Не се препоръчва за бременни! Закъсняла история

  • 11 772
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 155
Agneshka,
много съжалявам за тази история.
Надявам се да се оправите бързо и безпроблемно. Стискам палци.

Целувки на малката принцеса  remybussi

# 16
  • Мнения: 910
I pomni che za bremenni vsichko e bezplatno -  da ne se opitvat da te karat da plashtash za tezi izsledvania, zashtoto sama gi iskash.
Moeto kotentse beshe okolo men prez tsialata mi bremennost i da chukna na durvo nishto losho ne se sluchi. No sam chuvala mnogo loshi neshta. Niama da te striaskam, prosto ne go gushkai mnogo, v nikakav sluchai ne mumpozvoliavai da te draska i da te blije. Prosto za vseki sluchai. Az kato rodih obache triabvashe da go premestia, zashtoto bebeto moje da hvane alergia, koiato ostava do jivot.

# 17
  • Мнения: 4 414
Цитат на: Altie
Имам един въпрос. Знаеш ли дали този д-р Гунев има частен кабинет на бул. Славейков?

да същият е...Пенчо Славейков 18...аз ходех в същия кабинет...
а за токсоплазмозата Абаджиева ти е казала - аз я подкрепям! щом си си направила за Даун/предполагам в Майчин Дом/, те правят и за токсоплазмоза едновременно, само че то излиза по-късно - питай ги!
лека бременност Wink

# 18
  • Мнения: 2 693
agneshka, имаш и всичките мои  thumbsup  thumbsup !

# 19
# 20
  • София
  • Мнения: 299
Цитат на: agneshka
Цитат на: Altie
Имам един въпрос. Знаеш ли дали този д-р Гунев има частен кабинет на бул. Славейков?

да същият е...Пенчо Славейков 18...аз ходех в същия кабинет...
а за токсоплазмозата Абаджиева ти е казала - аз я подкрепям! щом си си направила за Даун/предполагам в Майчин Дом/, те правят и за токсоплазмоза едновременно, само че то излиза по-късно - питай ги!
лека бременност Wink


Ами аз си взех резултатите вече, искаш да кажеш че в тях има за токсоплазмоза или да си направя допълнително?  Embarassed

А колкото до лекаря, ясно, няма да се ходи повече при него. А ми го бяха препоръчали много. Една приятелка й правиха операция (не помня точно какво беше), беше нещо гадно и само той й го беше открил и направил операцията съответно. Но явно... е според зависи Sad

Мерси. Simple Smile

# 21
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Искаш да кажеш, че на теб и на това малко съкровище увито в розови кърпи ви се е наложило да изживеете подобен ужас ?!
 Агнешка, Стискам ви всичките си палци и съм убедена, че скоро това ще бъде само лош спомен за вас!!!!!!
 Целуни малката Ния (Агнешка) от мен и Бимбото !!!!!!

# 22
  • Мнения: 4 414
Цитат на: Altie

Ами аз си взех резултатите вече, искаш да кажеш че в тях има за токсоплазмоза или да си направя допълнително?  Embarassed

А колкото до лекаря, ясно, няма да се ходи повече при него. А ми го бяха препоръчали много. Една приятелка й правиха операция (не помня точно какво беше), беше нещо гадно и само той й го беше открил и направил операцията съответно. Но явно... е според зависи Sad
Мерси. Simple Smile

отделни са, не са в тези за Даун...аз отидох за Даун и жената, която ми взе кръв каза, че задължително пускали и за токсоплазмоза, но те излизали 1 седмица по-късно/дали пък не беше по-рано:oops:  Neutral Face /, ако искам да се обадя да ми кажат резултата...не зная на теб дали са ти пуснали и токсоплазмоза, но можеш да питаш за да не ти точат кръв отново.
 а за лекаря Imp  и на мен горещо ми го препоръчваха...от няколко места - независими...една приятелка ражда при него - супер доволна...моят опит обаче е друг - за мен този не е лекар!...та изборът си е твой
успех! и не се шашкай! Wink

# 23
  • Мнения: 299
КаК  се наричат тези изследвания за Даун/ кръвните имам в предвид/

# 24
  • Мнения: 6 155
Цитат на: Eti
КаК  се наричат тези изследвания за Даун/ кръвните имам в предвид/


Биохимичен скрининг.
http://www.bg-mamma.com/?action=article;id=432

# 25
Здравей Агнешка!
Срашо съжалявам за това което ти се е случило и искрано се надявам да го преодолеете и да няма никакви последствия за бебо!
Както ти посах и аз ходия при този лекар иужасно се стреснах от това което сподели с нас!
Искам да те попитам специалист ли ти каза, че вродената пневмония е резултат от бактериите в урината ти, защото съвсем се обърках! След като прочетах твойти преживявания не знаех на кой да се обадя и звънах на докторката, при която ходих на курс за бъдещи майки. Тя ми обясни, че тази пневмония е почти невъзможно за се получи от бактериите в урината, защото плацентата имала способността да не пропуска бактерии. Тя пропускала само вируси. Т.е. пневмонията може да е резултат от някакъв вирус или както ми обясни от някакво страдание на плода, а причини за последното дал господ. Та затова съвсем се обърках Confused  Confused  Confused
Моля те пиши!

# 26
Мисля, че се справяш отлично. Радвам се, че имаш подкрепа в лицето на тати. Дано всичко се оправи по-бързо. Успех.  Hands Thumbsup

# 27
  • Мнения: 444
Това, което си преживяла е ужасно! Трябваше по-рано да пишеш за този " лекар", за да не попадат други жертви при него! Стискам палци на малката сладурана да се оправи, не се колебай прави всички изследвания и процедури които трябва, не слушай бабите! Много сте сладки на снимката!  Stuck Out Tongue
УСПЕХ!!! Grinning

# 28
  • Мнения: 4 242
Дано по- скоро всичко се нареди и по- бързо забравите мъките Praynig Много късмет ви желая от сърце Flowers Four Leaf Clover    и чакаме скоро добри новини  thumbsup

# 29
  • София
  • Мнения: 10 309
Цитат на: Kisha
I pomni che za bremenni vsichko e bezplatno -  da ne se opitvat da te karat da plashtash za tezi izsledvania, zashtoto sama gi iskash.


Въпросното изследване не се поема от здравната каса и ще трябва да си го платиш. А иначе го правят в абсолютно всяка частна лаборатория, освен на гореспоменатите места. Аз си го направих в "Лора" до съдебната палата.

Общи условия

Активация на акаунт