Обвиненията към мен.Защо?

  • 15 081
  • 307
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 4 668
По едно време ми стана жал за авторката . Просто мисля , че argun е права и момичето наистина не познава друг модел и начин на живот освен този на жертва  Confused
Но сега като я чета вече не мога дори и да я съжаля . Тя просто сама си го търси това отношение и не желае да прогледне .
Така че , няма смисъл да се хабим да и даваме съвети .
А онзи "майстор" нейния , който пробва и с трите / или просто си мечтае /предизвиква смесени чувства в мен - и ме е смях и ми е жал , че е такова комплексарче и ми идва да му обясня колко е смотан .

# 301
  • Мнения: 355
Момичета, защо се хабите? Каквото и да кажете, Дидката няма да се откаже от мъжът си и това е. Ако ще и да се сборичка с другите две.

Мерси за подкрепата,но няма да е и този месец.Дойде ми на 2-ри,така че е сигурно,че не съм бременна.Но не е дошъл края на света PeaceНяма да се откажа,ще продължаваме с опитите!Стескам палци и на теб! Praynig Praynig Praynig

Дидитка, след бременността намини и ни кажи как вървят нещата.
Стискам ти палци да си щастлива и обичана, но имам известни опасения Peace
Успех   bouquet

# 302
  • Мнения: 3 181
На 22 си, животът е пред теб, защо бързаш?
Това ли  е мъжът на животът ти?
Ако той с това неуважително поведение те прави щастлива, искам да ти споделя нещо, други хора са хипер щастливи.
Търси хипер щастието. Wink





# 303
  • Мнения: 582
С мъжът ми от 5месеца правим опити за бебче,но до сега няма резултат.Започнаха обвинения че проблемът е в мен,че съм стерилна,че нямя да "хвана".Той не иска и да чуе за спермограми или контролни прегледи.Всичко му било наред.Сигурен е че проблема е в мен и даже ми заяви че правел секс с още две жени и която хванела тя щяла да е с него.Моля ви дайте ми съвет как да го накарам да си направи тест?Възможно ли е с тези думи да си отмъщава за стара моя постъпка,която го е обидила и сега да иска аз да почувствам това,което е преживял и почувствал той?Помогнете ми,моля ви!

 Момиче ти наистина ли искаш такъв съвет? Питаш как да го закараш на лекар, а не те притеснява фактът, че той ти казва, че ти не можеш да "хванеш" и че правел секс с още не знам си колко жени и която хванела, тя ще да е.
 Значи за мен вариантите са два- или и двамата сте излязли от пещерата и отношенията ви са просто на такова ниво, че за зачеването да се говори като за "хващане" или просто на някой му е скучно и си няма друга работа освен да измисля подобни теми.
 В случай, че темата е истинска(което се надявам да не е така), бих могла да ти кажа, че нямаш реална преценка за нормални отношения между мъж и жена, нямаш уважение към себе си, за да търпиш подобни думи и че просто ти си всичко друго, но не и готова за дте и семейство. Не го знам къв е тоя мъж, дето ще говори така на едно момиче, но и тебе честно казано не мога много да те разбера. Нещо много си противоречиш.

# 304
  • Мнения: 0
...даже ми заяви че правел секс с още две жени и която хванела тя щяла да е с него

И ти искаш дете от тоя?? Остави го да си пръска халосното семе по "другите две" Tired Баси, ако ми се каже подобно нещо ще го кастрирам по бързата процедура, и да не е в него проблема, ще стане.

# 305
  • Мнения: 473
Мъжът да не е мормон? Защо не се съберете да живеете трите булки и ТОЙ ,поне ще си делите разходите,а може и да си следите откъсо овулацията?! Момиче, дай му зелен светофар. #Crazy

# 306
  • Мнения: 1 560
Всеки изминал ден все повече теми ме шокират.  ooooh!

# 307
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Ох, кво стана в тази България? Може ли да има такива хора ?  newsm78

Не искам да давам съвети. Искам само да разбера как наистина съществуват такива хора? И на какво се дължи подобна ситуация - възпитание, морал , акъл или нещо, означаващо се с буквата ¨i¨ след плюса?

Защото даже и темата да не е истинска, съм сигурна, че е провокирана от реална ситуация.

Общи условия

Активация на акаунт