Чакаме ритничета от Юлските момчета и момичета

  • 19 548
  • 737
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 193
Добро утро, момичета!
Тазе сутрин пак е много студено.- 4 градуса, усеща се като -11 (така пише в abv.bg)
Но с помощта на шапка и качулка успях да се добера до офиса преди да са ми опадали ушите  Grinning

Чета, че говорите за раждането.На мен толкова далече ми се вижда, че ме е страх все още да го планирам. Мисля да не ангажирам доктор, ами като дойде времето - направо с колата към АГ-Варна. Да сме живи и здрави, другото ще го измислим като наближи  Simple Smile

Аз разглеждах списъци с имена - ама те всичките толкова смешни, особено мъжките...Ужас!
Незнам как ще вземем такова решение с моя. Толкова труден ми изглежда изборът! Всеки ми казва, че по-нататък само ще ми дойде на умът името. Дано!

Успешен ден на всички!

# 226
  • Мнения: 366
anizi благодаря!
не знам как се става мъжка майка и как се гледат мъже, малко се плаша, но ще се справим  Twisted Evil
бях се настроила за момиченце, което да си глезя и да си играем с кукли ха ха
ама и с камиончета ще поиграя  Party

# 227
  • Мнения: 128
Е еее Дани да си мъжка майка е страхотно, още повече че момченцета са страшно привързани към майките си. Ако даваш много любов на бебо и той ще ти отвръща със същото, няма нещо с което да се сравни това усещане! Да си мама е страхотно било то на момче или момиче! HugЩе видите скоро! Grinning

# 228
  • Stavanger, Norway
  • Мнения: 173
Добро утро! Вчера докато следих темата беше спокойно и вяло. В един момент реших да работя и са се случили много неща  Crazy
Започвам по ред - Бяла лястовичке, радвам се за завръщането ти. Щях да ти пиша на лични вчера като видях, че те няма, но ти си ме изпреварила и си се върнала  Heart Eyes С този свеж аватар и ведро настроение, освежаваш темата.
Трябва да си призная, че последните няколко страници, от предишната тема просто ги прескочих и затова чак вчера забелязах, че някои хора липсват.
Боби, надявам се всичко да мине добре. Почивай си спокойно и ти желая само положителни емоции!  Hug
Светле, всички според мен са добре дошли в темата.  Heart Eyes Убедена съм, че си достатъчно мъдра да преодолееш раздразнението си и да продължиш да си част от темата   bouquet
Сега за другите засегнати теми:
1. Мъже - Моят мъж при първото ми забременяване, което за съжаление беше мисед, беше изключително неразбиращ. Като гледамповедението му този път стигам до извода, че просто е бил неподготвен, въпреки, че и двамата го искахме и го бяхме планирали предния път. Сега и аз съм по-подготвена психически и емоционално. Предполагам, че затова не се чувствам напрегната, приемам по-лесно промените в тялото си и съответно и мъжът ми реагира по-адекватно на ситуацията. Обичам го и той ме обича. Помага ми и ме разбира  Heart Eyes
2. Болница за раждане - спряла съм се на една, но мисля, че всички частни клиники, независимо дали имат кувьози са задължени да изпращат по-тежките случаи с новородени в държавна болница. Не претендирам, че е така навсякъде, но в Сливен, където ще раждам е така. Все пак предпочитам там с надеждата всичко да е наред. В частната клиника във Ветрен не искам, защото е много скъпо.
3. Бургаски мами, не мога да ви засека всички в скайп за да ви разменя скайповете. Надявам се скоро да се засечем. Аз съм онлайн от 9 - 17:30ч.

# 229
  • Мнения: 87
Е еее Дани да си мъжка майка е страхотно, още повече че момченцета са страшно привързани към майките си. Ако даваш много любов на бебо и той ще ти отвръща със същото, няма нещо с което да се сравни това усещане! Да си мама е страхотно било то на момче или момиче! HugЩе видите скоро! Grinning
Напълно си права!    bouquet

# 230
  • Мнения: 85
Добро утро момичета!
Аз днес ще се отдам на блажен мързел,вчера ни идваха гости и манджата дето сготвих си остана,няма да готвя изчистила съм си-кеф!!!
Относно имената-аз още не знам какво име искам,първия път дъщеря ми толкова имена смени докато родя,че ако трябваше да и дадем всички името и щеше да е доста латиноамериканско Mr. Green,а пък и не знам още какъв цвят ще са ни гащите Grinning.Вчера си рових в нета и попаднах на страницата на Общинска в пловдив-там ремонти са правели-доста добре ми се сториха нещата,смятам след месец,два да се обадя да видим кога да отида да ме прегледат и да кажат как ще раждам,а и видях,че предлагат епидурална упойка-срещу сто лева разбира се, но който има желание може да си я закупи-горе долу е станала на нивото на частните по удобство.

# 231
  • Мнения: 0
Добро утро,мами, хубав и слънчев ден на всички  bouquet
avia ,аз имам желание утре да изслушам лекцията за представянето на пловдивските родилни отделения,но не съм сигурна, че преди обед ще има кой да ми гледа детето, за да дойда. Би ли ми казала кой го организира? Друга от пловдивските мами, че ходи ли? Ако не успея да се включа, вие ще разказвате Grinning

# 232
  • Мнения: 22
Добро утро  Hug
Изпуснала съм,че авиа е писала за лекции в Пловдив  Sad Щеше да е хубаво да ида,не знам защо не ги обявават някъде на по-видно място от самите обекти,аз от Вис Виталис,олучих една брошура за 27 януари,а ми я дадоха на 30 януари  Joy

Днес трябва да ходя по едни задачки,а ми е толкова студено  Crossing Arms

Лед ден на всички  Peace

# 233
  • Мнения: 1
Чета, че говорите за раждането.На мен толкова далече ми се вижда, че ме е страх все още да го планирам. Мисля да не ангажирам доктор, ами като дойде времето - направо с колата към АГ-Варна.
Напълно споделям мнението ти Peace
И от поста ми всеки си направи собствени изводи Joy,аз не съм гонила никой Stop
Незнам защо някой се опитват да ми говорят със някакъв тон newsm78
Както и да е,не съм в никакъв случай раздразнена,по скоро се раздразниха тези,които трябва!И защо като има нападки срещу някои съфорумки трябва да си заровя главата,напротив Naughtyще си изразявам мнението както всички!
Пък ако не ви харесва и мен не ме четете!
Благодаря все пак на момичетата,които не са толкова агресивни и благодарение на тях ми е приятно да съм във форума!То не може на всички да сме угодни.
Най  сме хубави такива като се " Joyизтърпяваме" една друга!
Хубав ден!

# 234
  • Мнения: 2 011
IVA:) , всъщност лекцията е за днес - сряда от 11ч. Имаш още 20 мин. да се изстреляш.  Laughing

galinna_pj , ти при кого ражда първия път в Окръжна? Иначе отделението наистина е ремонтирано, имат и доста добър сайт.

# 235
  • Мнения: 7 420
   Да...Темата за имената е безкрайна!
   Някъде съм чела,че най-подходящо име за бебето си може да избере само майката!Тя най-добре усеща вибрациите на малкото и съответно избира и име с най-подходящи вибрации.

    Danito_d,да си мъжка майка е много готино!Ще видиш! Wink Hug

# 236
  • Burgas
  • Мнения: 33

3. Бургаски мами, не мога да ви засека всички в скайп за да ви разменя скайповете. Надявам се скоро да се засечем. Аз съм онлайн от 9 - 17:30ч.
[/quote]
cvetulka опитвам се да ти пиша, за да ме впишеш  имен в сайп листа, но ми изписва, че квотата ти от входящи съобщения е запълнена
Аз съм от бургаските мами и ще ми е приятно да си общуваме по-директно

Страхотен ден на всички  bouquet

# 237
  • Мнения: 0
dunaika благодаря Hug Оставаше да се изстрелям да ходя на лекция утре Laughing Адски разсеяна съм станала отново, но и с предната бременност бях така, та не съм изненадана поне от себе си Laughing

# 238
  • Мнения: 366
Ееееее благодаря на всички мъжки майки за готините постове.
Започвам да очаквам с нетърпение това изживяване - съвсем ми променихте нагласата сладурки такива  Hug
Аз да се похваля как сготвих пилешка супа с лява ръка и почти обездвижена дясна - направо се гордея със себе си Simple Smile
Добре 4е е счупена в лакътя а не в китката   chef
Стискам и аз палци за Боби и Пума!

# 239
  • Sofia
  • Мнения: 823
Здравейте Simple Smile
Аз след малко тръгвам за работа, но сега си слушам музичка и ми е едно такова хубаво. Събирам положителна енергия преди да изляза навън на студа. Отделно вчера ме нападнаха 2 кучета, нали тук в София ги имаме по много, та и в нашия квартал. Честно казано бях решила, че ще ме ухапят, така ръмжаха срещу мен и бяха готови да ми скочат, късмет беше, че ми се размина. Нямаше и никой наблизо, който да ми помогне евентуално. После като все пак се отдръпнаха усетих как треперя цялата, като седнах в автобуса продължих да трепяря. Най-много ме беше страх за бебето в корема. На никой не го пожелавам. Та днес ще се заредя поне с някаква пръчка като тръгна, но мисля в скоро време да си взема спрей срещу кучета. Такова нападение ми се случва за втори път.
Относно имената, името на дъщеря ми започва с първата буква от името на свекърва ми. Сега съм решила да уважа първите букви на майка ми или баща ми и, ако е момиченце името ще започва с Т, а ако е момченце ще започва с П. Твърдо съм за българските имена, но все още си избирам. Признавам, че започнах да разглеждам списъци с имена малко след като разбрах, че съм бременна. Embarassed
Желая хубав ден на всички ви. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт