Ако дискова херния имаш ти, на купон с нас бъди! - 6

  • 253 206
  • 744
  •   2
Отговори
# 120
  • Мнения: 615
Здравейте, на всички!
Много одавна не съм писала но от време на време чета форума.
От 5-6 месеца правя една гимнастика ставна на Норбеков и се чуства стахотно.Сетих се да ви я предложа като някакъв вариант с/у болката ,може и на друг да помогне.

За това ли става въпрос http://video.google.com/videoplay?docid=-6079496902419825751#

# 121
  • Мнения: X
Очаквах повече отговори....
Момичета наистина много се нуждая от съветите ви.
Ако има някои от вас от Пловдив също приемам мнения и препоръки.
Уместно ли е при това положение да "стиснем зъби", и да не ходим никъде ?

# 122
  • Мнения: 45
Очаквах повече отговори....
Момичета наистина много се нуждая от съветите ви.
Ако има някои от вас от Пловдив също приемам мнения и препоръки.
Уместно ли е при това положение да "стиснем зъби", и да не ходим никъде ?
Не е удачно да чакате да ви доиде помощ от някъде -правилно са ви ориентирали към доц.Габровски ,но той работи в неврохирургия Пирогов и е един от най добрите,също така и доц.Поптодоров-колеги са.Щом са ви казали операция -сондираите поне още две мнения и я направета-не толкова страшно стига да имате доверие на човека които ще ви оперира.
Тишо-благосаря за лина за гимностика-точно като за мен е-вече правя физиотерапия но ми липсваха координати за ухпажнения. bowuu

# 123
  • Мнения: X
Очаквах повече отговори....
Момичета наистина много се нуждая от съветите ви.
Ако има някои от вас от Пловдив също приемам мнения и препоръки.
Уместно ли е при това положение да "стиснем зъби", и да не ходим никъде ?
Не е удачно да чакате да ви доиде помощ от някъде -правилно са ви ориентирали към доц.Габровски ,но той работи в неврохирургия Пирогов и е един от най добрите,също така и доц.Поптодоров-колеги са.Щом са ви казали операция -сондираите поне още две мнения и я направета-не толкова страшно стига да имате доверие на човека които ще ви оперира.
Тишо-благосаря за лина за гимностика-точно като за мен е-вече правя физиотерапия но ми липсваха координати за ухпажнения. bowuu

Как да имам доверие на човек който не познавам...?
А и да познавах какво....
едни казват че операцията е сложна, други точно обратното.....
в понеделник ще идем до София, но незнаем още къде...............
За сега рабрах че Гарбовски - и двамата са без предварително записване в пирогов. Казаха ми да идем сутринта..
С Бусарски немога да се свържа
а в Света Ана ми казаха че било уж най-добре да се направи, но там кои са лекарите и защо там незнам...

# 124
  • Мнения: 14
Точно това е гимнастиката.Докато се свикне отнема около 1час.След това около 30мин. Междувременно забременях и вече качих 6кг. за 6 месеца но болката ми в кръста не се засилва както ми казаха ,напротив почти не я усещам вече.Има и курсове по цяла страна за по 10 дена но аз изпуснах тези в София дано да се класирам за следващите.

# 125
  • София
  • Мнения: 816
dzupo-Дай координати на лични Mr. GreenА дали лекува постсексостресови шокове. newsm78
Няма ме-Ако отидеш с предубеждението ,че лекаря няма да помогне и очакваш като с магическа пръчка да премахне болката,ще останеш с пръст в уста и пак няма да си доволна.Където и да отидеш търси препоръчан лекар,мисля,че вече са го направили  bouquet

# 126
  • Мнения: 234
Сънчо,лекува шоково всякакви постстресови шокове и т. н. Joy
Няма ме, някои от колегите ви подхвърли да влезе "мъжо" ти, да влезе и да чете и да пита-няма да го изядат тукашните булки  Grinning. Ей ни, на цели сме и аз от 2г.  и Текс и Тишо ,че и другите мъже, дето са писали.
Като изчетете този и другите форуми за ДХ ,ще разберете и осмислите много неща ,ако не-ще питате ....и като отидете при N-ския хирург ще знаете какво него да питате и като ви отговори ,ще сте наясно долу-горе дали ви праща за зелен хайвер или е ПОНЕ честен с вас. Така, по моему човек усеща ,на кого да има или да  няма доверие. Като сте боси откъм информация и "близкия" на ваши "познати" ще ви качи на черешата без да му мигне окото ,само и само да ви опъне паричките......
Св.Ана е бивша Окръжна и там боса/за нашите болежки/  беше Гергелчев-до миналата година ,влез в Гугъла и виж дали е актуално...И за него като и за останалите има и положителни и отрицателни отзиви.Старият Габровски е и консултант  в Токуда, но не знам дали оперира активно още.... 
   

# 127
  • Мнения: X
За Гергелчев и екипа му чувам вече 3-ма души мои познати оперирани там само по скенер. Не са им правили ЯМР. Възможно ли е това?
Но за сметка на това 3 дни всевъзможни изследвания.....
По-скоро ДА или по-скоро НЕ за Св Ана?
Питам защото аз се насочих къмм Гарбовски и проф- Бусарски, но мъжа ми иска да ползваме направление и да идем в Света Ана.
Да пестим пари ли е най-разумния вариант......
Ужасно разпъната се чувствам.
Дори незнам в понеделник да идем ли с някакъв багаж.
Той започна да си влачи крака.....а болката е постоянна вече дори и вечер...
Толкова ми е мъчно...

# 128
  • Мнения: 803
За Гергелчев и екипа му чувам вече 3-ма души мои познати оперирани там само по скенер. Не са им правили ЯМР. Възможно ли е това?

ако режат по традиционния начин може и така. но сега има по-съвременни операции. Представи си как са оперирали преди 15 години когато и скенери не е имало.

# 129
  • Мнения: 167
niama_me, в Токуда също приемат с направление. Д-р Кондов е ученик на Габровски, а самият той е консултант там. За д-р Кондов знам, че е на много добър неврохирург. Едната от дх (л5-С1) я оперирах в Токуда - при д-р Пелинков, той там се води специалиста по тези операции. Но може и Кондов да ви поеме. Аз лично съм много доволнаот тази болница и лекарите. Другите ми дх-та засега няма да се пипат, защото мисля че успявам да си стабилизирам положението.

# 130
  • Мнения: 45
При мен скенера и ЕМГ -то  даде доста по-ясна представа от ЯМР .
http://www.youtube.com/watch?v=PsYyVtBph7E&feature=related
погледни тук -това не е само в сферата на фантазиите

# 131
  • Мнения: 167
При мен скенера и ЕМГ -то  даде доста по-ясна представа от ЯМР .
http://www.youtube.com/watch?v=PsYyVtBph7E&feature=related
погледни тук -това не е само в сферата на фантазиите

Олеле, точно там трябва да ми се слагат кейджове!!!
Добре, че засега се отложи.
Съвсем скоро едно момиче- Александра, тя писа доскоро тук, си направи такава операция в Пирогов. Сега се чувства отлично.

Последна редакция: пт, 12 фев 2010, 22:17 от jocco

# 132
  • Мнения: X
Колкото повече питам, толкова повече се обърквам май...

# 133
  • Мнения: 803
Колкото повече питам, толкова повече се обърквам май...


питай, ама не се паникьосвай! Не е толкова страшно, вече се успокой.

# 134
  • Мнения: 669
Аз не мога да разбера,хем не харесват Бусарски,хем всички се хвалят ,че са негови ученици.То, ако погледнеш,студентите по медицина завършили в София не в Ст з,минават от там.Повечето от неврохирурзите са минали специализация в Ив Рилски,то другаде няма.И нашите тух ,ходят да се обучават там.Да се обучават,не да работят.Практиката,според мен е много важна.Не може да се сравни една единствена операция в провинцията на месец ,с потока от пациенти минаващи в София.

Общи условия

Активация на акаунт