Отговори
# 690
  • Мнения: 5 140
на 3-тия месец след конизацията, така ми каза доктора, така и направих

Мира а той след прегледа каза ли ти нещо? И ти пак в частната клиника ли ходи на "прегледа"?

# 691
  • Мнения: 23
Прегледа ме както на обикновен преглед, каза, че всичко е наред, но би трябвало да ми види епикриза и изследвания.Той не попита за тях, много съм объркана и притеснена, но още след конизацията ми каза да отида 30 дни след нея на преглед. Все пък той знае защо тогава трябва да отида.

# 692
  • Мнения: 5 140
Мира незнам какво да те посъветвам, а сега след този преглед кога ПАК трябва да отидеш, каза ли ти?

# 693
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
Чери, а болката вдясно каза ли ти какво е ?яйчник ли?

# 694
  • Мнения: 199
Момичета за жалост биопсията ми е потвърдена. Доц. Ганчев е видял че съм с CIN II дори на места и CIN III. Конизацията е сигурна - надявах се на грешка но уви. Ще отида до гинеколога за да видя кой ми препоръчва в София. Д-р Ганчева за която пишете че е толкова добра - прави ли конизации?

Последна редакция: вт, 02 мар 2010, 13:32 от iva popovska

# 695
  • Мнения: 179
Точно и аз това искам, да бяха ми дали всички документи от конизацията, аз да си ги нося всеки път. Отидох на първи преглед след конизация, като ме изписаха ми казаха  на 30 ден да отида и това и направих. Но имах чувството, че съм отишла на обикновен гинекологичен преглед, нормално ли е лекаря да не ти види иследванията при прегледа? Аз се чудя дали изобщо ме разбраха за какво съм там?
Колко време след конизация ходи на първи преглед?

На мен първи прегред след конизация беше също на 30 ден за да се види как зараства имаш ли някакви оплаквания конците точно тогава почнаха да ми падат иначе ми бяха казали че ще ми ги махнат.Колпоскоп и цито на 3 месец.Най-добре първо да ги подгониш да ти намерят епикризата.Успех и не се притеснявай.

Момичета за жалост биопсията ми е потвърдена. Доц. Ганчев е видял че съм с CIN II дори на места и CIN III. Конизацията е сигурна - надявах се на грешка но уви. Ще отида до гинеколога за да видя кой ми препоръчва в София. Д-р Ганчева за която пишете че е толкова добра - прави ли конизации?

Да прави и най-добре ако можеш отивай при нея.И аз останах очарована от нея когато ходих там на преглед  Peace

# 696
  • Мнения: 199
Аз сега съм в цикъл, евентуално трябва да отида предварително на преглед с всички резултати и да ми се насрочи дата за конизацията.Възможно ли е да ми правят биопсии отново и всички др. изследвания?

# 697
  • Мнения: 737
Аз сега съм в цикъл, евентуално трябва да отида предварително на преглед с всички резултати и да ми се насрочи дата за конизацията.Възможно ли е да ми правят биопсии отново и всички др. изследвания?

Ако се съмняваш в резултата си можеш да поискаш още една биопсия, но според мен няма защо да отлагаш. Гледай да си насрочиш конизацията възможно най скоро. Успех  newsm10

# 698
  • Sofia
  • Мнения: 68
Здравейте!
И аз си записах час за Д-р Ганчева за средата на Април.
Много хубави мнения и се надявам и аз да остана доволна.
Притесняваме това проточване във времето, но какво да се прави за най-добрите явно се чака.

# 699
  • Мнения: 2 898
РеаHug Hug Hug!

Ива, прави  конизацията и всичко да остава зад гърба ти.Ще стискам палци.

# 700
  • Мнения: 430
Здравейте момичета.
БЛУЕС да една пряка на дондуков до пожараната с/у 3 то ДКЦ ул Искър 23.
Д-Р. Ганчева прави конизации че някой ме попита но не помня кой. На мен ми я прави Д-р Ангелов , той също е много добър , но защо при мен се получи така незнам не съм имала късмет да ми махне всичко до здраво, иначе не е лош като лекар.
БЪФИ да имах болки от дясно но като ме натисна тя, иначе нямах никакъв дискомфорт или болки, тя каза че е възпаление.
По повод на това което споделя Мира се сетих че вчера д-р Ганчева искаше копие от хистологията и ми направи нещо като картон и там закачи това копие и всичко описа след прегледа. Как може лекар да не знае къде са документите на пациента, струва ми се несериозно.
ЗВЕЗДИ да бях 2 прегледа след конизацичта пап3 и за възпалението ми изписа АБ и свещички, това го разказвах вчера ако искаш хвърли му един поглед да не се повтарям . Ти при кой лекар мислиш да ходиш и какво ти казаха за този резултат след конизацията?

# 701
  • Мнения: 199
Момичета ето какво пише, сега взех резултата от второто мнение- Дисплазия II-III степен. Лека прозоплазия в цервикални жлези. Жлезисто ерозио.
 Гинеколожката ми  работи с  Румен Димитров от Майчин дом, даде ми координати, той е и в МЦ Фемина,но каза ако си реша да отида и при Ганчева. Аз звъннах на нейния gsm и обясних на сестрата за какво става въпрос и ми каза че до 19,30-20ч след като свърши с пациентите ще говори с д-р Ганчева и ще ми се обадят. Дано да ме вземе - искам при нея да направя конизацията.

# 702
  • Мнения: 23
Днес звънях и попитах за резултата от изследванията , казаха, че всичко е наред, полипът бил нормален, няма никакъв проблем, аз все пък съм конизирана заради полип, а не заради друго. Казаха ми, че с този резултат мога да отида и след 6месеца. Аз обаче ще отида след третия на преглед. Вас на първия преглед след конизация как ви прегледаха?

# 703
  • София
  • Мнения: 964
       Здравейте момичета !!!


  Аз нещо съм в кофти настроение , чета ви  редовно но не ми се пише нещо - всъщност нищо не ми се прави........


   Ива ,  стискам ти палци да направиш конизацията и всичко да е наред - вярвам ,че при  Д-р Ганчева ще е най добре!   Peace Praynig


     Мира , радвам се че резултатите ти от хистологията са добри и няма нищо тревожно !  Hug Peace  bouquet



     Чери,  Реа,  Звезди, Димана - Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes


     Синеоч  Hug Hug Hug- как е детенцето , оздравявате ли ???  newsm10

# 704
  • Мнения: 23
Gesika , благодаря!   bouquet
И на мен от доста време нищо не ми се прави, нямам желание за нищо. Освен синчето друго май не ме радва...

и не точно по темата...онзи ден свалих един филм от замунда - Нощи в Роданте, ако имате възможност и време гледайте го...невероятна история.Четох преди книгата, но филма е невероятен.

Последна редакция: вт, 02 мар 2010, 20:02 от Mira72

Общи условия

Активация на акаунт