Чакаме ритничета от Юлските момчета и момичета

  • 19 603
  • 737
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 5
Много ще стискам палци за Боби.Толкова позитивен човек е ,че няма начин да се случи нещо лошо.

# 181
  • Мнения: 108
Здравейте и от мен ! Както се изпарих така и се опулих отново !  Wink Благодаря на всички,които ми писаха на лични и във форума.Радвам се,че имам подкрепата ви и ще пиша единствено и само заради вас.И на който не съм му интересна нека ме прескача и не е длъжен да ми отговаря на питания,да показва съчувствие за нещо,което ми се е случило и подобни.Толкова по тази тема,че наистина взе да писва всичко.
Днес имах посещение от акушерката си.Поприказвахме си,посъветва ме да си купя една лапма с червена светлина и да си я ползвам при главоболие,схващане,че дори и като се роди бебокът.Няма по-добро церене на подсечено дупе от оставяне на голо дупе за половин час да диша на въздух и лампата да го затопля само.На бебока му чухме и сърчицето,което бие със 162.Според док всичко е напълно нормално и да спра да се притеснявам вече.Бебето е с гръбче обърнато и вертикално.Матката ми е вече порасла като за 20 седмица,достигнала е вече пъпа ми.
Който е застрашен от преекламация или иска да я избегне като мен, се препоръчва много айрян със сол и изобщо да се наблегне на соленкото и белтъчините. Peace
При нас отново забрули страшен сняг и днес отидох да взема детето с шейната.Кой ли е мислил,че февруари ще е толкова снежен. Crazy
Стискам палци на Боби да се завърне с радостни вести !  Praynig
Целувки !

# 182
  • Мнения: 293
Весе, един може би невеж въпрос  Embarassed какво е Иначе, какви шейни за детето, ние тук колите си караме на шейни  Mr. Green Вчера около 50 см. сняг да сме имали, прогнозата е още сняг  Crazy по-добре в Швеция да си бях останала  Mr. Green

# 183
  • Мнения: 7 425
  Бяла Лястовичке,добре дошла отново! Hug
  Това с червената лампа за мен е новост,ще разпитам нашата педка,че ме заинтригува. Simple Smile

# 184
  • Мнения: 714
 Желая успех на Боби и се надявам скоро да се завърне сред нас! Praynig
 бяла лястовица,щастлива съм да те видя отново!  bouquet
Лека вечер,момичета!

# 185
# 186
  • Варна
  • Мнения: 18 168

предполагам че е имала предвид прееклампсия
http://www.moetodete.bg/bremennost/p3_775_0.html

# 187
  • Мнения: 85
Добре де, но в случая на някои от симптомите не е ли противопоказно да се приема повече сол?

# 188
  • Мнения: 108
Да де прееклампсия на бг.  hahaha На немски му викаме прееклампси! Малко по го оплетох на български.  Blush

Не защо да е вредно да ядеш яйце със сол или да пиеш айрян със сол?! Не намирам нищо нередно и нездравословно,а аз наистина винаги съм избягвала солта и ето,че при Мики я хванах. Tired

А иначе това е една такава подобна лапма и се продава при нас в Росман (за Сю).Акушерката каза,че струва само 6 евро.

# 189
  • Мнения: 85
Ами защото знам че задържа вода а така и теглото,и също така знам че когато има завишен албумин дават препоръки да не се консумира много сол,но може и да се бъркам нещо,незнам newsm78

# 190
  • Мнения: 2 011
Бяла лястовице , добре дошла отново.  Hug
Тази лампа предполагам е с инфрачервена светлина. Тук ги има, не са много скъпи и съм чувала, че определено са полезни при много болежки.
acid , новината за Селена е много добра, радвам се.

Боби40 , стискам много здраво палци.

# 191
  • Мнения: 108
Бяла лястовице , добре дошла отново.  Hug
Тази лампа предполагам е с инфрачервена светлина. Тук ги има, не са много скъпи и съм чувала, че определено са полезни при много болежки.
Точно така ! Много хубаво си го обяснила на правилен български - благодаря !  Hug

За преекламсия се препоръчва много солено ! Много малко хора го знаят това,но преди няколко години една жена е направила тези изследвания.За който разбира немски ще му пусна и линк.Има направена и такава група от жени с това заболяване.И пише всичко за това заболяване и как може да се предотврати,а именно със солта.И да ви кажа аз сега наблягам на соленото и всичко е наред за сега.В урината ми няма белтък,а погледнах си сега книжката със изследванията и съм имала при 6 от уринните си изследвания белтък в урината,а накрая най много естествено.

# 192
  • Мнения: 366
Здравейте и от мен - слагайте синия щъркел за мама Дани  Simple Smile
ох аз днес паднах на леда и сега съм със счупена ръка и под помашен арест  ooooh!
сега пиша само с лявата  hahaha
пазете се момичета!
мама ме предупреди да не ходя по студовете на работа ама кой да слуша  ooooh!

# 193
  • София
  • Мнения: 351
добра вечер, момичета

бяла лястовица, добре си се завърнала  Hug

danito_d, много съжалявам; днес и аз за малко да се пльосна на леда, но някак изтанцувах танца си, без да падна; стискам палци всичко да е наред с бебето и дано да не те боли много счупеното

за матката, акушерката в ЖК ми обясни, че по сантиметри матката е равна +/- 2 см на гестационната седмица, т.е. в 18 гс матката трябва да е голяма около 18 см; а дали тези сантиметри стигат до или над пъпчето, идея нямам;

за мъжете, много съжалявам, че не ви разбират; аз си имам прекрасен мъж у дома, за който сама си завиждам

за пушенето, аз от 6 години не пуша, но около мен всички пушат като комини и съм свикнала (въпреки че на теория знам, че не трябва); но за сметка на това в новото жилище инсталирахме мощна вентилационна система в хола (където се пуши) и не се усеща никакъв дим, нито миризма

лека вечер на всички

# 194
  • Мнения: 2 185
Мацки стига сте се дрънкали за глупости. Какво толкоз делите из тоя форум. Светлето само ако може Бога да не намесва, че стана съвсем мазало с него  Joy.

За превенцията на прееклампсия наистина се препоръчва да се приема достатъчно протеин, защото в противен случай започват да се разграждат мускулите в тялото и от там протеина в урината. За солта също е вярно, колкото и нелогично да звучи, предвид високото кръвно налягане, с което се свързва състоянието. Но е за предпочитане солта да е морска или хималайска, а не обикновената йодирана  Peace . Ето материал за прееклампсията на английски, дано не се натовари някой http://pregnancy.amuchbetterway.com/prevent-preeclampsia-diet-nutrition/ .

данито_д много неприятно за счупената ръка и честито за сините гащи.

Общи условия

Активация на акаунт