Отговори
# 675
  • Мнения: 430
Здравейте, преди малко се върнах от прегледа при Д-р. Ганчева и сядам да разкажа накратко - това е лекаря за мен. Нямате си идея колко е внимателна, спокойна и влизаща в положението на всяка жена. Първо прегледа предишните ми изследвания защото аз така пожелах, след което внимателно ме разпита за всякави болежки мои и на цялата ми рода. Задаваше ми много въпроси и дойде ред на прегледа. Преглежда ме  по-дълго време от колкото ми трая цялата конизация. Гледа през цялото време с колпоскоп без аз да съм я молила (защото понякога се молиш и не искат). Маза ме няколко пъти с различни разтвори 4-5 тампона с мазила смени и през цялото време говори какво се вижда какво мисли тя че може да бъде и какво трябва да се направи според нея. Взе ми цито на 2 стъкалца от всички участъци които и се сториха съмнителни и от канала и около него. До сега винаги са ми взимали на 1 стъкло, не знам как е било при вас. След това махна апарата и ме прегледжда механично с ръка имах болки в дясно, установи се че имам изменени клетки все още, които изобщо не са изрязани на конизацията , имам възпаление от дясно и там доста ме боля като ме пипаше. Изписа ми силен антибиотик, свещички вагинални някакви йодни бяха и противогъбично заради антибиотика. Всичко това колпоскоп + цито+ преглед 35 лева. Стоях около час при нея. Резултата ще е готов след 2 седмици защото наплива е голям. Докъто бях там непрекъснато звъня телефона за записване на часове. Е това е . С 2 думи очарована съм от професионализма и отношението й към мен. Каза че ще обсъдим вариантите за лечение по-подроно след резултата от цитото. Хубава вечер на всички Hug Hug Hug

# 676
  • София
  • Мнения: 964
Чери Hug Hug Hug  newsm51


  И аз съм очарована от  твоя разказ  и  май наистина си попаднала на най - големия професионалист!!!    newsm10 newsm10 smile3525    Два месеца ли се чакаше за  прегледа при нея?  А доколкото разбрах май и адреса не е същият от  1 -ва стр. , а е нов ???

# 677
  • Мнения: 5 140
Чери радвам се, че си очарована и това е твоят доктор, евала на жената...вярвай й и всичко ще е ок.  Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Джес ако има нови координати д-р Ганчева ми ги дайте за да ги сменя.  Hug Heart Eyes

# 678
  • Мнения: 430
Да наистина много съм доволна. Адреса е същият ул.Искър 23 щяла е да се мести но не е , сега е там все още и тел от 1ва страница е валиден. А днес записваше за месец април. Дано и на вас ви допадне ако се запишета при нея. Успех на всички newsm10

# 679
  • Мнения: 23
Здравейте, преди малко се върнах от преглед след конизация заради полип, взеха ми цитонамазка, но аз още имам течение след конизацията и се чудя какъв ли резултат ще излезе. Хистологичните изследвания не ми намериха в кабинета, проф. изобщо не ги видя, прегледа ме и каза, че всичко е добре, но аз съм притеснена, как може да ми няма никакъв документ че съм оперирана? Дори се чудя за какво изобщо ходих на преглед без никакви документи. Сега след прегледа имам някакво много бледо розово течение, слабо. Повече се притеснявам от колкото преди прегледа.

# 680
  • Мнения: 5 140
Мира спокойно, всичко ще се нареди  Peace

п.п. хааа и племенницата ми е Мира  Hug

# 681
  • Мнения: 23
Мира спокойно, всичко ще се нареди  Peace

п.п. хааа и племенницата ми е Мира  Hug


Ами...направо не зная защо изобщо ходих на преглед, ...акушерката така и не намери нищо, а аз не обясних...какво да ви кажа, в момента всичко ме боли и най-вече главата. Вие как ходихте на първия преглед след конизацията? Какви документи имахте? Как може нито резултати нито епикриза да има...щели по пощата да ми я пращат, абе аз исках на прегледа да видя и да попитам...в къщи за какво ми е.

Последна редакция: вт, 02 мар 2010, 18:33 от Mira72

# 682
  • Мнения: 259
Чери,аз също съм очарована от разказа ти за тази лекарка.Чувала съм много
хубави отзиви за нея и смятам,че всичко което описваш за нея е много гочно.
Винаги съм смятала,че все още се намират много честни и истински професионалисти
в тази област, а не такива които ни имат за банкомати.Искам да те попитам ти
къде прави конизацията.Сигурно си разказвала,но аз съм много разсеяна личност
и не си спомням.Ти май като мен беше ПАП3....след конизацията.Имаш ли някакви
неприятни усещания,защото аз също до скоро имах болки в дясно долу ниско и проф.Карагьозов
ми предписа само свещички.Наистина болката от тях мина,но ПАП 3 си остана.Лекувах се,но
сега отново дойде време за нова контролна цитонамазка а аз се чудя къде да отида.
Там където ходя нямат колпоскоп,а това е нещо което е много важно особено
когато има някакъв съмнителен резултат.
Чери,много ти благодаря за инфото и много се радвам,че си намерила точния лекар.
Довери се Ганчева,защото наистина е професионалист ... Hug Hug Hug

# 683
  • София
  • Мнения: 2 521
Мира, в кое здравно заведение се развива действието и кой е този професор, може да си писала но не помня!

# 684
  • Мнения: 259
Мира,ти не беше ли правила конизацията в Плевен при проф.Горчев?

# 685
  • Мнения: 23
Мира,ти не беше ли правила конизацията в Плевен при проф.Горчев?
Да, там. Всичко беше наред, операцията мина успешно, но как ми няма никакви документи от нея не зная. По-скоро не ги откри сестрата в кабинета, те може би са си били там, защото ми казаха, че резултатите от хистологията са добри.

# 686
  • София, под Карлсон
  • Мнения: 638
Добро утро момичета  Wink
Първо да се похваля- отрязах си косата  Mr. Green Сега съм чисто нова, подмладена с 5-6 години според любимия  Mr. Green
така се сбогувам с всички проблеми и неприятности, обещала съм си вече само PAP I и след прегледа през април започваме бебеправенето  Heart Eyes

Чери, много се радвам да чуя още едно много хубаво мнение за д-р Ганчева. Аз миналата седмица си записах час за средата на април. На мен също ми каза, че адресът си е същия- явно поне дотогава ще си е там. Само да попитам, за да съм сигурна- става дума за улица "Искър" в центъра, при Дондуков  newsm78

Мира, странна работа, не би трябвало така се губят документи  #Crazy Но за мен е по- странното, че ти вземат цито само месец след конизацията. Много пъти сме дискутирали тук това, но често за толкова кратък период раната още не езарастнала добре и резултата не е показателен.  newsm78

Синеоч, и мойта племенница се казва Мира  Simple Smile Как е детенце днес, надявам се сет добре и няма да се налага да я водиш по лекари.  Praynig

Последна редакция: вт, 02 мар 2010, 10:38 от Blues

# 687
  • Мнения: 23
Ами без никакъв документ за конизацията, а аз не помня обясних ли изобщо какво ми е правено, очаквах да извадят нещата там. Тая цитонамазка изобщо няма да я търся. А преглеждаха ли ви иначе след конизацията? Като ми намерят евентуално нещата си ги взимам и отивам след като ми свърши цикъла отново, дано този път всичко с прегледа е нормално.

# 688
  • Мнения: 5 140
Мира на мен специално цито и колпоскоп ми правиха 3 месеца след конизацията, а хистологията си я взех на 20-тия ден след конизацията, всичко си седи в мен, имам си папчица и съм си преснимала епикризата, така ми каза доктора и си я нося всеки път когато ходя на цито плюс от предния път цитонамазката. При доктора бумащина не седи, достаъчно е че ме има на компютъра му.

# 689
  • Мнения: 23
Точно и аз това искам, да бяха ми дали всички документи от конизацията, аз да си ги нося всеки път. Отидох на първи преглед след конизация, като ме изписаха ми казаха  на 30 ден да отида и това и направих. Но имах чувството, че съм отишла на обикновен гинекологичен преглед, нормално ли е лекаря да не ти види иследванията при прегледа? Аз се чудя дали изобщо ме разбраха за какво съм там?
Колко време след конизация ходи на първи преглед?

Общи условия

Активация на акаунт