Лакове за нокти-3-та част

  • 84 334
  • 710
  •   1
Отговори
# 15
  • при него
  • Мнения: 1 262
Момичета,
Да се включа в темата с моя последен любим цвят на ОПи - Romeo&Juliet


и също така преди около седмица открих че лаковете Опи чудесно се разреждат с лакочистител, преди все ги изхърлях..  ooooh! ooooh! Този го разредих, вече два пъти се лакирам и се държи перфектно, няма неприятни бабунки или промяна в консистенцията Simple Smile

# 16
  • Мнения: 114
хоп....в новата тема....заглавието е добро....нека си остане така...

# 17
  • София
  • Мнения: 901
Аз си взех наскоро от новите лакове на Лореал, но все още не съм се лакирала, някой да ги е ползвал и  да има впечатления? Rolling Eyes

# 18
# 19
  • София
  • Мнения: 246
За пореден път съм супер разочарована от Експерта фешън (вносителите на Чайна глейз). Пълна липса на професионализъм, изобщо не са наясно с колекциите и лаковете, които продават.

Ама, така е като нямам търпение и исках да си накупя лаковете още днес и да не чакам доставка от Америка и много сгреших. Наричат пролетна колекция на Чайна глейз Wizard of Ooh Ahz, изобщо не са чували за Up and Away и не продават по отделно лакове от нея или всички или никой. Все пак успях да си взема Ruby pumps защото е участвал и в други предишни колекции, като Loves You Snow Much. Имат пролетната колекция на Еси - Art of Spring и нея я продават или 6 или никой и дори не са чували за Sweet Time of the Year. Такъв лак като Mint Candy Apple не бил съществувал ?!? Та все пак си избрах едно бледо зелено, на Чайна глейз, ама не е достатъчно бледо. Вижте сами:

China Glaze For Audrey


Взех си и още някои от минали колекции, които си бях набелязала, но не всички. Например нямаха нито един от Khrome колекцията, казаха че са ги изчерпали и в най-скоро време ще получат, ама на мен багажа ми за болницата е стегнат и когато се появи бебето няма да имам време да се лакирам. Изобщо много съм разочарована.

Вече само от интернет ще поръчвам.

# 20
  • Мнения: 15
For Audrey на мен ми е един от най-мечтаните лакове. Heart EyesДано скоро да успея и аз да се сдобия с него. PraynigИначе честити придобивки!И да кажеш дали Ruby Pumps наистина си струва,всички ужасно го превъзнасят. Grinning

# 21
  • Мнения: 5 022
Вместо “запис” показвам любимия ми лак за френски.. уникален е за френски с 1-2слоя или 2-3 слоя като обикновен лак.


nad_tab може ли името на лака, много е хубав.

Денси   bouquet

# 22
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Pampita, наистина изключително неприятно.
Майната им, да живее и- бей.
Тези дни трябва да ми пристигне Holiday Glow на ОПИ.

# 23
  • София
  • Мнения: 246
For Audrey на мен ми е един от най-мечтаните лакове.


Да, много хубав цвят, но не е това което търсех. Освен това най-вероятно не беше съхраняван правилно, защото се беше разслоил. Отгоре синьо, отдолу жълто и в средата бялото. Служителката там го доста го разбива докато се видя истинския му цвят. В следствие на това в лака се появиха балончета, дано да се оправят. Могат да се видят ако се кликне на снимката и тя излезе в по-голям размер в отделен прозорец.

# 24
  • София
  • Мнения: 10 350
Вместо “запис” показвам любимия ми лак за френски.. уникален е за френски с 1-2слоя или 2-3 слоя като обикновен лак.


nad_tab може ли името на лака, много е хубав.

Денси   bouquet

Лака е I pink I love you, на картинката е написано и затова не писах  Hug

# 25
  • Мнения: 5 022
Въобще не се усетих, че това е името  Embarassed мерси  bouquet

# 26
  • Мнения: 31 390
Анкетата приключи и темата вече ще има ново име, както пожелахте и то ще е "Лакове за нокти", но аз вече не мога да редактирам. Ще помоля модератор да го направи. Hug  bouquet

Много благодаря на модератора за бързата реакция на молбата ми.  bouquet

Последна редакция: ср, 03 фев 2010, 15:37 от densi

# 27
  • Габрово
  • Мнения: 311
Запис да чета  Blush

# 28
  • Мнения: 520
 Peace
да следя и аз Wink

# 29
  • Мнения: 451
For Audrey и  на мен ми се разделя на пластове, ако го оставя да стои дълго време, такъв си е.
Цветът не ми допада особено, обаче. Сравнявайки с цвета на кутийката на Tiffany, ми се струва, че Mint Candy Apple много повече се приближава до него.

Общи условия

Активация на акаунт