би в хотела трябва да се пита.

# 33
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Таксито ще е около 50 евро някъде.

Знаех си, то с този късен полет няма как. Ще видя хотелите и евентуален трансфер, би трябвало да е малко по-евтино при тях.

# 34
  • Мнения: 653
Сиренце, тази сутрин се върнахме от Дъблин, бяхме там на дълъг уикенд.
Таксито от летиЩето до центъра ни излезе 20 евро. На вас може би малко пове4е с ноЩна тарифа.
Градът е невероятен, но сега не ми се пиШе, искам да съм оЩе там   beer3

# 35
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Сиренце, тази сутрин се върнахме от Дъблин, бяхме там на дълъг уикенд.
Таксито от летиЩето до центъра ни излезе 20 евро. На вас може би малко пове4е с ноЩна тарифа.
Градът е невероятен, но сега не ми се пиШе, искам да съм оЩе там   beer3

Мерси за инфото, вие с какво пътувахте и къде отседнахте? Може и на лични да не спамим тук  Flutter

# 36
  • Мнения: 653
Мерси за инфото, вие с какво пътувахте и къде отседнахте? Може и на лични да не спамим тук  Flutter

пътувахме с aer lingus и спахме в http://www.buswells.ie/
хотела е в центъра, но на тиха и спокойна улица, ако резервираШ много предварително има добри тарифи

# 37
  • Мнения: 6 993
Пише, че не е желателно да повдигам стара тема, ама все пак...
Силно подозирам, че единият подарък за сватбата ни е пътуване до Дъблин - пътуваме петък сутрин, там сме в събота, неделя си тръгваме, не знам по кое време.
Ако съм права, ще се радвам на съвети - какво може и трябва да се види за един следобед и един ден.
С бебе сме, т.е. ще излезем следобеда към 4-5 и ще трябва в 8-9 да се приберем. Сутринта излизане към 11, прибиране към 14, излизане пак към 16-17 и прибиране 20-21.
Ще е възможно ли да видим нещо въобще в такива интервали? Ок ли са хората там с кърменето по обществени места?

# 38
  • Варна
  • Мнения: 10 575
Не ми стана ясно този петък ли летите?

Сестрата на мъжа ми, в момента е за 4 път в Дъблин на екскурзия, но се връща на 29ти и чак тогава мога да я питам, какво ще препоръча да видите за това кратко време и с бебенце.

# 39
  • Мнения: 6 993
Не, не, края на март  Hug Аз да съм подготвена  Simple Smile

# 40
  • Варна
  • Мнения: 10 575
Ще я питам и ще пиша Simple Smile

# 41
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Можеш и в темата за Ирландия да поискаш съвет какво да се види за един следобед и един ден.Аз съм била два пъти,но за мой срам,не помня точно какво и що.Помня,че Иглата е в центъра,също и статуята Моли Малоун е на централната пешеходна.Темпъл бар улицата е в центъра,Дъблин касъл. newsm78Аз бях доволна от разходката с автобус из града,като в Лондон са.Слизах на Дъблиния(музей за викингите),замъка,затвора,пивоварната Гинес.Също и в една голяма катедрала влизах.Имаше промоция-ако си купиш билет за автобуса за обиколка,ти дават ваучер за пешеходен тур подарък.Също един от съветите беше,ако е възможно и не вали например,да се качвам на автобус,където шофьора разказва,а не е на запис.Зоологическата на мен лично много ми хареса.Чувала съм за едни градини-Пауърскорт,но не съм ходила.

# 42
  • Варна
  • Мнения: 10 575
Най-добрите безплатни атракции в Дъблин.

# 43
  • Варна
  • Мнения: 10 575
Говорих със сестрата на мъжа ми. Малко й беше трудно да препоръча нещо, защото не знае какво ви е интересно, но спомена тези забележителности:

1. Пивоварната Гинес и музея към нея, т.е. било нещо като музей, много интересно. После се изкчавали по някаква кула и от върха й имало страхотна гледка към цял Дъблин, която си заслужавала. Ние имаме от нея доста подаръци от Гинес - най-различни сладки изкушения с бира в тях, чаши, тип термос, някаква бутилка за бира, която я държи студена, часовник-будилник, отварачка за бутилки и още какво ли не. Ако отидете може да купите много подаръци от там за спомен на роднини Simple Smile
Разходката била около час-час и половина, не си спомня с точност

2.Ако ви е интересна историята на Ирландия, имало някакъв затвор, превърнат в музей. Там били снимани доста филми, но доколкото разбрах гледаш килии, като влезеш Mr. Green И тук отнемало около час.

3.Исторически музей, където имало запазен скелет с кожа по него Mr. Green, било много интересно.

4.Градският замък.

# 44
  • Мнения: 6 993
Благодаря, Мис Ноар  Hug

Общи условия

Активация на акаунт